Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 06.07.2012 o 23:03, Orionov napisał:

Przecież to już jest. Nasus, Morgana, Graves, Akali, Galio i jeszcze kilka by się znalazło


Chodzi o coś więcej- teren, który będzie coś dawał, jak ta maź u zergów na przykład :P
Generalnie solidniejsze oddziaływanie z terenem, albo znaczenie ziemi nie tylko na zasadzie spirit fire nasusa.

edzia- fajnie, że coś z xinem robią, w obecnym stanie ten champion to totalna porażka, a szkoda... bo w sumie jest bardzo fajnie zrobiony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2012 o 09:49, Ecko09 napisał:

Już dzisiaj patcha wrzucili? :o I wygląda na to, ze na EU, Riot nie chce, żeby NA robiło
za testerów...

<facepalm>

Wszyscy dostali patcha jednocześnie. Hamburgery flameują, bo u nich był piątek wieczór gdy wyłączyli serwery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2012 o 14:09, Kopiec napisał:

Poczytaj co to tilt w pokerze, to działa tak samo ;)


Taa, system jest okrutny :D Wygrywałem przez parę ostatnich dni 85% meczy, więc wczoraj zostałem za to ukarany ^^ Od razu zrobiło się, że to porażki stanowią 60%, bo a to wylosowano mi afkera (3 razy) a to jakichś 1 lvl, którzy stwierdzili, że to dupna gra i pofeedują itp. No ale cóż, jak porażek będzie zbyt wiele, to system znowu mi da, takie życie. Choć to może zdeprymować, gdy jest się na win streaku 10, by potem zaliczać porażkę, za porażką, bo matchmaking dorzuci noobów i trolli ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2012 o 11:59, Ostrowiak napisał:

żałośnie mało, raczej w dziesiątkach niż w tysiącach

Aha, no szkoda, a FAQ mówi: "Yes! If your recommendation matches the final verdict, you will receive a reward in the form of Influence Points (an indeterminate amount, but likely comparable to that gained by a few hours of gameplay) for your civil service."

No cóż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2012 o 11:41, Outlander-pro napisał:

/ciach/

Za jedną prawidłowo rozpatrzoną sprawę(czyli jak komuś dałeś Punish, większość też tak zdecydowała, analogicznie z Pardonem) dostajesz 5 IP. Ostatnio po półtorej miesiąca w końcu dostałem maila od Riotu, 152 sprawy, 760 IP.

O ile wcześniej posiedzenie w trybunale trwało najkrócej 15 minut przy piętnastu sprawach, teraz to tylko 5 minut. Coraz częściej raportujący opisują sprawy więc sądzenie idzie dużo szybciej i sprawniej. Te dodatkowe 1000 IP miesięcznie to nie w kij dmuchał, a dostaje się je praktycznie za nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2012 o 12:51, Ostrowiak napisał:

To czemu ja rozpatrzyłem dziesiątki spraw i dostałem raptem jednego maila, jakieś pół
roku temu?


Pewnie za tego bana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Q Jayce''a w early całkiem fajne, do jungli super, bo zadaje obszarowy dmg, w połączeniu z e w ranged formie zadaje cholernie duży dmg, w late totalnie bezużyteczne, zadaje znikome ilości dmg, na szczęście wtedy jest już wymaksowane e, które zadaje cholernie mocne obrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Niektóre chińskie arty są lepsze, np renekton, ale czemu ruszali np. tfa, to ja nie wiem...

W ogóle nie rozumiem tego patcha, większość zmian totalnie bez sensu i jakaś losowa (np. alistar wtf).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2012 o 17:45, Dereel napisał:

żadna innowacja ten Jayce


A bo innowacją ma być champ #101 z global nerfem Irelii jako pasywem a nie Jayce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować