Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Przepiękna akcja. Bawienie się 2-3 minuty przy baronie 5v5 z czego nic nie wynika. Zrobiłem coś idiotycznego postanowiłem iść na bota, nasze miniony były przy turrecie wroga, ale na szczęście przybiegło dwóch przeciwników (zamiast w pięciu zjechać naszych czterech i zrobić barona, ponieważ byłem najbardziej nafeedowany). Zacząłem ich dość mocno baitować, aż w końcu wszyscy przyszli, więc moi robią free barona, a ja uciekam. Flash, shurelia, ze skilli, miałem też randuins xD Dobiegłem do mojego turreta i mnie zabili, a moi zniszczyli nexusa. Inteligencja niektórych jest op :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2012 o 08:18, Aku230 napisał:

Ecko, the ragequitter


Widzę, że na PBE większość po pierwszym dedzie wychodzi z gry. No i Ecko przypomina sobie stare czasy jak widać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.04.2012 o 08:47, luzac napisał:

@sirufok

Jak w DotA 2. ;P

Albo w DoTA. Tam dokończyć grę 5vs5 nie grając na garenie było niezłym wyczynem. Tylko się "switch" votowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.04.2012 o 08:37, sirufok napisał:

Widzę, że na PBE większość po pierwszym dedzie wychodzi z gry.

Właśnie, jeszcze mnie się to nie zdarzyło. Czuć nawet, że poziom jest lepszy na tych normalach czy rankedach nawet. Bardzo przyjemna gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Czy nadal nowe konta po osiągnięciu 5 lvla dostają 400 rp, czy to była tylko jednorazowa akcja ze strony riotu, na początku roku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z referralami, otóż ostatnio wszyscy dostali 10 ip boostów, przed tym jak te boosty były rozdane to miałem boosta z referrali, to wchodzę na stronę, klikam aby mi go dało i do dzisiaj nic nie mam. Co z tym fantem robić? Czekać dalej czy pisać do supportu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie propo tego. Dlaczego ludzie nie lubią twich.tv? Jak dla mnie jakość mniej więcej taka sama, od rana oglądałem w sumie około pół gry i zero ścin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2012 o 18:42, BlackBomb napisał:

Właśnie propo tego. Dlaczego ludzie nie lubią twich.tv? Jak dla mnie jakość mniej więcej
taka sama, od rana oglądałem w sumie około pół gry i zero ścin.


Masa osób ma z nim mase problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2012 o 18:42, BlackBomb napisał:

Właśnie propo tego. Dlaczego ludzie nie lubią twich.tv? Jak dla mnie jakość mniej więcej
taka sama, od rana oglądałem w sumie około pół gry i zero ścin.

Bo hejt na twitcha jest w modzie :) Dla mnie twitch > own3d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2012 o 18:42, BlackBomb napisał:

/ciach/


Bo jak twitch.tv prowadzi transmisje z jakeigoś turneju to idzie się pociąć. Przy zwykłym streamie nie widać różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale streamerzy sobie cenią twitcha z tego względu, że ekipa prowadząca sporo pomaga w razie jakichkolwiek problemów. Taka "rodzinna" atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować