Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 09.08.2012 o 16:06, Elkhwind napisał:

Jeszcze nie wydałem prawdziwych pieniędzy na tą grę ale bardzo mnie boli to, że nie ma
promocji bohaterów za ip, a jedynie za rp. 6300 bardzo długo się zbiera...


Kupuj te, które są o wiele tańsze. :) Na początku lepiej mieć więcej tych tańszych championów, by móc w czym wybierać podczas selekcji.

Ja pieniądze wydałem jedynie na strony z runami i na skiny do championów- głównie tych z wyprzedaży. PLNy wydane na LoLa nie świadczą o Twoim skillu. O tym, jak dobry jesteś, decydujesz tylko Ty, a nie Twój skin. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy masz legendarnego skina, znaczy że umiesz grać tą postacią i jesteś pewny swojego skilla. Przynajmniej tak myśli 3/4 ludzi. Psychologia. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2012 o 16:52, Kraju napisał:

Gdy masz legendarnego skina, znaczy że umiesz grać tą postacią i jesteś pewny swojego
skilla. Przynajmniej tak myśli 3/4 ludzi. Psychologia. :D

"Ej, ludzie, on ma legendarnego skina, zostajemy w bazie i czekamy na 20 minutę ok?" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2012 o 15:39, Kopiec napisał:

> Nigdzie nie napisałem przegrywasz
A ciągle używasz stwierdzenia "pay to win" w stosunku do LoLa,
Oh you...


Użyłem raz, w http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=54614&pid=27819 " Nie jest to raczej czyste PayToWin (wygraj płacąc bądź przegraj nie wydając złamanego grosza), ale do czasu zdobycia niezbędnych run i bohaterów jest przewaga osoby płacącej."
Czytaj ze zrozumieniem albo nie odpowiadaj na moje posty.

@masterhades

Dnia 09.08.2012 o 15:39, Kopiec napisał:

A tak właściwie to w lol''u się grinduje ?

Farmisz IP na koleje runy/bohaterów/strony z runami.

Ile to razy grając na rankedzie jestem pierwszy słyszę "take X and we can switch", a tu dupa, bo nie mam tego bohatera. Aktualnie gram strasznie rzadko, ale mam ochotę nie raz zagrać nowym herosem i niestety obchodzę się smakiem, bo mnie na niego nie stać. Aktualnie w lolu przez te wszystkie streamy i możliwość obserwowania gier na żywo zrobiło się nie do zniesienia. Nie masz takiego herosa bądź takich run = bycie wyzywanym. Jeszcze dodam poza tą jednostronną dyskusją o płaceniu, że próba gry inaczej niż meta kończy się reportami i największymi wyzwiskami. Widziałem na reddicie jak koleś dostał mail od supportu Riota, żeby grał tak jak inni chcą/taka jak jest meta, a testowanie zostawił sobie na boty.
Rozwiązanie jakie ma Dota jest idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2012 o 17:52, SiDi napisał:

Aktualnie gram strasznie rzadko, ale mam ochotę nie
raz zagrać nowym herosem i niestety obchodzę się smakiem, bo mnie na niego nie stać.

Rzadko grasz, to oczywiste, że Cię nie stać.

Dnia 09.08.2012 o 17:52, SiDi napisał:

Aktualnie w lolu przez te wszystkie streamy i możliwość obserwowania gier na żywo zrobiło
się nie do zniesienia. Nie masz takiego herosa bądź takich run = bycie wyzywanym. Jeszcze
dodam poza tą jednostronną dyskusją o płaceniu, że próba gry inaczej niż meta kończy
się reportami i największymi wyzwiskami.

To pojedyncze przypadki. Sam nigdy nie doświadczyłem czegoś takiego, żeby ktoś mnie zwyzywał bo nie miałem jakiejś postaci.

Dnia 09.08.2012 o 17:52, SiDi napisał:

Widziałem na reddicie jak koleś dostał mail
od supportu Riota, żeby grał tak jak inni chcą/taka jak jest meta, a testowanie zostawił
sobie na boty.

A to nie czasami ten sam koleś, który poczuł później na sobie młot Pendragona, bo nagle okazało się, że jego "alternatywne podejście" okazało się nie być niczym innym jak aktami trollingu? Szybko się jego obrońcy od niego odwrócili.

Dnia 09.08.2012 o 17:52, SiDi napisał:

Rozwiązanie jakie ma Dota jest idealne.

Problem w tym, że Dota 2 wystartuje z setką postaci na karku. LoL zaczynał z około czterdziestoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2012 o 19:49, luzac napisał:


Rzadko grasz, to oczywiste, że Cię nie stać.

No to właśnie mówię albo płacę, albo farmię IP, by móc kimś grać.

Dnia 09.08.2012 o 19:49, luzac napisał:

To pojedyncze przypadki. Sam nigdy nie doświadczyłem czegoś takiego, żeby ktoś mnie zwyzywał
bo nie miałem jakiejś postaci.

To najwyraźniej nie grałeś rankedów.

>

Dnia 09.08.2012 o 19:49, luzac napisał:

A to nie czasami ten sam koleś, który poczuł później na sobie młot Pendragona, bo nagle
okazało się, że jego "alternatywne podejście" okazało się nie być niczym innym jak aktami
trollingu? Szybko się jego obrońcy od niego odwrócili.

Możliwe. W każdym razie czy trollował, czy też nie, próba grania inaczej niż meta skutkuje reportami plus ewentualnym trollingiem ze strony sojuszników, dlatego darowałem sobie grę na poważnie i bawię się w ARAM.

Dnia 09.08.2012 o 19:49, luzac napisał:

Problem w tym, że Dota 2 wystartuje z setką postaci na karku. LoL zaczynał z około czterdziestoma.

Tak, to prawda, jednakże nie bardzo wiem dlaczego to napisałeś. Chociaż na początku sposób wprowadzania bohaterów nie był jeszcze taki zły (3150/6300).
W każdym razie do dwójki bety ma dostęp ponad 1 milion osób i bohaterowie będą wszyscy darmowi, gdy gra oficjalnie wyjdzie. Notabene zmiana przyznawania IP za mecze w LoLu tym bardziej pokazała, że trzeba więcej grać by osiągnąć to samo albo wydać pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WTF? Wchodzę do kolejki, ustawiam sobie AD Carry, zaraz po mnie Janna i Sona, które oświadczają na czacie, że idą na bota. No to od razu wyszedłem. Że jak, duo support bot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2012 o 22:03, sinir napisał:

WTF? Wchodzę do kolejki, ustawiam sobie AD Carry, zaraz po mnie Janna i Sona, które oświadczają
na czacie, że idą na bota. No to od razu wyszedłem. Że jak, duo support bot?


Nie widziałeś nigdy ad Sony? xD Z tego co mi się wydaje, to taka postać jest całkiem dobra.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2012 o 22:10, Nephren-Ka napisał:

Nie widziałeś nigdy ad Sony? xD Z tego co mi się wydaje, to taka postać jest całkiem
dobra.:>

Ad Janna też jest :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet w najgorszych koszmarach nie widywałem Sony/Janny AD. :P Przecież to idealne supporty, obok Zileana moje ulubione do bota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2012 o 22:10, Nephren-Ka napisał:

> WTF? Wchodzę do kolejki, ustawiam sobie AD Carry, zaraz po mnie Janna i Sona, które
oświadczają
> na czacie, że idą na bota. No to od razu wyszedłem. Że jak, duo support bot?

Nie widziałeś nigdy ad Sony? xD Z tego co mi się wydaje, to taka postać jest całkiem
dobra.:>


ano jest, ostatnio ad soną biednego viktora pocisnąłem, tylko szkoda, że jak się skończyła faza lane''owania to już tak fajnie nie było ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2012 o 22:00, SiDi napisał:

No to właśnie mówię albo płacę, albo farmię IP, by móc kimś grać.

Tylko że dopóki Valve nie wyskoczyło z Dota 2 pewnie Ci to w ogóle nie przeszkadzało.

Dnia 09.08.2012 o 22:00, SiDi napisał:

To najwyraźniej nie grałeś rankedów.

Zagrałem około setki. Może nie jest to jakaś hardkorowa liczba, ale zawsze.

Dnia 09.08.2012 o 22:00, SiDi napisał:

Możliwe. W każdym razie czy trollował, czy też nie, próba grania inaczej niż meta skutkuje
reportami plus ewentualnym trollingiem ze strony sojuszników, dlatego darowałem sobie
grę na poważnie i bawię się w ARAM.

To dziwne, mnie jakoś nikt nie bluzga za próbowanie czegoś nowego. No chyba, że nie wypali, ale wtedy nie ma co się dziwić.

Dnia 09.08.2012 o 22:00, SiDi napisał:

Tak, to prawda, jednakże nie bardzo wiem dlaczego to napisałeś. Chociaż na początku sposób
wprowadzania bohaterów nie był jeszcze taki zły (3150/6300).

Odsyłam do pierwszej odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 09.08.2012 o 22:57, luzac napisał:

Tylko że dopóki Valve nie wyskoczyło z Dota 2 pewnie Ci to w ogóle nie przeszkadzało.

Błąd. Przeszkadzało i to sporo. Wielokrotnie w rankedach grając duo/solo bądź premady nie miałem bohaterów na wymianę, których drużyna potrzebowała/chciała. De facto przed pojawieniem się Doty 2 ta gra nie miała żadnej konkurencji właściwie.

Dnia 09.08.2012 o 22:57, luzac napisał:


To dziwne, mnie jakoś nikt nie bluzga za próbowanie czegoś nowego. No chyba, że nie wypali,
ale wtedy nie ma co się dziwić.

To dziwne, bo właśnie odpaliłem Lola i wszedłem do solo q, by Ci udowodnić, że to nieprawda i gdy tylko napisałem, że chcę zagrać orianą jako ad carry to od razu jedna osoba zaczęła rejdżować i gdy miałem robić screena było za późno, bo ktoś zrobił dodge. Proszę nie mów, że tak nie jest, bo to nieprawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować