Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 08.08.2012 o 13:54, Outlander-pro napisał:

Jest, Annie przyzywa Tibersa w końcu :P

No tak, za bardzo skupiłem się na druidzie. ;p

@Malevyn
No to wypisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2012 o 13:49, SiDi napisał:

> > Nie do rozgrywki, a dla summonera. Żeby szybciej wbić 30 lvl.
>
> ok nie mam pojecia jak narazie o czym mowisz, ale skoro nie ma p2w to sie ciesze
:)

Właściwie po części to jest, bo to nie Dota i tutaj nie masz dostępnych wszystkich bohaterów
od razu.


No tak, ale chodzi o to, że w grach p2win nie możesz walczyć na równi z innymi niezależnie ile poświęciłeś czasu na grę a w lol''u możesz. Poza tym myślę, że naprawdę mały odsetek graczy którzy dopiero zaczynają w to grać kupuje champów za RP a całe IP ładuje w runy co teoretycznie jest najefektywniejsze żeby zdobyć przewagę. Ale równie dobrze możesz grać bohaterami z free rotacji i też pakować całe ip w runy od początku i wyjdzie prawie na to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2012 o 15:28, Malevyn napisał:

to mozliwe zeby wszystkie nazwy summonera ktore wymyslam byly zajete ??


Tak, jeden gracz może mieć nieskończenie wiele kont, więc są ich zapewne miliony.

@masterHADES
W tej grze nie możesz walczyć na równi z innymi, dopóki nie wygrindujesz/zapłacisz.

Dnia 08.08.2012 o 15:28, Malevyn napisał:

Ale równie dobrze możesz grać bohaterami z free rotacji i też pakować całe ip w runy od początku i wyjdzie
prawie na to samo.


Wątpię. Same runy + darmowi bohaterzy to praktycznie żaden wybór.
Na początku nie widać tej różnicy prawie w ogóle, ale im dłużej będzie grał tym ją co raz bardziej da się odczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2012 o 15:51, SiDi napisał:

Wątpię. Same runy + darmowi bohaterzy to praktycznie żaden wybór.
Na początku nie widać tej różnicy prawie w ogóle, ale im dłużej będzie grał tym ją co
raz bardziej da się odczuć.

A im dłużej będziesz grać tym więcej będziesz mieć ip więc nie ma problemu. Szukasz dziury w całym, ja wydałem parę złotych na tę grę ale tylko na skiny, które nie zmieniają nic w gameplayu. A mam ponad 70 championów i pięć stron z runami, tyle chyba wystarcza do grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2012 o 18:59, Kryhuu napisał:


A im dłużej będziesz grać tym więcej będziesz mieć ip więc nie ma problemu.


No przecież napisałem, że w końcu się ich dogoni po ostrym grindowaniu. Płacąc w tej grze znacznie szybciej osiągasz to co inni robili przez długi czas. Sam mam koło 50 bohaterów z kilkoma stronami run po dobrych 2 latach, a ktoś inny może to osiągnąć po 2-3 miesiącach wydając pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fexxxy: HI NAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Fexxxy: EVERYTHINGS FINE BITCHEZ
Fexxxy: YO CRASH
Fexxxy: WHAT U WANNA PLAY?
CrashBandicute: NIGGA ILL DO WHATEV U WANT
Fexxxy: K
Fexxxy: TAKE LULU SUPP AND GO BALLS DEEP
Fexxxy: YO?
CrashBandicute: YO I HAV 16 CHAMPS
Fexxxy: YO UVE LULU?
CrashBandicute: I AINT GOT NO LULU
Fexxxy: AH SHEET
Fexxxy: THEN TAKE SOME OTHER AND GO BALLS DEEP

wtf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2012 o 15:51, SiDi napisał:

@masterHADES
W tej grze nie możesz walczyć na równi z innymi, dopóki nie wygrindujesz/zapłacisz.


Wbij 20 lvl bez wydawania ip, a już cię będzie stać na runy i 1 ulubioną postać :p
To nie jest gra p2w :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2012 o 21:14, Drazok napisał:

> @masterHADES
> W tej grze nie możesz walczyć na równi z innymi, dopóki nie wygrindujesz/zapłacisz.


Wbij 20 lvl bez wydawania ip, a już cię będzie stać na runy i 1 ulubioną postać :p
To nie jest gra p2w :p

eh jak zaczniesz grac rankedy to zrozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2012 o 21:19, hammerfall87 napisał:

eh jak zaczniesz grac rankedy to zrozumiesz


Na 30 lvl już będzie kogoś stać na full runy i kilka postaci :p
I grałem rankedy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2012 o 21:40, Drazok napisał:

> eh jak zaczniesz grac rankedy to zrozumiesz

Na 30 lvl już będzie kogoś stać na full runy i kilka postaci :p
I grałem rankedy ...


I co z tego,że stać skoro dalej względem płacącego jest cholernie w tyle.Ile to nieraz spotkałem się z sytuacja na rankch,że ktoś nie może grać na innej pozycji lub skontrować danej postaci bo cierpi na brak run i charów.Pomijam bany które jeszcze to pogłębiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przeżywaj, wiele jest przykładów na to, że jak ktoś jest DOBRY, to bez problemu wbije bardzo wysokie elo.
Jest wielu championów do 3150, większość jest naprawdę bardzo dobra, kupić je można szybko i możemy spokojnie grać rankedy.
Złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy, we właściwej grze osoba płacąca nie ma już ŻADNEJ przewagi nad tobą, nawet jak ma wszystkich 102 champów możesz go rozjechać w grze.
Już za darmo możemy dostać chociażby Tristanę i Alistara- bardzo dobry ad carry oraz bardzo dobry support/jungler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jeszcze się da w ogóle ich zdobyć za darmo. W każdym razie płacąc prawdziwymi pieniędzmi szybciej się osiągamy to co inni robią w normalny sposób. Kolega wyżej już podał świetny przykład rankeda. Ktoś inny zabierze carry i supporta, a ty masz tylko pod te role runy i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować