Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 23.05.2012 o 14:55, IlMOD napisał:

Wygraj mecz czymś nie-meta, to krzyk się skończy.


Może za tydzień/dwa. Krzyk na poziomie wyboru bohaterów przeważnie kończy się byciem afk, aby szybciej przegrać grę, więc nie zawsze zabranie czegoś innowacyjnego prowadzi do normalnej gry. Powinni wprowadzić coś w rodzaju normal/ranked, ale try hard.
Ale mimo wszystko solo top, ap mid, jungler, ad + support bot to jest optymalna kombinacja i to jest właśnie nudne. Nie ma duo mid, triple lane bądź brak junglerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>kto wszedl na jego miesjce?

Voyboy. Saint odszedł, aby odetchnąć od CLG - czy coś w ten deseń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2012 o 15:07, zerohunter napisał:

Uee, to ten patch nie dziś jeszcze?


Na EU to może nie dziś, na US już jest.

I powiem tak:
- zmiany graficzne na plus, ilość fps-ów też. Najbardziej zauważył to mój znajomy który do tej pory miał w porywach 30 klatek a średnio 10-20. Teraz ma 40-70...^_^ Na wyższych detalach też jest nieco lepiej niż dotychczas, tak w grafice jak i wydajności. Tylko szkoda mi trolla, zastąpił go dziadek Teemo ;(
- Sam nowy champ...cóż, na razie widziałem go 2 razy. I nie powalał. Raz grał nim mój brat jako jungler i tak - to jest postać do robienia multi killi choćby z powodu ulta...ale same ganki ma naprawdę bardzo przeciętne. No i budowanie go tak jak Talona, na full AD, naprawdę źle się kończy. Lepiej Garenowy build.
- Ashe po reworku jest OP i kontruje bez niczego Varusa, tylko dobrze dobrać skin. Trololo.
- A i wydali nowy skin dla Swaina więc go wyłączyli i nie można nim grać. Nie rozumiem dlaczego, nie widzę nic złego w tym że mu ult many nie zabierał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.05.2012 o 17:19, ziptofaf napisał:

- Ashe po reworku jest OP i kontruje bez niczego Varusa, tylko dobrze dobrać skin. Trololo.


O. Właśnie chciałem kupić skina do ashki. Który z tych tańszych wyglądą najlepiej po zmianach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś gracz z US może pamięta, ile waży nowy patch?
Aktualnie muszę korzystać z mobilnego netu i o ile ping jest bardzo niski, tak z transferem problem i nie wiem, ile będę musiał dokupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2012 o 23:12, Largooo napisał:

Nie ma możliwości, żeby grać na innych regionach?


Jak nie ma jak jest. Zmieniasz w launcherze region i heja. Oczywiście musisz mieć konto również w innych regionie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2012 o 23:25, sirufok napisał:

> Nie ma możliwości, żeby grać na innych regionach?

Jak nie ma jak jest. Zmieniasz w launcherze region i heja. Oczywiście musisz mieć konto
również w innych regionie.

No niby tak, ale nie moge grać swoim profilem : C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2012 o 23:38, Largooo napisał:

No niby tak, ale nie moge grać swoim profilem : C


Swoim mógłbyś przenieść się jednorazowo na wschód lub zachód jeśli miałeś konto przed podziałem serwerów. Innej możliwości nie ma. I to byłoby stałe przeniesienie. Za kolejną zmianę stron trzeba już płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktos jeszcze ma problem z gra po tym nowym patchu? launcher wyswietla mi jakies stare newsy ze spactor mode is live, w grze nie ma tego poczatkowego menu, gdzie byly polecane gry do ogladania, widea z yt itp, tylko jest caly czarny ekran, nie reaguja przyciski sklepu ani karty postaci, a jak matchmaking znajdzie mi gre i wchodze do lobby to znowu mam caly czarny ekran. dodam tylko ze podczas patchowania wyskoczyl mi error, ale dalem continue i szlo dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG po cholere znowu ci debile zmienili kolor napisów jak ktoś do ciebie pisze, a nie jest w grze z tobą? Znowu nie idzie rozróżnić tego od powiadomień, gz dla idioty, który to wymyślił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2012 o 11:31, zyje_z_zasilku napisał:

/ciach/


W launcherze obok minimalizacji jest zębatka którą możesz naprawić klienta. Chwilę to potrwa.

@Ecko

To wal z tym do Riotu. Czemu tu jeszcze siedzisz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować