Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 16.08.2012 o 22:58, Ecko09 napisał:

Wziąłem garena i też żałuje, też jest jeszcze gorszy niż przed reworkiem...


Ty nawet nie wiedziałeś, że Garen crituje ze spina, a oceniasz go po jednym meczu.
To samo z Katariną. Zrobiłeś 0/10 i od razu beczysz, że shit.
Naucz się grać postacią, zagraj przeciwko wielu różnym champom i dopiero oceniaj czy coś jest gównem czy nie.
Po 5000 gier powinieneś już coś łapać z tego lola, nie? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozwaliłeś mnie hahahaha przeczytałem to w głowie głosem tej babki
http://www.youtube.com/watch?v=A7c9aXB7Ne4


@qq_MoaR
Co do Giveaway''a to proponuję kampić cały czas, oraz włączyć newsletter o ile łatwiej Ci sprawdzać mail''a.

@sirufok
Dobrze powiedziane, no ale trzeba się przyzwyczaić, chyba nie liczysz że Eko wniesie konstruktywny post do tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2012 o 00:45, IlMOD napisał:

https://www.youtube.com/watch?v=Vs1yD8m2fvE

Samo pierwsze zdanie mnie rozwaliło.


No co, trzeba być bardzo kreatywnym by stworzyć nowy skin do Volibeara i dać mu skille Warwicka, albo wydać kolejną bohaterkę której towarzyszą trzy kolorowe kulki orbitujące wokół niej.

Riot +10 do trollingu za ten filmik ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2012 o 08:23, JohnSnake napisał:

No co, trzeba być bardzo kreatywnym by stworzyć nowy skin do Volibeara i dać mu skille
Warwicka, albo wydać kolejną bohaterkę której towarzyszą trzy kolorowe kulki orbitujące
wokół niej.

Wow, nieźle. Nie wiedziałem, że Rengar ma supressa, boost do as dla całej drużyny i ma wbudowany ciągły sustain, gdy autoatakuje albo machnie kogoś łapą co parę sekund. Nie wiedziałem też, że lwy są bliskimi kuzynami niedźwiedzi... a nie, Rengar ma skill do widzenia przeciwników w pobliżu, boost do własnego AS i skok. Tyle podobieństwa. Bo o ile WW będzie dziabał i dziabał, Rengar od razu wskoczy na przeciwnika zadając mu kosmiczne obrażenia. Nie wspominając o tym, że nie ogranicza go mana. Warwick to psychopata, czerpiący przyjemność z ranienia i ścigania swoich ofiar. Rengar to dumny łowca, wydajny w swoim fachu. I ich kity to odzwierciedlają.

Nie mam zamiaru bronić Riotu w kwestii ich kreatywności, gdy trzy razy z rzędu wrzucają gościa z kwadratową szczęką, ale bez przesady. Jeśli postać ma jakąś podobną umiejętność nie oznacza od razu, że jest identyczna z wcześniejszą. Syndra ma trzy latające wokół kulki, tyle podobieństwa do Ahri, kulki można położyć na ziemi i nimi sterować, trochę niczym Orianna, ale jest to o wiele bardziej skomplikowane, bo nie ma pełnej kontroli nad kulkami tak jak ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do reworka Katy to w sumie nie jest źle choć jednak jakoś mi nie pasuję ten rework są plusy i minusy coś czuje że jednak na gorsze. Na plus nowy model ślicznie się prezentuje arty D''osuozy zostawili z czego się ciesze bo są bardzo fajne.
A co do skili to nie wiem jak wy ale q i e ma tak tragiczne cd ze właściwie da się coś zrobić ale np o szybkich ucieczkach muszę zapomnieć. Z sztyletów to fajnie że teraz są szybsze nie da się je tak łatwo ominąć ale z drugiej boli mocno ta zmiana W.
Wolałem mieć pełen dmg ze sztyletów wtedy dało rade ładnie harrassować casterów a tak nie dosyć ze sztylecik trafi ale zabierze tragicznie malo :(.
Z drugiej strony te nowe W jest całkiem fajne można farmić łatwiej no i dlaczego właśnie to ma tak malutki cd to nie wiem. Uciec się z tym nie da jak z shunpo :P. Co do ulta dalej tak samo łatwo można go przerwać czyli bez zmian choć teraz rani tylko 3 osoby jednocześnie :(. No i pasyw też boli brak tego dodatkowego golda. 10 sekund tez jakoś nie wydłużają jej żywotności bo ulta i tak nie użyję.
Generalnie zmiany mi się nie podobają póki co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się ten teamcomp jaki ma SK - Malph wskakuje w 5, Gragas wywala połowę osób w sam środek twojego teamu a jak się zrobi niebezpiecznie to jest jeszcze ult Janny żeby znowu całkowicie zmienić pozycję przeciwnej drużyny. A no i jeszcze 2 AoE global ulty... Naprawdę mocne combo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2012 o 11:20, Hacket napisał:

Co do ulta
dalej tak samo łatwo można go przerwać czyli bez zmian choć teraz rani tylko 3 osoby
jednocześnie :(.

Zawsze tak było. Jak dla mnie nowa kata nie ma już nuke jak monster truck, ale stała się mniej sytuacyjna. Trochę boli to, że jeden z niewielu championów, których lubiłem za oryginalny sposób gry nimi został przerobiony na po prostu "kolejnego championa".
W ogóle mówili coś że chcieli poprawić jej prezencje w lejne, czy mam to rozumieć poprzez 50dmg na Q, 40 na W i 40 na E na pierwszym lvl? :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ocelote się poprawił :D Jeszcze niedawno zależało mu tylko na farmie i mało pomagał sojusznikom, a teraz cs ma piękny i nauczył się współpracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że YellowStar nie wziął dla siebie cleanse, teraz zamiast ga ma qss (konieczność na morgane, a armor z ga przydałby się bardziej). Dodatkowo kevin powienien mieć teleport jako kontra dla shena według mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować