Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 18.08.2012 o 18:25, windows00 napisał:

Wczoraj pojawiły się koło 1900 chyba, więc można założyć, że dziś będzie tak samo.

Czekajcie na info z facebooka. Bo kołki tam wczoraj dały direct linka.. a ja czekałem na maila -_______-

Rozdają bundla (champ+skin+boost) Master Yi z Samurajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2012 o 18:27, qq_MoaR napisał:

> Wczoraj pojawiły się koło 1900 chyba, więc można założyć, że dziś będzie tak samo.

Czekajcie na info z facebooka. Bo kołki tam wczoraj dały direct linka.. a ja czekałem
na maila -_______-

Nie mamy fejsbuka ;(((((((((((((((((((
W/e

Dnia 18.08.2012 o 18:27, qq_MoaR napisał:

Rozdają bundla (champ+skin+boost) Master Yi z Samurajem.

Łe, myślałem, że każdego dnia inną postać dadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2012 o 18:36, Riddl3r napisał:

SERVERY IM PADŁY JA PIERDZIELE :D


Kurcze no geniusz. Serwery padają jak są fri itanzy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wbiłem albo mi się coś na stronie za przeproszeniem [m] albo już wszystkie klucze wzięte. Porażka.
Zabawa dla dzieciaków z dobrym netem. A idź pan w [m].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2012 o 18:53, Riddl3r napisał:

Zabawa dla dzieciaków z dobrym netem. A idź pan w

Bardzo dojrzały komentarz z Pana strony.

Mam nadzieję, że jutro Fnatic wygra z CLG, bo nie lubię tych drugich. :P I że SK pokona M5, bo śmiesznie się patrzy na płaczącego Ocelote''a. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2012 o 18:53, Riddl3r napisał:

Zabawa dla dzieciaków z dobrym netem. A idź pan w ch*j.

Take it easy, jeszcze nic nie było. Ja mam ~12mbit i jakoś też strona ładuje się raz na 5 min.
Troch głupio podchodzi do tego Alienware. Zamiast wypuszczać klucze w mniejszych ilościach o różnych porach, to wszystko zwalają do jednego wora. Jeszcze w dodatku po meczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2012 o 18:59, qq_MoaR napisał:

Zamiast wypuszczać klucze w mniejszych ilościach
o różnych porach, to wszystko zwalają do jednego wora.


Wtedy to by hejt był dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2012 o 18:56, matiz123 napisał:

> Zabawa dla dzieciaków z dobrym netem. A idź pan w
Bardzo dojrzały komentarz z Pana strony.

Mam nadzieję, że jutro Fnatic wygra z CLG, bo nie lubię tych drugich. :P I że SK pokona
M5, bo śmiesznie się patrzy na płaczącego Ocelote''a. ;)


Człowieku, server co chwilę sie tnie, inni biorą sobie po 2-3 klucze a normalny Kowalski nie może liczyć na nawet jeden. Alienware- dostajecie pustą szklankę bez piwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2012 o 18:22, Riddl3r napisał:

Widzę rzucili kluczami, nosz ku*wa jak ja mam na tą stronę wejść?



Jeszcze nie rzucili, co piąte F5 udaje mi się wejść. Ale mogliby w końcu, ileż można czekać... A znając życie jak już rzucą to będzie 502 tak długo aż w końcu wszystkie zejdą, just my luck:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2012 o 19:04, Riddl3r napisał:

Człowieku, server co chwilę sie tnie, inni biorą sobie po 2-3 klucze a normalny Kowalski
nie może liczyć na nawet jeden.

Jakieś dowody czy piszesz dla pisania? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w LoLa jakieś 3 tygodnie, wciąż jestem na etapie nooba, 11lvl, 4 championów, z czego regularnie gram dwoma. Teraz spodobał mi się Mordekaiser jest za 3150 pz, ale widzę, że ceny za niektórych są poobniżane np. do ok. 500, lub 1350. Nie bardzo wiem jak to wygląda - czy niektórzy championi są zawsze drogo, a niektórzy zawsze tanio, czy regularnie są wprowadzane zmiany, i każdy champion może być tanio? W związku z tym, warto już teraz kupować, czy czekać na lepszą promocję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasowe obniżki dotyczą jedynie cen w Riot Pointsach. Ceny w IP są raczej stałe, czasem niektóre ceny są obniżane na stałe, ale raczej nie warto na to czekać, bo to naprawdę rzadki widok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2012 o 19:29, Asthariel napisał:

W związku z tym, warto już teraz kupować, czy czekać na lepszą promocję?


Przeceny dotyczą jedynie zakupów za RP, więc jeśli nie wydajesz pieniędzy to nie masz na co czekać. Obniżki cen w IP zdarzają się, owszem, ale ostatnia była nie pamiętam kiedy i dotyczyła championów kosztujących 6300 - obniżki cen w IP są stałe. A w przypadku postaci już kosztujących mniej nie liczyłbym na cokolwiek. ;P

Nie ma losowych zmian cen, każdy nowy champion kosztuje 6300 (zasada niepisana, bo obowiązku nie ma - ale niestety tak jest), ale też ląduje w darmowej rotacji tydzień czy dwa po premierze.

Btw, zna ktos tytuły utworów z przerywników lecących podczas IEM? Przy poprzednich ktoś poratował, może teraz też :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Nie bardzo wiem jak to wygląda - czy niektórzy championi są zawsze drogo, a niektórzy zawsze tanio, czy regularnie
Nowsze champy kosztują najwięcej i potrzeba mniej więcej roku, może więcej aby staniały. Niektóre w ogóle nie tanieją, np. Ezreal, z racji, że jest popularny i trudny dla newba.

Dnia 18.08.2012 o 19:29, Asthariel napisał:

W związku z tym, warto już teraz kupować, czy czekać na lepszą promocję?

Jeśli mówisz o wydawaniu Riot Pointów to możesz poczekać, ale też możesz czekać miesiącami. Jeśli o IP to nie, nie czekaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2012 o 10:16, Outlander-pro napisał:

Tak, kupiłem go gdy ogłosili zbliżający się rework i od tamtej pory nim gram. Mój most
played champ w tej chwili, choć kilka dni temu stwierdziłem, że zrobię sobie od niego
małą przerwę i kupiłem Ezreala by się pobawić trochę innym stylem gry :P


To była ironia.
Od reworku to nie tak dużo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować