Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Ktoś grał na jego koncie? Na sto procent było fnatic shushei. Grał ww i miał ładny wynik jeżeli chodzi o kda, ale jeżeli chodzi o cs to darien to zjadł i to dosłownie. Miał chyba trzykrotnie większy. Teraz nie mam pojęcia komu kibicować, lubię dyrusa czy tam wickd, ale zawsze to był jakiś polak :D W sumie w sk chyba jungler to też polak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2012 o 20:56, BlackBomb napisał:

W sumie w sk chyba jungler to też polak..


Jakby nie patrzeć to teraz mamy chyba 3 składy złożone tylko z Polaków, np. taki MYM, który aktualnie wygrywa z fnatic, nawet jeśli grają bez szuszeja

Co do wczorajszej wygranej z M5 to chcialem zauważyć, że Lamia miał 13/0 i quadrę na koncie, a o ile się nie mylę, poprzednim razem wygrali jeszcze z Shusheiem.
Swoją drogą, co im po tym winie, jak potem dostali po czterech literach od clg, a soaz został zjedzony przez wickda ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiedziałem że wczoraj grali z M5. Mówiłem o tym starszym meczu bo3, nie wiem, tydzień temu?

Zobaczmy może Shushei przejdzie do jakiegoś ciekawego teamu, ale mniej prestiżowego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, czy nie bardziej opłacalnym na Szako, po latarni i butach piątkach, byłoby kupienie tancerza i krwiopijcy, zamiast ie, krwiopijcy i wtedy tancerza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2012 o 16:21, zerohunter napisał:

Tak sobie myślę, czy nie bardziej opłacalnym na Szako, po latarni i butach piątkach,
byłoby kupienie tancerza i krwiopijcy, zamiast ie, krwiopijcy i wtedy tancerza?

ze co?
nie mam nic do tego, ze uzywasz sobie polskiej wersji, ale jak piszesz do kogos to uzywaj angielskich nazw.
ostrze nieskonczonosci jest lepsze od krwiopijcy bo szako ma na Q krytyczne uderzenie i ostrze nieskonczonosci je wzmacnia, krwiopijca jest generalnie srendim itemem na wiekszosci postaci na sam poczatek. Mysle ze mozesz sprobowac tez sily trojcy zamiast tancerza bo to tez wzmacnia twoje Q. Ja bym budowal ostrze nieskonczonosci, sile trojcy, aniola stroza i costam na koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak uczyć ludzi lola... powiedziałem teamowi co robić i instawin...
No i nie ma to jak uczyć ludzi w chacie po. Pewnie dostałem reporta za "being overconfident" ;p

20120605201616

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2012 o 16:25, necron1501 napisał:

Kocham minę ludzi na 30 poziomie, którzy grają ze mną, mając po parę tysięcy rozegranych
gier, kiedy ja mam ledwo 200 winów xd


Ciekawe... czyżbyś się poprawił ostatnio w LoL-u? XD

@ Budo
Morello found your weakness! Cóż, Riot uznał że będzie stawiać na jakość nowych skinów a nie ilość...i to jednak widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2012 o 20:19, ziptofaf napisał:

Ciekawe... czyżbyś się poprawił ostatnio w LoL-u? XD


To chyba nie ma znaczenia. Ja tak ciągle mam. Nawet na głupich referralach. Konto lvl 9 gra vs prawie sami 30 z 1k winów. Tylko co z tego, ze ktoś ma 1k winów, jak ma 1500 defeatów ;p

Normal elo istnieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy bug z Riven polegający na wbijaniu się w sciane po użyciu E był przed zmianą grafiki? Po użyciu E przy scianach często nie mogę się ruszyć, tylko Broken wings może odblokować ten.. stan. -___-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować