Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 05.08.2012 o 12:40, Ostrowiak napisał:

> Mam problem. Chodzi o to ze gram z bratem w LoLa na wifi. Prędkosc internetu to
6mb
> i teoretycznie powinno to na spokojnie wystarczyc do komfortowej gry. Jednak obaj
mamy
> ping sięgający 300-600. Dodam ze problem istnieje tylko w lolu oraz ze brat siedzi
na
> kmputerze stacjonarnym ja na laptopie. Da sie jakos zoptymalizowac ten internet.
Niewiem,
> kazac mu sie wiecej poswięcac na gre? Tak wiem ze to głupie pytania ale nie znam
sie;)
>
granie na łączu współdzielonym nie jest dobrym pomysłem niezależnie od szybkości internetu


Przy mojej sytuacji finansowej 2 abonamenty nie są dobrym pomyłem:)
A jakbym laptop podłączał prewodowo. To mogło by pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.08.2012 o 12:40, Ostrowiak napisał:

granie na łączu współdzielonym nie jest dobrym pomysłem niezależnie od szybkości internetu


Ja tak gram czasem z kumplem, mam łącze 6mb i problemu nie ma, ping zawsze ~45.
Nie wiem co może być problemem ... no oczywiście na jakim serwerze jeszcze gracie, jak np na amerykańskim, to nic dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2012 o 12:12, Ostrowiak napisał:

jak kiedys mowilem ze jungle cho jest pro

to mnie jawej zjechal

Bo miałeś wrigla na topie

A teraz na poważnie- shyvana, nadaje się na jungle i jakie macie doświadczenia z nią. Przymierzam się do kupna bo ile można być ad carry/support

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2012 o 12:50, Hydro2 napisał:

> jak kiedys mowilem ze jungle cho jest pro
>
> to mnie jawej zjechal
Bo miałeś wrigla na topie

A teraz na poważnie- shyvana, nadaje się na jungle i jakie macie doświadczenia z nią.
Przymierzam się do kupna bo ile można być ad carry/support


Mi się bardzo miło gra smoczycą. Szybka, świetna counterjungla (chociaż tutaj mój nr 1. to Nunu <3). Tylko, że moim zdaniem bez Exh/reda nie ma co zaczynać gankować, chyba, że na lini mamy jakieś naprawdę hard CC.
Ale jak już w spomniałem gra smokiem bardziej opiera się na niszczeniu jungli przeciwnika, niż na gankach.
No i latarnia to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2012 o 12:57, akwyx napisał:

> > jak kiedys mowilem ze jungle cho jest pro
> >
> > to mnie jawej zjechal
> Bo miałeś wrigla na topie
>
> A teraz na poważnie- shyvana, nadaje się na jungle i jakie macie doświadczenia z
nią.
> Przymierzam się do kupna bo ile można być ad carry/support

Mi się bardzo miło gra smoczycą. Szybka, świetna counterjungla (chociaż tutaj mój nr
1. to Nunu <3). Tylko, że moim zdaniem bez Exh/reda nie ma co zaczynać gankować, chyba,
że na lini mamy jakieś naprawdę hard CC.
Ale jak już w spomniałem gra smokiem bardziej opiera się na niszczeniu jungli przeciwnika,
niż na gankach.
No i latarnia to podstawa.


Ja smoczycą lubiałem szybko we frozen mallet inwestowac lub trinty. Bo mimo ze niema cc. To jej szybkosc + slow pozwalała mi szybko wykańczać. Jeszcze jak sie dobrze zainwestuje runki w ad.Jej "Q" potrafi zaboleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2012 o 12:26, Yawei napisał:

no i wciaz nie nalezy do najlepszych junglerow, jest ok


Z battlecast skinem jest jak brolaf- najlepszy.
Lubię cho''gatha w dżungli ze względu na szybki clear, dobry sustain i świetne ganki na 2 levelu zaraz po blue (q+w). W dodatku jest dobry w late game. Ma cc, ma true damage nuke, jest wielki, więc łapie skillshoty naturalnie, ma aoe, ma slowa, ma aoe silence. Czego tu nie lubić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2012 o 14:44, Budo napisał:

> no i wciaz nie nalezy do najlepszych junglerow, jest ok

Z battlecast skinem jest jak brolaf- najlepszy.
Lubię cho''gatha w dżungli ze względu na szybki clear, dobry sustain i świetne ganki
na 2 levelu zaraz po blue (q+w). W dodatku jest dobry w late game. Ma cc, ma true damage
nuke, jest wielki, więc łapie skillshoty naturalnie, ma aoe, ma slowa, ma aoe silence.
Czego tu nie lubić? :)

jakim cudem chcesz miec na 2gim lvlu Q+W chogathem w jungli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2012 o 14:46, Yawei napisał:

jakim cudem chcesz miec na 2gim lvlu Q+W chogathem w jungli?


Ale czemu nie? Zaczynasz z q, po zabiciu golema bierzesz w i gankujesz. Nie potrzeba e do dżungli, bo masz blue, wszystko czyścisz z q+w, a na 3 poziomie bierzesz e i potem maxujesz w. Wszystko się składa dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2012 o 15:15, Budo napisał:

> jakim cudem chcesz miec na 2gim lvlu Q+W chogathem w jungli?

Ale czemu nie? Zaczynasz z q, po zabiciu golema bierzesz w i gankujesz. Nie potrzeba
e do dżungli, bo masz blue, wszystko czyścisz z q+w, a na 3 poziomie bierzesz e i potem
maxujesz w. Wszystko się składa dobrze :)

bo z Q i W masz za wolny clear o_O E->Q->W a potem R>E>W>Q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mi szkoda tych ludzi z którymi gram. Niby po 30lvl (albo blisko), a nie wiedzą na czym ad carry polega. "u vayne no dmg omg" w 15-tej minucie, "wtf vayne op" w 40-tej po quadrze, i to ten sam debil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię biegać po jungli przeciwnika. Frozen dopiero po latarni, która daje smoczycy sustain i znacznie zwiększa szybkość czyszczenia.
No i ważna jest wiedza, że Q resetuje auto attack.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, dosyc tego. RAndomy są zbyt głupie na wina. Jak ta banda kretynów nie chce wygrywać to ja będę robić wszystko, żeby te szmaty nie wygrał meczu ze mną w teamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2012 o 18:47, zerohunter napisał:

TRIBUNAL NEWS

Yo dawg!
I heard you like to punish, so I make Tribunal on Android, so you can punish, while you punish!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować