Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Strona mi chodzi normalnie i EUNE i NA, forum tak samo, ale za to serwery nieczynne narazie, wyżej wkleiłem link do tematu na forum w związku z tą sprawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2012 o 13:00, luzac napisał:

Launcher da się obejść wpisując magiczny kod "thereisnourflevel".


LoL, niezłe hasło :P, szkoda tylko, że już nie mam czasu na zagranie :S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2012 o 13:03, Radek15 napisał:

> Launcher da się obejść wpisując magiczny kod "thereisnourflevel".

LoL, niezłe hasło :P, szkoda tylko, że już nie mam czasu na zagranie :S.


Odpal coopa i wyjdz w trakcie ;p Do bana cegiełka dojdzie )(lub warna), ale jak ty wyjdziesz to jeden z botów też polezie afk, więc nie będzie wyrzutów sumienia ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2012 o 13:08, Ecko09 napisał:

Odpal coopa i wyjdz w trakcie ;p Do bana cegiełka dojdzie )(lub warna), ale jak ty wyjdziesz
to jeden z botów też polezie afk, więc nie będzie wyrzutów sumienia ;P


Hehe, niby prawda, ale szkoda mi czasu na coopy, kiedyś za dużo ich grałem i skill spadł, więc lepiej nie grać, bo jednak z ludźmi to zawsze można przynajmniej słówko zamienić w trakcie gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Screen ze strama GBoba. Pytanie: czemu Ryży Śledziuch czy Riven (to jeszcze bym zrozumiał, bo jest we free rotation, ale ryży...) są zablokowani (jak przewijał listę jeszcze koło pięciu takich championów było)? Dwa niewidoczne bany to Lee Sin i Alistar.

20120528180153

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2012 o 18:05, windows00 napisał:



To jest bug graficzny, wcale nie są zablokowani, jesli nikt ich nie banował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2012 o 18:05, windows00 napisał:

Screen ze strama GBoba. Pytanie: czemu Ryży Śledziuch czy Riven (to jeszcze bym zrozumiał,
bo jest we free rotation, ale ryży...) są zablokowani (jak przewijał listę jeszcze koło
pięciu takich championów było)? Dwa niewidoczne bany to Lee Sin i Alistar.


Bo są we free weeku, a on ich nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.05.2012 o 18:25, necron1501 napisał:

Bo są we free weeku, a on ich nie ma?


A widziałeś, żeby ryze był we free weeku? ( wykrzyknik nad postacią )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2012 o 18:25, necron1501 napisał:

Bo są we free weeku, a on ich nie ma?

A o czym napisałem w pierwszym nawiasie? ;>>>>

Ecko09
Dank!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę nad Mordą, jak to tam idzie, buty 1, revolver, buty 2, wota, rylaia warmog itd?

Co się tam jeszcze maksuje, i jak się tym ogólnie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wota deathfire to core. Reszta zaleznie od preferencji- ja osobiscie lubie build sorce + wota + haunting guise + deathfire + warmog, lastitem- abbysal albo zhonya, z tym buildem robisz kolosalny %hp based dmg bez deathcapa. Ale równie dobrze można pure ap- sorce, wota, deathfire, deathcap. A jak lubisz fun- wota + revo + gunblade, i ultuj tanka. Zabawne jak tankujesz 5przeciwników, a Twój spellvamp w połączeniu z kolosalnym dmg Twojego ult na przeciwnikach z dużą ilością hp odrabia to z nawiązką. Rylai nie polecam, wszystkie skille morda procują obnizony slow z tego itemka (dot/multi-target/aoe), a jest on dość drogi, i bez wykorzystania tego pasywa- nie jest wart swojej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2012 o 23:39, Budo napisał:

Dla spragnionych lektury- ostatnio na forum spory szum odnośnie championów-potworów i
różnych groteskowych pokrak typu kog, cho, shaco itd itp. Tutaj podsumowanie stanowiska
Riotu i całkiem spora dyskusja.

http://na.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=2154958


Nie pogardziłbym jakimś kuzynem Kog''Mawa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam konto na east założone jeszcze przed podziałem, była tam opcja przeniesienia się za 0rp, ale nigdy jej nie wykorzystałem.
Teraz chciałem to konto dac znajomemu, aby przeniósł się nim na west i grał razem ze mną, a tam koszt przeniesienia 2600rp.
Niedostępna już jest opcja przeniesienia się za darmo dla kont utworzonych przed podziałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2012 o 01:20, Kopiec napisał:

Mam konto na east założone jeszcze przed podziałem, była tam opcja przeniesienia się
za 0rp, ale nigdy jej nie wykorzystałem.
Teraz chciałem to konto dac znajomemu, aby przeniósł się nim na west i grał razem ze
mną, a tam koszt przeniesienia 2600rp.
Niedostępna już jest opcja przeniesienia się za darmo dla kont utworzonych przed podziałem?


Z ciekawości kliknąłem aby zakupować i jest info, że konta stworzone przed podziałem można przenieść za darmo. Jest też informacja, że na razie transfer nie jest dostępny, tylko nie wiem dlaczego bo w polskiej wersji ucięło resztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować