Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 04.05.2012 o 12:09, zerohunter napisał:

Snare to nie stun, swoją drogą jaki podwójny ten snare (stun) ?


Snaruje dwa cele? Ten trafiony i ten obok/za nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 11:18, BlackBomb napisał:

Tak z ciekawości, jaki robisz build?


Specjalizacje mam w atak 24-0-1 (mam 25 lvl). Jeśli chodzi o runy to mam dopiero kilka sztuk na zwiekszenie AP. Przedmoty jakie kupuje to: nagolennki bersekera, tarcza dorana, miecz-pistolet hextech, ostatni szept i tu w zasadzie gra się kończy, a jeśli nie to kupuje czarny tasak. Postać wczoraj kupiłem, dopiero ja poznaje i pewnie robie z pierdylion błędów przy tym buildzie. Ale jak narazie się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam najmniejszego pojęcia jak to się nazywa w polskiej wersji, ale spróbuj składać trinity force, świetny item na jaxa. Rylai''s też często widuję (top jednak nie może być papierem, przynajmniej w moim stylu gry). Jak będziesz miał build z trinity to buty mercury albo ninja. Sprawdzone, mój kolega tak buduje i jest k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oprocz porady od luzaca to nie kupuj doranow w dalszym etapie gry. Dorany sa dobre na poczatek, a pozniej lepiej juz zbierac na mocniejsze itemy. Sprobuj tez budowac Jaxa w ten sposob: na poczatek buty lub cloth armor (zaleznie czy bedziesz mial za przeciwnika postac ad jak np. Riven, czy jakiegos maga jakVlad lub Kennen) i potki. Do powrotu staraj sie uzbierac na latarnie i zwykle buty jesli od nich nie zaczynales. Pozniej zbieraj na Trinity i Hextecha. W miedzyczasie zaleznie od przeciwnikow mozesz budowac jakies defensywne itemy lub dalej isc w dmg jesli nie sa dla ciebie problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 13:22, lRayl napisał:

Czy Varus jest uważany za silnego, czy raczej słabszego od innych AD Carry?

Jeszcze oficjalnie nie wyszedł, więc ciężko stwierdzić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 13:30, cubbek napisał:

> Czy Varus jest uważany za silnego, czy raczej słabszego od innych AD Carry?
Jeszcze oficjalnie nie wyszedł, więc ciężko stwierdzić ;]



Wiem, ale był na PBE więc moze ktoś grał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 13:22, lRayl napisał:

Czy Varus jest uważany za silnego, czy raczej słabszego od innych AD Carry?

Przejemny ad, ma dużo CC co się jak dla mnie bardzo liczy. Ogólnie przyjemny, ja na niego już zacząłem zbierać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Varrus jest OP. Ma 2 sterydy, debuffa, slow i snare''a. Do tego dochodzi jeszcze całkiem niezłe Q do harrasowania. To trochę tak jak z Gravesem, jego kit jest po prostu przegięty i nawet tona nerfów tu nic nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 13:56, luzac napisał:

Varrus jest OP. Ma 2 sterydy, debuffa, slow i snare''a. Do tego dochodzi jeszcze całkiem
niezłe Q do harrasowania. To trochę tak jak z Gravesem, jego kit jest po prostu przegięty
i nawet tona nerfów tu nic nie pomoże.



Sterydy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 14:00, lRayl napisał:

Sterydy?


Steroids, zwiększenie obrażeń, prędkości ataku, penetracji pancerza itd, coś co dopakuje postać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 14:38, Ostrowiak napisał:

EJ

do grejwsa wara, już 4 nerfy na pysk dostał ;___;


I wciąż spokojnie może rozgromić przeciwnika ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie ktoś mi wytłumaczy jak to jest, że najbardziej kiepscy gracze w teamie są pierwsi do bluzgania teamu? Ostatnio grywam ze znajomymi we czwórkę, więc zazwyczaj jako piątego mamy randoma i zazwyczaj jest to jakaś roślina, ale zdarzają się okazy, które pomagają (nie, nie w stylu "I''m Jarvan I''m helping). Tym razem gra wygląda następująco: jeden ze znajomych wziął Jannę, a że dosyć słabo nią grał nie chciał biegać na midzie. Wpadłem więc na pomysł, że mało kto się spodziewa Fiory na środku, a i mam trochę wprawy na tej pozycji i poszedłem. Reakcja Trynda : OMG FIORA NOOB, WE LOST. Tak przegraliśmy, ale nie dlatego, że nie radziłem sobie na midzie (wręcz przeciwnie, ich kog maw dostawał 0/8/0), a dlatego, że teamfighty wyglądały mniej więcej na zasadzie iż Trynd albo wbiegał na pałę w przeciwników albo siedział po drugiej stronie mapy. Koniec gry i od razu jaki noob team, no i oczywiście mnie dostało się najbardziej mimo zakończenia gry z 23/10/8 bo poszedłem na mida (i to był podobno powód przegranej...).

Poważnie skąd takie trepy się biorą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tacy idioci mnie najbardziej też wkurzają. Z ich też powodu kiedy chcę rozwinąć listę ignorowanych, to klient się na chwilę przywiesza. ^^ Trzeba chyba to wyczyścić... Albo skończyć z lolem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 17:32, Undertaker napisał:

Graves jest OP?! Co jest w nim takiego OP? Serio, wiem że się nie znam, ale jego ulti
to dla mnie jedno z najgorszych w grze...

Chory burst w early z Q+R?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować