Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 30.05.2012 o 22:34, Budo napisał:

To co robisz w tym temacie? Idź sobie, nikt tu Ciebie nie potrzebuje, a jeśli jeszcze
określasz wątek mianem "zasyfionegoi floodu", to musisz być masochistą, żeby się tu wypowiadać.
Dziękuję, dobranoc.


Budo nie jesteś Moderatorem. Proszę nie wstawiaj tekstów w stylu "idź sobie, nikt Ciebie nie potrzebuje". Każdy ma prawo się wypowiadać w wątku w jakim chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

From Łiked:

Hey Guys,

We are looking to raise some money to get us to Dreamhack Qualifiers (BYOC) - It cost a considerable amount for us to front.. For Flights+Accomodations+Tickets and computers.

So if somehow we managed to get 1000 people to donate like $3.5 - We could go! We will do a bunch of fan games if we manage to raise enough to go (as a team) - We''ll think of some other ways to thank you guys as well.

If you want to donate, check out this link :-

http://clgdreamhack.chipin.com/clgaming-eu-dreamhack-travel


Chcieli 1000 ludzi po 3,5 dolca, a tu do teraz 260 osób zebrało prawie 3,7k zielonych. Lol ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2012 o 01:28, Ecko09 napisał:

A co z teamami z US? Był już dla nich kwalifikacje do Dreamhacka? CZy kiedy będą?


dreamhack w czerwcu jest tylko dla europejskich teamów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2012 o 02:44, kobe47 napisał:

> A co z teamami z US? Był już dla nich kwalifikacje do Dreamhacka? CZy kiedy będą?


dreamhack w czerwcu jest tylko dla europejskich teamów


Oo a w zeszłym roku były chyba też teamy z US.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że niewiele mi brakuje do magicznej liczby 6300 IP to zastanawiam się nad zakupem Lulu. Da się nią grać i daje odpowiednio dużo ''fanu'' gra nią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2012 o 14:46, Ostrowiak napisał:

kup dariusa

wygrywaj mecze


Aż tak op champami grać nie lubię. Poza tym nie podobają mi się sieczkarki nie wymagające myślenia, a Daro taki jest.. Oby dali mu porządnego nerfa przy następnym patchu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2012 o 14:59, dizzy1942 napisał:

Aż tak op champami grać nie lubię. Poza tym nie podobają mi się sieczkarki nie wymagające
myślenia, a Daro taki jest.. Oby dali mu porządnego nerfa przy następnym patchu. :P


Płakanie, że Darius jest op, to jak płakanie, że Garen i Trynda są op. Bo mnie zabili :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2012 o 15:14, Budo napisał:

Płakanie, że Darius jest op, to jak płakanie, że Garen i Trynda są op. Bo mnie zabili
:<


Yyy, czy ja płacze? Wyrażam tylko swoje zdanie, z którym nie musisz się zgodzić. Z resztą, co ja wiem. Jestem tylko maluczkim low elo playerem, który guano wie o LoLu i uważa że walnięcie penty przez Darka jest OP.. Wybacz o wielki Budo, że moje ''łzy'' są ujmą na Twym majestacie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jedyne co jest op w dariuszu, to to że ma magic i true damage skalujące się z ad, powinni to zmienić albo zmniejszyć numerki, bo złożysz bt+ga i gg son, one shot ap/ad carry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 23:29, Wojman napisał:

Budo nie jesteś Moderatorem. Proszę nie wstawiaj tekstów w stylu "idź sobie, nikt Ciebie
nie potrzebuje". Każdy ma prawo się wypowiadać w wątku w jakim chce.

1. Budo tez wypowiedzial sie w tym watku zgodnie z jego opinia.
2. To moderator juz moze wstawiac takie teksty do ludzi?


Darius bedzie op dopiero w przyszlosci, narazie nie jest. Postacie bez CC mocnego sa "odkrywane" dopiero po dluzszym czasie i wtedy staja sie czasem uzyteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2012 o 15:33, dizzy1942 napisał:

Yyy, czy ja płacze? Wyrażam tylko swoje zdanie, z którym nie musisz się zgodzić.


Ale wytłumacz mi czemu on jest niby op? Nie ma za wiele oprócz damage, dobre tylko, że ma mix magic, true i physicall i dobrze się skaluje.

Dnia 31.05.2012 o 15:33, dizzy1942 napisał:

Z resztą,
co ja wiem. Jestem tylko maluczkim low elo playerem, który guano wie o LoLu i uważa że
walnięcie penty przez Darka jest OP.. Wybacz o wielki Budo, że moje ''łzy'' są ujmą na
Twym majestacie. :P


Widzę, że niektórzy bez ironizowania nie są w stanie rozmawiać. Ale to typowe, gdy nie ma argumentów. Wg Ciebie każdy champ, który zrobi pentę jest op? Bo nie rozumiem tego tekstu z pentą. Championi, którzy mają refresh cooldownów właśnie są pierwszymi kandydatami do penty, jak katarina. Nie znaczy to, że są op.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2012 o 15:56, Budo napisał:

Ale wytłumacz mi czemu on jest niby op? Nie ma za wiele oprócz damage, dobre tylko, że
ma mix magic, true i physicall i dobrze się skaluje.


Skalują się za dobrze. Czy wg Ciebie możliwość zjechania praktycznie wszystkiego co może być vs on na linii (no może z wyjątkiem tanków) właśnie przez to przegięte ''dobre skalowanie'' dmg nie jest lekko OP? Mało to razy widziałam kiedy mordował kogoś z połową hp waląc z ulta i nie mam tu na myśli ad/ap carry.

Dnia 31.05.2012 o 15:56, Budo napisał:

Widzę, że niektórzy bez ironizowania nie są w stanie rozmawiać. Ale to typowe, gdy nie
ma argumentów. Wg Ciebie każdy champ, który zrobi pentę jest op? Bo nie rozumiem tego
tekstu z pentą. Championi, którzy mają refresh cooldownów właśnie są pierwszymi kandydatami
do penty, jak katarina. Nie znaczy to, że są op.


Bo nie są OP. Katarina jest stosunkowo łatwa do wykończenia i jeśli nie idzie praktycznie w full AP to jest bezużyteczna. Darek natomiast bez większego pakowania w itemy ''ofensywne'' wyczynia takie cuda bez większego wysiłku, a nawet nie wymaga przy tym myślenia. Target Carry -> Combo -> Next target -> Combo -> Run or kill another if u have mp and hp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darius jest dobry na starcie i w mid gamie, w late jest dosyć średni. Takie małe spostrzeżenia po 26 walkach nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować