Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Jak tam sie Cho gra w jungli? Kiedyś nim grałem ,ale to tak raczej w formie trollingu na ad xD Runki marki as, qunity ms, masterki 0/21/9? Itemy to pewnie jakiś philo, hog, aegis ,wits end? Skille jak? W e dać 2/3 pkt na początek, potem w do końca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2012 o 15:29, Ecko09 napisał:

Jak tam sie Cho gra w jungli? Kiedyś nim grałem ,ale to tak raczej w formie trollingu
na ad xD Runki marki as, qunity ms, masterki 0/21/9? Itemy to pewnie jakiś philo, hog,
aegis ,wits end? Skille jak? W e dać 2/3 pkt na początek, potem w do końca?


http://leagueoflegends.pl/forum/showthread.php?tid=76741

Marxon sporo wie o Cho. Widzialem go w akcji pare razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, niedawno zakupiłem sobie Shaca. Ma ktoś jakieś wskazówki jak go budować? Dżungla oczywiście, normale. A strategie na mobafire niezbyt mi się podobają, imo się nie sprawdzają, może się nie znam, dlatego też prosiłbym o rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2012 o 16:09, Matizk napisał:

Witam, niedawno zakupiłem sobie Shaca. Ma ktoś jakieś wskazówki jak go budować? Dżungla
oczywiście, normale. A strategie na mobafire niezbyt mi się podobają, imo się nie sprawdzają,
może się nie znam, dlatego też prosiłbym o rady:)


Olej mobafire, wejdź na solomid.net.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2012 o 15:29, Ecko09 napisał:

Jak tam sie Cho gra w jungli? Kiedyś nim grałem ,ale to tak raczej w formie trollingu
na ad xD Runki marki as, qunity ms, masterki 0/21/9? Itemy to pewnie jakiś philo, hog,
aegis ,wits end? Skille jak? W e dać 2/3 pkt na początek, potem w do końca?


Polecam cofnąć się o kilka(naście) stron wstecz, było sporo postów o Cho w jungli.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2012 o 15:29, Ecko09 napisał:

Jak tam sie Cho gra w jungli? Kiedyś nim grałem ,ale to tak raczej w formie trollingu
na ad xD Runki marki as, qunity ms, masterki 0/21/9? Itemy to pewnie jakiś philo, hog,
aegis ,wits end? Skille jak? W e dać 2/3 pkt na początek, potem w do końca?



Tak jak napisał kolega wyżej, ja osobiście polecam (z wiadomych przyczyn :) to:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=54614&pid=27691

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=54614&pid=27698

btw, masterki 0-21-9 są zdecydowanie zbyt wolne, cho i tak jest dość pasywnym junglerem, bez szybkiego czyszczenia nie ma sensu nim grać. 9-21-0, albo to co ja najbardziej lubie (bo nie wyobrażam sobie gry junglerem bez 9pkt w utility- 9-12-9. Z resztą tego, co napisałeś się zgadzam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2012 o 18:36, Thrandir napisał:

> Jak tam sie Cho gra w jungli? Kiedyś nim grałem ,ale to tak raczej w formie trollingu

> na ad xD Runki marki as, qunity ms, masterki 0/21/9? Itemy to pewnie jakiś philo,
hog,
> aegis ,wits end? Skille jak? W e dać 2/3 pkt na początek, potem w do końca?


Tak jak napisał kolega wyżej, ja osobiście polecam (z wiadomych przyczyn :) to:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=54614&pid=27691

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=54614&pid=27698

btw, masterki 0-21-9 są zdecydowanie zbyt wolne, cho i tak jest dość pasywnym junglerem,
bez szybkiego czyszczenia nie ma sensu nim grać. 9-21-0, albo to co ja najbardziej lubie
(bo nie wyobrażam sobie gry junglerem bez 9pkt w utility- 9-12-9. Z resztą tego, co napisałeś
się zgadzam..

nie za bardzo wiem w jaki sposob te 9 nedznych punkcikow zwieksza predkosc robienia jungli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dodatkowe AD i obrazenia w stworki, czyli 5 obrażen per hit. Dodatkowo Armor Penetration i attack speed, ktory świetnie współgra z naszym E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.08.2012 o 19:29, mateusz111 napisał:

nie za bardzo wiem w jaki sposob te 9 nedznych punkcikow zwieksza predkosc robienia jungli...


Cho ma tą głupią właściwość, że z samym E czasami zostają 2 wilki czy 3 wraithy z ok.. 9hp, i trzeba poczekać na jeszcze jeden atak aby padły. Wbrew pozorom, przy "czystym" clearze z 9-12-9 to jest ok. 5s różnicy. Niby nic, ale jednak dla mnie 4lvl w 3.40 to sporo lepiej niż 3.45... A z 0-21-9 bywalo i tak, że robilem jungle w aż 3.50+, co już jest dla mnie rażącym marnowaniem całych 10s! xdd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpływa i to bardzo, +7 ad w jungli i trochę tego attack speeda znacznie zwiększa nasz sustain i czas w jakim czyścimy.

Nawet te +4 przeciwko stworom ma duży wpływ. Pamiętam że przed nerfem jungli nie dało się bez tego junglować wieloma pickami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widze , ze macie niezly sposob na granie w jungli... trzymac sie sztywno schematu 1 rotacji chocby nie wiem k*wa co... w ten sposob to faktycznie... te 5s was zbawi oO
poza tym, dajac 9 w ofensywne, tracicie move speeda, cdr i hp... takze czy to jest tego warte? ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2012 o 20:47, Grodhar napisał:

Wpływa i to bardzo, +7 ad w jungli i trochę tego attack speeda znacznie zwiększa nasz
sustain i czas w jakim czyścimy.

Nawet te +4 przeciwko stworom ma duży wpływ. Pamiętam że przed nerfem jungli nie dało
się bez tego junglować wieloma pickami.

a co do junglowania przed nerfem, to chyba nie gralismy w te sama gre ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2012 o 21:04, mateusz111 napisał:

widze , ze macie niezly sposob na granie w jungli... trzymac sie sztywno schematu 1 rotacji
chocby nie wiem k*wa co... w ten sposob to faktycznie... te 5s was zbawi oO
poza tym, dajac 9 w ofensywne, tracicie move speeda, cdr i hp... takze czy to jest tego
warte? ;o


bynajmniej, zwyczajnie gram po swojemu z ustawieniem, które mi pasuje- 9-12-9. A lansowane- szybsze- 9-21-0 na cho zawsze uważałem i będę uważał za lepsze niż 0-21-9, chociaż i tak najbardziej odpowiada mi mój sposób.
Każdy gra po swojemu, ja mówię o tym, co wg. mnie jest lepsze- dla mnie te 9pkt w ofensywe na cho musi być, i już. Life b brutal, nie przekonasz mnie, bo to kwestia preferencji, ale na całe szczęście- każdy może grać jak lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2012 o 21:19, Ecko09 napisał:

Q lux przelatuje daleko ode mnie i mnie łapie, gg riot. Co to za bullshit...


Lepsze jest jak ktoś stoi przy Lux i klatka przez niego przelatuje bez żadnego efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2012 o 21:23, sirufok napisał:

Lepsze jest jak ktoś stoi przy Lux i klatka przez niego przelatuje bez żadnego efektu.


O! A to jest już znany bug. To samo dzieje się przy Q Morgany i przy ulti Ashe, zdarzyło mi się kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak długo w to grasz, dżungla na becie i zaraz po premierze była koszmarem.

Ta kolejna po reworku którą pewnie pamięta większość z nas już lepsza, ale picki typu nunu czy amumu ledwo sobie radziły bez pulla z hp i musiały iść na B przed gankiem.

Prawidłowy pullprzed masową popularyzacją streamów był rzadkością i na normalach się o to nie wołało chyba że chciałeś mieć zbite creepy lub ukradzionego buffa (podkreślam że było to dawno, poziom gry mój jak i ludzi których mi dopierało do gry był całkowicie inny niż dziś).

Co do poprzedniego posta - niech każdy zostanie przy swoim sposobie na granie w dżungli, nie bawi mnie wizja dyskusji z kimś kogo posty w temacie ograniczają się w porywach do dwóch zdań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować