Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Co myślicie o skarnerze na solotop? Proszę o jakieś porady i czy to ma sens, bo mam wątpliwości biorąc pod uwagę manozernosc tej postaci (q i e).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę użyć opcji odpowiedz, wyskakuje mi strona World of Tanks,super ...


Anyway dzięki ludzie za odpowiedzi, posiedzę trochę nad tym to rozkminię co i jak :) Jak rozumiem jest pewna pula darmowych bohaterów, która zmienia się co tydzień? I ew. za punkty zdobyte za mecze, można ich kupić? (albo za punkty, kupione za kasę?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2012 o 01:20, Sarinew napisał:

Urgot na niskich levelach to minimaszynka do zabijania;) Jakies miniporady jak jest jeszcze
w rotacji?


Tylko po co drobne porady dla robienia referrali (?)
A co do obrazka... ekhem brutalizer ekhem... no i po co nashor''s tooth?
No i unholy grail nie jest zwykle potrzebny (w ogóle nie jest potrzebny). Jasne, że można spamować urgotem, ale po co. Na pełne kombo tracisz z 1/4 many a przeciwnik większą część hp.
Minitip? Shield daje slowa ;p

Dnia 08.06.2012 o 01:20, Sarinew napisał:

Czy robienie smurfow samemu by miec rp czyms grozi od czasu "nowego systemu refow"? A
moglem wbic gdy bylo za 5lvl:/


Niczym nie grozi i każdy to robi. Dzięki temu Riot może się pochwalić ilomaś tam milionami zarejestrowanych kont.

@T3de
IMO niezbyt dobry pomysł. Każda postać przeznaczona pod topa go zje w kilka pierwszych sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2012 o 11:32, IlMOD napisał:

Niczym nie grozi i każdy to robi. Dzięki temu Riot może się pochwalić ilomaś tam milionami
zarejestrowanych kont.

Oj, Rioty się obudziły i mają już przepisy tego dotyczące: http://euw.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=684346 Oczywiście jak na razie nie słyszałem o sprawie żeby komuś rzeczywiście odebrali dorobek z referali, ale radziłbym być czujnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na plus skarnerowi na topie można zaliczyć ulti dające niemal pewnego kilka sobie lub junglerowi, całkiem ciepły dmg z e, tarcza +przyspieszenie pod w, jakiś mizerny self heal i slow. Ale to zapotrzebowanie na Mane może być tak upierdliwe... Zaradzić niby można kamieniem filozoficznym ale to tylko gdybanie bo jeszcze ani razu nie poleciałem ta postacią na solo a jakiś potencjał widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro jesteśmy już przy temacie smerfnych kont - dużo bym się musiał nakłamać, ew. naględzieć kumplom żeby dostać skin Średniowiecznego Twitcha? W ogóle nie kumam tego systemu i nie wiem czy dla tego skina warto się za to zabierać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2012 o 10:40, T3de napisał:

Co myślicie o skarnerze na solotop? Proszę o jakieś porady i czy to ma sens, bo mam wątpliwości
biorąc pod uwagę manozernosc tej postaci (q i e).


Ciekawy pick, mało popularny, dlatego można zaskoczyć wielu graczy :)
Ma całkiem niezły sustain, a q jest przegięte, speed i tarcza pomagają przy gankach (twoich lub przeciwnika). Generalnie na manę można wziąć philo stone, albo szybkiego sheena, i tak i tak potrzebujesz triforce na skarnerze. Reszta itemów pod przeciwnika- armor, albo magic resist. Skarner wbrew pozorom jest dobry w wymianach, masterki 21 w defense i 9/8/7 gdzie chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2012 o 10:40, T3de napisał:

Co myślicie o skarnerze na solotop? Proszę o jakieś porady i czy to ma sens, bo mam wątpliwości
biorąc pod uwagę manozernosc tej postaci (q i e).


Ze względu na jego spam z q jest bardzo dobry, polecam. Na początek dobrze jest złożyć philo i jak najszybciej sheen.

@Radek Hecarim miał buffa, a nie nerfa ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2012 o 00:34, IlMOD napisał:

A właśnie @Kamil
Jeszcze skarner jest bardzo dobrym junglerem, tylko mało przyjemnym do grania.


O wiem wiem, swoje nim pograłem już. ^^
Strasznie mi się podobał, ale narazie chcę poszukać czegoś innego.

@Radek15

Wow, dzięki za długą odpowiedź, wybiorę nocta. :D

@sirufok

Mam jeszcze 20k w zanadrzu i myślę między heca a nautem, ale heca jakoś mało się widuje, choć jest strasznie wkurzający z tym swoim uciekaniem, ale naut chyba bardziej przyda się teamowi tymi endless cc. ;p
Pomyślę jeszcze, narazie mam w planach masterować nocta.

Dzięki wszystkim za pomoc. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie pykam przeciwko botom, ale no pewnie niedługo trzeba będzie po małym nabraniu wprawy pograć przeciwko ludziom - i tu pytanie, jest kila tych trybów, ale nie są one opisane - mógłby mi ktoś wyjaśnić ocb? Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2012 o 12:22, Ecko09 napisał:

@Radek Hecarim miał buffa, a nie nerfa ;P


No to zależy jak na to patrzeć. Jak dla mnie skrócenie dystansu potrzebnego na maksymalizacje obrażeń z E to raczej nerf, bo przez krótszy czas masz bonus movement i musisz później włączać skill idąc na gang, jedyny plus jaki widzę to jak się bije turreta to wtedy jest lepiej. A co do Q to jak najbardziej buff :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś kto się nudzi i chcę pomóc wyjść z ch******o ELO? Odkąd zacząłem grać na europie to mam wrażenie, że grają tu same warzywa. (WEST)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2012 o 12:59, Outlander-pro napisał:

i tu pytanie, jest kila tych trybów, ale nie są one opisane - mógłby mi ktoś wyjaśnić ocb? Dzięki.


Summoner''s Rift (czyli klasyczny mecz 5v5)
Blind Pick - nie widzisz co wybiera przeciwnik, picki w druzynie na zasadzie kto pierwszy, ten lepszy.
Draft mode - na początku kapitanowie drużyny banują po 3 postaci, a następnie z pozostałych kolejni gracze wybierają na zmianę (pierwszy team 1, drugi 2, pierwszy 2, drugi 2, pierwszy 2, drugi 1). W takim trybie warto się dogadać kto gdzie chciałby grać. A, po pickach jest możliwość wymiany jeśli posiadacie swoich champów.

Gdy będziesz miał 30 poziom, będziesz mógł też grać mecze rankingowe, które powodują zdobywanie/utratę ELO. Gra w nich wygląda z zasad jak Draft mode, maksymalnie możesz grać taki mecz z jednym znajomym. No i można też grać Arranged 5v5, czyli zakładasz team ze znajomymi i gracie przeciwko innym drużynom.

Jest też mapa 3v3, zasady te same co na Summoner''s Rift, tyle że mapa trochę mniejsza i 2 linie zamiast 3, osobiście raczej nie przepadam.

I jeszcze Dominion. Mecze 5v5, polegają na przejmowaniu punktów na mapie (jeśli kiedykolwiek grałeś w wowa, to zasady są bardzo podobne do Arathi Basin).

Mam nadzieję, że o to chodziło i nic nie pominąłem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2012 o 11:32, IlMOD napisał:

Tylko po co drobne porady dla robienia referrali (?)

Zeby latwiej bylo wygrac, bo szansa na trafienie afkerow, dc, feederow i itd., osob z 0 doswiadczeniem u siebie, a super extra u przeciwnika jest wysoka;) Z moim tempem grania to 10 kont 10 lvl tak z pol roku;) A teraz jest jest wieksze ryzyko "utraty dorobku" to motywacja maleje by robic konta dla 1-2 skinow.

Dnia 08.06.2012 o 11:32, IlMOD napisał:

A co do obrazka... ekhem brutalizer ekhem... no i po co nashor''s tooth?

Ma sie kase to sie wydaje na "nieprawidlowe" przedmioty, jak sie wybralo chempiona kilka razy bez czytania build-poradnikow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie macie w teamach nigdy ad carry, że się tak głupio (według mnie) budujesz? Jeżeli robisz za carry to ok, no i oczywiście że wymień latarnię na jakiś last whisper czy może frozen mallet albo trinity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować