Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2012 o 23:03, Buhahahahaha napisał:

Hmm, wydaje mi sie ze to dlatego tak latwo poszlo, bo trist byla noobska, a mi sie pozniej
udalo robic tons of dmg



Yyyy, ale że niby ze mną grałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2012 o 23:59, Buhahahahaha napisał:

Naut ukradl mi pente :<



Aaa heheh. Faktycznie tristana i olaf byli nieszczęśnie słabi, gankowałem bot najwięcej, bo kille były za darmo, nawet nie wardowali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2012 o 08:39, Kamil2142 napisał:

Widzę, że nikt jeszcze nie wrzucił, więc :
Jayce Patch Preview
http://www.youtube.com/watch?v=_97nlkHVvvU&feature=g-all-u

(Nie znam się na lb, to rework tylko jednego skilla czy buff? Jeśli buff to... seriously?
:D)


To jest buff i to duży - Distortion + Ult teraz zapewniają jej teraz większą mobilność niż Kassadin czy Ahri (to jak 4 flashe, z czego niektóre o podwójnym zasięgu...xD). Fakt że to będzie wymagało nieco wprawy, tyle możliwych zmian pozycji... to już trzeba myśleć! :D I jednak ulta zazwyczaj używa się z Q a nie W więc to bardziej na zasadzie ucieczki przed gankiem/dobijaniem uciekających przeciwników.

Do tego niewielkie modyfikacje Orianny, całkiem miła zmiana choć na razie nie podali dokładnych cyferek.
Fakt że niekoniecznie podobają mi się nerfy global ultów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Soraka jest strasznie irytująca na bocie.
Grasz z nią - pasywne farmienie się
Grasz przeciwko - do 6 lvl można próbować coś zrobić, po 6 (a w szczególności na lvl 7 i 9), żeby zabić na tej linii to trzeba w 1 podejściu zabić Sorakę lub AD, i to jak najszybciej, bo Soraka pozwala tankować bardzo długo (zwłaszcza przy braku ignita), gdyż w innym przypadku przeciwnik może zabić naszego supporta czy AD.
Nie bez powodu to jeden z najlepszych supportów, jeśli utrzymasz się bez większych problemów do 5 lvl, to ciężko pokonać wtedy tą linie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tia, zabrali jej sensowne cd, wartość heala, samoodnawianie many a teraz nerf na ulti

niby po cholerę jest support jeżeli nie po to żeby pomagać swojemu i irytować przeciwnika?

debilne myślenie, w sam raz dla morello

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2012 o 08:58, ziptofaf napisał:

To jest buff i to duży - Distortion + Ult teraz zapewniają jej teraz większą mobilność
niż Kassadin czy Ahri (to jak 4 flashe, z czego niektóre o podwójnym zasięgu...xD). Fakt
że to będzie wymagało nieco wprawy, tyle możliwych zmian pozycji... to już trzeba myśleć!
:D I jednak ulta zazwyczaj używa się z Q a nie W więc to bardziej na zasadzie ucieczki
przed gankiem/dobijaniem uciekających przeciwników.

Ale buff LeBitch? Poważnie? Jakby sama w sobie nie była już wystarczająco op. Zresztą logika mnie rozbraja "ponieważ widzieliśmy, że banowi są shen, soraka i karthus nerfimy globale"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2012 o 10:55, Hydro2 napisał:

Zresztą
logika mnie rozbraja "ponieważ widzieliśmy, że banowi są shen, soraka i karthus nerfimy
globale"


No a dlaczego byli banowani ? Bo global ulti są imba i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Amumu and Ez Everywhere ;/ Widziałem ad Eza maksującego w, oczywiście nafeedowł. No i oczywiście każdy Ez z nowym skinaskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam mam Eza z nowum skinem, jedyna i zapewne ostatnia skórka jaką kupiłem ;) Grałem nim na AD, ale ostatnio robię na AP i świetnie mi się nim gra, moja ulubiona postać z tych którymi grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2012 o 11:29, masterHADES napisał:

> Zresztą
> logika mnie rozbraja "ponieważ widzieliśmy, że banowi są shen, soraka i karthus
nerfimy
> globale"

No a dlaczego byli banowani ? Bo global ulti są imba i tyle.


soraka nie jest banowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2012 o 17:59, luzac napisał:

Wiecie jak ciężko przez 20 minut latać z butami i różdżką? :O

Trzeba było się zabić pod wieżą, oczywiscie jeśli była okazja ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2012 o 17:59, luzac napisał:

Wiecie jak ciężko przez 20 minut latać z butami i różdżką? :O


Dat 9k gold. Co tam kupiłeś za jednym rzutem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować