Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Czy można ustawić normalnego klienta by pobrał brakujące pliki z wersji PBE zamiast pobierać całego klienta pbe od nowa? (krócej jak przerobić klienta north eu na wersje pbe)
W starych czasach można było edytować us na eu zmieniajac kilka plikow, da sie tak przy pbe?
Gdzie mozna sprawdzic status(on/offline) serwera testowego PBE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmhm... W takim razie, wie ktoś, co daje levelowanie W tej nowej? Bo na podstawie rzuconych wyżej nieoficjalnych patch notes wychodzi na to, że absolutnie nic.
Generalnie zmiany i reworki wyglądają na bardzo fajne, aczkolwiek martwi mnie akali- kolejny buff, z czego poprzedni był dość mocny (E uaktywnia marki i ma zmniejszony koszt? To naprawdę bolało jak grałem rumblem, wprawdzie mnie nie zjechała, ale trochę poturbowała...)- żeby nie zrobiła się zbyt silna. Tylko szkoda troche malpha, ale trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2012 o 17:37, Thrandir napisał:

Hmhm... W takim razie, wie ktoś, co daje levelowanie W tej nowej? Bo na podstawie rzuconych
wyżej nieoficjalnych patch notes wychodzi na to, że absolutnie nic.


Może ów osobnik nie zauważył co daje lvlwanie tego...pewnie staty tych gówienek się zwiększać będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2012 o 17:37, Thrandir napisał:

Hmhm... W takim razie, wie ktoś, co daje levelowanie W tej nowej?

Zmniejsza cooldown produkcji następnego ziarenka o sekundę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buffują Akali, fajno. Co prawda to tylko trochę więcej energii w walkach, ale przynajmniej nie sądzą że jest OP i nie znerfią mi jej nagle.

Kocham gameplay nią. Burst niszczący wszystkie papiery z cooldownem 3.2 przy butach od CDR, chasing jak ja p... do tego stealth w bańce, wszystko czego potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Testował ktoś tutaj już Eve na PBE? Bo jak na moje to z lekka przegięli z cyferkami w niektórych miejscach:

Ultimate - 25% max hp AoE (+ bodaj 0.02 AP jako %) + 300 shielda na każdy trafiony cel (tak, 1500 shielda jak trafisz cały wrogi team XD)
No i Q ma fajne przeliczniki biorąc pod uwagę 1 sekundę CD - bodaj 0.5 AP i jeszcze co nieco z AD. A, wspominałem że to też AoE (tyle że idzie po linii XD). W i E też całkiem fajne.

I teraz tylko nie jestem pewny czy ona się zrobiła OP czy może to po prostu moje pierwsze i błędne odczucia bo wyewoluowała z najbardziej useless champa w grze więc każdy buff doprowadzający do użyteczności wydaje się olbrzymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz zacząć uczyć się na pamięć "I''ll make a man out of you". W końcu czuć że się bije jak MĘŻCZYZNA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z każdą kolejną godziną Twitch, jedyny trollpick, któym lubie grać nie będzie już uważany za trolla. I czym ja będę trolować ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2012 o 22:10, Ecko09 napisał:

Z każdą kolejną godziną Twitch, jedyny trollpick, któym lubie grać nie będzie już uważany
za trolla. I czym ja będę trolować ;/


Weź Schaco i graj jak idiota. Zawsze wychodzi. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2012 o 19:00, sinir napisał:

Buffują Akali, fajno. Co prawda to tylko trochę więcej energii w walkach, ale przynajmniej
nie sądzą że jest OP i nie znerfią mi jej nagle.

Gdzie? Teraz Mark of the assassin będzie kosztować teraz o 5pkt energii więcej.

Dnia 13.07.2012 o 19:00, sinir napisał:

Kocham gameplay nią. Burst niszczący wszystkie papiery z cooldownem 3.2 przy butach od
CDR, chasing jak ja p... do tego stealth w bańce, wszystko czego potrzeba.

Butki z CDR... powodzenia, może od razu weź coś co będzie jej redukować armor bo ma go za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2012 o 22:47, Daronn_Darker napisał:

Gdzie? Teraz Mark of the assassin będzie kosztować teraz o 5pkt energii więcej.

Oj słabo z angielskim :P

Mark of the Assassin
Restores 20/25/30/35/40 from 15/20/25/30/35 Energy

Kluczowe słówko- "restores"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować