Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 01.08.2012 o 14:27, Ecko09 napisał:

Battle Cast Chogath ma epicki taniec xDD


Battlecast Cho''Gath ma epickie wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2012 o 01:36, Budo napisał:

slow działa z vorpal spikes i feral scream (ten słabszy, ale jednak)

Jest taki sam na W i E, oba są aoe więc na obu ten slow jest mierny.

Dnia 01.08.2012 o 01:36, Budo napisał:

Core przedmioty dla cho nie dają hpeków niestety, oprócz randuina, u mnie po prostu to
pasuje.

Cho nie potrzebuje hp, ma je z ulti, o wiele lepszym wyborem wtedy są mocne resisty, jak FH czy FoN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2012 o 15:42, Kryhuu napisał:

Cho nie potrzebuje hp, ma je z ulti, o wiele lepszym wyborem wtedy są mocne resisty,
jak FH czy FoN.


Po pierwsze, to dla mnie ult daje za mało, a po drugie- nie zawsze biegasz na 6 stackach. Wolę mieć dodatkowe hapsy :)
FoNa nie kupuję wcale praktycznie, wolę Abyssal. Chyba, że już ktoś w teamie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2012 o 15:54, Budo napisał:

Po pierwsze, to dla mnie ult daje za mało, a po drugie- nie zawsze biegasz na 6 stackach.

Jak się pada co chwilę no to niestety. Ciężko trzymać to na 6 stackach, kiedy ult ma 60s CD i można zjadać miniony :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2012 o 15:54, Budo napisał:

Po pierwsze, to dla mnie ult daje za mało, a po drugie- nie zawsze biegasz na 6 stackach.
Wolę mieć dodatkowe hapsy :)
FoNa nie kupuję wcale praktycznie, wolę Abyssal. Chyba, że już ktoś w teamie ma.

Jak chcesz koniecznie hp to kup roda a nie rylai, więcej daje (i tak nie polecam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2012 o 16:01, Ecko09 napisał:

Hehe fajnie się gra ad Ahri, ale na swoim głównym koncie nie odważyłbym się tym grać,
nieco za słabe.


Wut? Na głównym koncie dopiero jest jazda takimi trollami. Zresztą co to za wyznacznik to twoje "główne konto"? Przecież i tak grasz tylko normale ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2012 o 16:43, sirufok napisał:

> Hehe fajnie się gra ad Ahri, ale na swoim głównym koncie nie odważyłbym się tym
grać,
> nieco za słabe.

Wut? Na głównym koncie dopiero jest jazda takimi trollami. Zresztą co to za wyznacznik
to twoje "główne konto"? Przecież i tak grasz tylko normale ;p


Trolowanie uzależnia ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2012 o 15:57, Hummer napisał:

Jak się pada co chwilę no to niestety. Ciężko trzymać to na 6 stackach, kiedy ult ma
60s CD i można zjadać miniony :F


Padniesz w tfie i masz już 3 stacki, nie ma czasu budować od nowa jak wróg siedzi w bazie, albo robi barona. Zresztą, to moja sprawa jak buduję cho, chcę hp, to buduję hp, może kiedyś nauczę się go ogarniać bez dodatkowych hp z itemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2012 o 17:16, Budo napisał:

Padniesz w tfie i masz już 3 stacki, nie ma czasu budować od nowa jak wróg siedzi w bazie,

No jak już jest w bazie to raczej nic ci nie pomoże, bo to dla większości gier już koniec, timer po zgonie jest za długi, żeby cokolwiek zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować