Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 12.08.2012 o 21:06, ziptofaf napisał:


Wow, niezłe podsumowanie, teraz utwierdziłem się w przekonaniu, że wriggl jest kauem. Od dłuższego czasu tak czy tak go nie kupywałem, ale nie miałem liczb. Dzięki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2012 o 21:15, masterfigo napisał:

Hog+Philo jak przegrywasz lane? Tak żeby jeszcze bardziej sobie przgrac.


Jeśli jesteś o 40 cs-a do tyłu i zdychasz w 15 sekund po wróceniu na lane (bo to mam na myśli przez przegrywanie lane''a)? No to już lepiej liczyć na to że twój team cię wycarruje i że jakoś wytrzymacie do late game a jakiejś generacji golda i tak potrzebujesz, lepsze to i pozwolić towerowi paść aniżeli budować Wriggle'a i dalej zdychać (jakoś łatwiej mi się carruje ludzi mających 30 cs-a w 15 minucie i z 2 deady niż takich którzy mają z 40-50 cs-a i z 7 deadów). Choć osobiście raczej budowałbym Warden''s Mail zapewne, GP10 mi się zdarza na jakichś powalonych lane''ach typu 1v2 (nie wiem czemu ale randomy w solo queue na US ostatnio polubiły Yoricka na bocie ;-;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio gram dużo rankedów jako ad carry. W runkach Marks mam armor penetration. Czy te runki w early game w ogóle na coś się nadają? Czy nie lepiej zamiast nich kupić runy na damage?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2012 o 21:41, Kraju napisał:

Ostatnio gram dużo rankedów jako ad carry. W runkach Marks mam armor penetration. Czy
te runki w early game w ogóle na coś się nadają? Czy nie lepiej zamiast nich kupić runy
na damage?


Zależy. Jeśli radzisz sobie z last hitowaniem, to armpen > AD niezależnie od fazy gry jeśli chodzi o harass. AD bierze się tylko i wyłącznie dla farmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2012 o 19:34, matiz123 napisał:

Coś czuję, że Guardian Angel dostanie niedługo porządnego nerfa. Zdecydowanie za dużo
się tego pojawia ostatnio na turniejach. Na Gamescomie też pewnie będą się zdarzać walki
10v10. :P

E tam. Znowu pomysł M5 (afaik), który wszyscy zaczęli stosować (jak swego czasu super agresywny counter jungling czy latarnia na bocie). Trudno mi sobie wyobrazić jakiegoś nerfa, który nie czyniłby GA bezużytecznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale jaja.

jadę se na gamescom całkiem nie spodziewając się niczego. a tu kolega twierdzi że tam dają free champy i skiny. łał. muszę to mieć. darmowe...

ktoś wie gdzie, co i jak? ktokolwiek był?

edit: sorry za brak dużych liter, wrigla brałem jako vayne na bota i taki to efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś tym nowym na pbe (o ile on się tam pojawił)? Jeżeli tak, to dałoby radę opisać, jak sprawdza się na jungle i topie oraz jak skuteczne są jego skille (przede wszystkim pasyw oraz E- to w ogóle jest skillshoot czy co? Dobre range?)? Czytałem jakieśtam opinie m.in. na rogu, ale informacje od "zwykłego gracza" z forum również by się przydały...

To pierwszy champ od b.dawna który tak mi się podoba w założeniach, jest dla mnie tym, czym renekton powinien być od początku (ta furia renektona czasami się marnuje, np. na drugiego dasha, który wzmocniony jest przydatny bardziej w tf''ach- na Rengarze problemu "marnowania" wzmocnionych skilli nie będzie), i zamierzam go kupić jak tylko wyjdzie (chyba pierwszy champ na którego wydam realną kasę, bo mi za dużo IP brakuje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2012 o 12:48, Thrandir napisał:



Raczej an topie bym go widział niż w jungli, ganki niezbyt dobre, sustain też nie powala. A na topa do 1v1 dzięki q to on się nadaje idealnie. Pasyw jest świetny, 0cd, możesz skakać z krzaków jak jakaś małpa. Przesiadujesz sobie w krzakach i tylko skaczesz na miniona, żeby lasthitować. ^00 zasięgu ma to bodajże, e klikasz na cel, range jest dość spory.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować