Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Lol chyba ktoś znowu haknął Riot i do tego pobanował randomowych ludzi. Wszyscy podostawali inny mail niż zwykle z informacją o banie, wszyscy zbanowani do tej samej pory. Na forum Riotu już jest spam, na reddicie też już widziałem coś, nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 00:33, Ecko09 napisał:

Lol chyba ktoś znowu haknął Riot i do tego pobanował randomowych ludzi. Wszyscy podostawali
inny mail niż zwykle z informacją o banie, wszyscy zbanowani do tej samej pory. Na forum
Riotu już jest spam, na reddicie też już widziałem coś, nieźle.


Za nadużywanie funkcji report podobno. "Eksperymentują".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 00:42, Kopiec napisał:

Pomysł wspaniały, może utemperują chociaż trochę te koszmarne community. Niech płaczą.


Dokładnie. Żal **** ściska jak widzę te łajzy, które tylko krzyczą "report xx for no help" "for ks", "for stealing blue" itd itp. Bany za nadużywanie reportów nie pochodzą z trybunału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, trochę IPeków odłożone i wypadałoby je wydać - męczę się z wyborem, bo mi się dwie postacie podobają, czy brać Yoricka (ponoć niezwyciężony solotop, tak?), czy może Riven (aa Battle Bunny skin! *_* no i fajne skille oczywiście!). Może grający tymi postaciami chcieliby się jakoś o nich wypowiedzieć? Jednak 6300 IP to nie w kaszę dmuchał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 00:58, Outlander-pro napisał:

Dobra, trochę IPeków odłożone i wypadałoby je wydać - męczę się z wyborem, bo mi się
dwie postacie podobają, czy brać Yoricka (ponoć niezwyciężony solotop, tak?), czy może
Riven (aa Battle Bunny skin! *_* no i fajne skille oczywiście!). Może grający tymi postaciami
chcieliby się jakoś o nich wypowiedzieć? Jednak 6300 IP to nie w kaszę dmuchał.

yorick jest nudny, bierz riven

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 00:58, Outlander-pro napisał:

Dobra, trochę IPeków odłożone i wypadałoby je wydać - męczę się z wyborem, bo mi się
dwie postacie podobają, czy brać Yoricka (ponoć niezwyciężony solotop, tak?), czy może
Riven (aa Battle Bunny skin! *_* no i fajne skille oczywiście!). Może grający tymi postaciami
chcieliby się jakoś o nich wypowiedzieć? Jednak 6300 IP to nie w kaszę dmuchał.

riven sie gra przyjemnie , a yorickiem idzie usnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh zabawna gra jakiś primejd na rankedzie chciał być duobotem a że byli ostatni to garvas zabrał ad picka ja tam supporta i od razu larum żeby tego garvasa raportować za to że zabrał ad picka. No to oni akali na mida i riven na topie dawali sobie nawet radę bo grę wygraliśmy ale z drugiej strony riven cały czas puszczała vota na surr a akali chciwością zaślepiona coś tam zabijała ale zgonów miała i tak więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 01:22, Hacket napisał:

ehh zabawna gra jakiś primejd na rankedzie chciał być duobotem a że byli ostatni to garvas
zabrał ad picka ja tam supporta i od razu larum żeby tego garvasa raportować za to że
zabrał ad picka. No to oni akali na mida i riven na topie dawali sobie nawet radę bo
grę wygraliśmy ale z drugiej strony riven cały czas puszczała vota na surr a akali chciwością
zaślepiona coś tam zabijała ale zgonów miała i tak więcej...

nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 01:22, Hacket napisał:

ehh zabawna gra jakiś primejd na rankedzie chciał być duobotem a że byli ostatni to garvas
zabrał ad picka ja tam supporta i od razu larum żeby tego garvasa raportować za to że
zabrał ad picka. No to oni akali na mida i riven na topie dawali sobie nawet radę bo
grę wygraliśmy ale z drugiej strony riven cały czas puszczała vota na surr a akali chciwością
zaślepiona coś tam zabijała ale zgonów miała i tak więcej...

20120823033006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 00:39, Budo napisał:

> Lol chyba ktoś znowu haknął Riot i do tego pobanował randomowych ludzi. Wszyscy
podostawali
> inny mail niż zwykle z informacją o banie, wszyscy zbanowani do tej samej pory.
Na forum
> Riotu już jest spam, na reddicie też już widziałem coś, nieźle.

Za nadużywanie funkcji report podobno. "Eksperymentują".


Uuu to Riot grubo poleciał huehue

A Syndra podobno na pbe już jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 08:11, BlackBomb napisał:

/ciach/


PAX Jax pojawił się dwa lata temu, a PAX Sivir rok temu, więc ten pierwszy jest rzadszy.

@Ecko
Jest, ale niedostępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taki efekt pisania w innym stanie umyslu (alkoholowego) xD. A chodziło oto że jeśli się takim primejdom zabierze to co chcą, to próbują trollować na dziwne sposoby :P

Uu kozacka ta Sona byle by kody działały na westa. Na ebayu najbardziej się opłaca kupować jak skin wychodzi wiele ofert niskie ceny sam Sivirkę tak za 10 zł wyhaczyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 11:12, Hacket napisał:

taki efekt pisania w innym stanie umyslu (alkoholowego) xD. A chodziło oto że jeśli się
takim primejdom zabierze to co chcą, to próbują trollować na dziwne sposoby :P

Uu kozacka ta Sona byle by kody działały na westa. Na ebayu najbardziej się opłaca kupować
jak skin wychodzi wiele ofert niskie ceny sam Sivirkę tak za 10 zł wyhaczyłem

uuu piles. szacun >brofist<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować