Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Chodzi o zbyt unikatową mechanikę, cc rzucane bezpośrednio na gracza a nie na czempa, jak trafisz w 3 osoby w TF i nie mogą choćby przez sekundę kogoś ztargetować to GG, zwłaszcza w europejskiej nastawionej na TF mecie.


Stawiam na coś typu granat heima, aoe slow/blind.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 14:07, Grodhar napisał:

Chodzi o zbyt unikatową mechanikę, cc rzucane bezpośrednio na gracza a nie na czempa,
jak trafisz w 3 osoby w TF i nie mogą choćby przez sekundę kogoś ztargetować to GG, zwłaszcza
w europejskiej nastawionej na TF mecie.


Stawiam na coś typu granat heima, aoe slow/blind.



Od siebie dodam że o ile gram na stałym 60 fps, to W gravesa powoduje u mnie spadek od razu do około 40, w ziomka z 30 do 15.

Podobnie z innymi spellami, szczególnie kiedy używane są pierwszy raz podczas gry, chyba RAM zbyt wolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 10:29, Hummer napisał:

> jeśli ktoś posiada 1400- 1500 elo i gra ad carry na west to z checia pogram duo
jako
> support
Duo bot ranked to chyba jedna z gorszych opcji.


no ja właśnie sie specjalizuje w supportowaniu ale mysle ze czas znowu grać na jungli lub ad :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Om nom nom, ktoś może chętnie pozbędzie się kodów na cokolwiek na US?

Cholera, mały dylemat mam, uwielbiam AD Carry, gra mi się nimi wybornie i do wydania mam 6.5k IP. Tylko czy kupić sprawdzonego Ezreala i dobrze się bawić, czy poczekać na Rengara?

Pomysły jak lepiej junglować Lee?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.08.2012 o 15:13, NikiNicoo napisał:

Cholera, mały dylemat mam, uwielbiam AD Carry, gra mi się nimi wybornie i do wydania
mam 6.5k IP. Tylko czy kupić sprawdzonego Ezreala i dobrze się bawić, czy poczekać na
Rengara?


Sam niedawno kupiłem Ezreala i jestem zachwycony, mnóstwo możliwości, skillshoty i genialne ulti, którym można w snajpera się bawić by kogoś dobić, albo rzucić w cały przeciwny team na początku TF. Polecam, znak jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 15:13, NikiNicoo napisał:

Om nom nom, ktoś może chętnie pozbędzie się kodów na cokolwiek na US?

Cholera, mały dylemat mam, uwielbiam AD Carry, gra mi się nimi wybornie i do wydania
mam 6.5k IP. Tylko czy kupić sprawdzonego Ezreala i dobrze się bawić, czy poczekać na
Rengara?

Pomysły jak lepiej junglować Lee?

gank 24/7 botlane !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 16:36, sirufok napisał:

> Czemu w duo zawsze wrzuca na 4 i 5 miejsce =/

Było to wyjaśniane przez Rijotowców.


nie widziałem więc, pomijałem wszelkie info związane z solo/duoq wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 16:34, Ecko09 napisał:

Czemu w duo zawsze wrzuca na 4 i 5 miejsce =/

przeciez to zalezy od ich elo (i roznicy miedzy nimi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 16:40, Ecko09 napisał:

nie widziałem więc, pomijałem wszelkie info związane z solo/duoq wcześniej.


Riot głosił, że maksymalnie jedno duo będzie przydzielane do jednego teamu, a 3 będzie solo. I to duo będzie na końcowych pozycjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba jeszcze nie rozumiesz istoty rankedów...
Im jesteś niżej tym masz lepszą szansę na skontrowanie przeciwnika ze swojej linii. W przeciwnym wypadku nie widzę sensu grania rankedów czy normal draftów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy jaka jest różnica w elo. Jeżeli duża to gracz z większym banuje champy, a z miejszym będzie 4 lub 5. Gdy elo jest bardziej wyrównane pomiędzy graczami, wtedy jest to losowo. Rzadko kiedy sięzdarza aby oba gracze z duo byli na dwóch ostatnicj pozycjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W teorii (spradza się czasem na wyższym elo) sirufok ma rację, ale niestety niżej jest tak jak mówisz- ostatni pick ma za karę supportować, normalnie jak boiskowe "ostatni wybrany idzie na bramkę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież zasada jest prosta, jak dostajesz się do menu wyboru postaci to piszesz na chacie jaką chcesz rolę. Głównie chodzi o refleks, ale niemalże każdy to szanuje. No chyba, że nie o to Ci chodzi to sry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować