Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 25.08.2012 o 10:40, mateusz111 napisał:

> logika riotu
>
> GRACZE UŻYWAJĄ ITEMA BO UWAŻAJĄ GO ZA DOBRY?
>
> NERF TO TEH GROUNDZZZ
boli mnie jak skur.... jak diabli nerf sceptera i ezreala ;X


O ile znerfili sceptera ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2012 o 17:39, Riddl3r napisał:

> > logika riotu
> >
> > GRACZE UŻYWAJĄ ITEMA BO UWAŻAJĄ GO ZA DOBRY?
> >
> > NERF TO TEH GROUNDZZZ
> boli mnie jak skur.... jak diabli nerf sceptera i ezreala ;X

O ile znerfili sceptera ?

gdzieś o połowę zasięgu jego passywki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2012 o 18:02, masterHADES napisał:

> > > logika riotu
> > >
> > > GRACZE UŻYWAJĄ ITEMA BO UWAŻAJĄ GO ZA DOBRY?
> > >
> > > NERF TO TEH GROUNDZZZ
> > boli mnie jak skur.... jak diabli nerf sceptera i ezreala ;X
>
> O ile znerfili sceptera ?
>
gdzieś o połowę zasięgu jego passywki :p


Ehh, myślałem, że mówisz o Vampire Scepter ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to juz wolalem jak odejmowali elo za dodga, teraz nie moge wejsc ani na rankeda ani nawet na normala przez pol godziny bo jakis debil musial wziac blind picka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2012 o 17:39, Riddl3r napisał:

> > logika riotu
> >
> > GRACZE UŻYWAJĄ ITEMA BO UWAŻAJĄ GO ZA DOBRY?
> >
> > NERF TO TEH GROUNDZZZ
> boli mnie jak skur.... jak diabli nerf sceptera i ezreala ;X

O ile znerfili sceptera ?

nie podali dokladnego zasiegu nerfa pasywki, ale na oko to z polowe;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktos pozyczyc konto na EU NE z 30 lvlem? Zamierzam pograc troche duoqueue rankedow z kolega, wydac najwyzej ip ktore sam zarobie, nic na koncie nie ruszam.

Bardzo prawdopodobny ostateczny wzrost elo, wiec zadna strata (chyba ze ktos specjalnie utrzymuje sie nizej). Na pewno nie spadne, dosyc czesto wbijam ludziom elo (odplatnie :3) co mozna wziac jako dowod, ze nie strace elo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2012 o 23:38, Yawei napisał:

Bardzo prawdopodobny ostateczny wzrost elo, wiec zadna strata (chyba ze ktos specjalnie
utrzymuje sie nizej). Na pewno nie spadne, dosyc czesto wbijam ludziom elo (odplatnie
:3) co mozna wziac jako dowod, ze nie strace elo.


1400 elo Yawei podbija elo innym. Odpłatnie. Dear God.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2012 o 00:03, sirufok napisał:

1400 elo Yawei podbija elo innym. Odpłatnie. Dear God.

what. nie dbam o wlasne elo

nie wydaje mi sie zeby duzo osob z tego forum moglo sie pochwalic wbicjem od 1400 do 1600 z 2-3 losami po drodze (z normalnym zdobywaniem elo - 11-14 per game)

powiedzialem o tym po to zeby nikt sie nie bal ze spadne

i nie mam 1400 elo ;o

@cejdej
nie smiej sie. dostalem 2x25 euro paysafe card za wbicie od 1140 do 1540. mozna to uznac za calkiem niezla zaplate o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z grających miał może właśnie mega laga i zwiechę na lolu? Czekałem z kumplem ze 2 minuty ale nici z automatycznego reconnectu. Wychodzę z gry a tam nie ma śladu po aktualnej rozgrywce. Jakiś tajny chwyt Riotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.08.2012 o 00:17, Yawei napisał:

@cejdej
nie smiej sie. dostalem 2x25 euro paysafe card za wbicie od 1140 do 1540. mozna to uznac
za calkiem niezla zaplate o_O


no nie wiem,ogladam streamy to np polski streamer za 120 elo bierze 120 zl czy jakos tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2012 o 00:26, sirufok napisał:

Czy ktoś z grających miał może właśnie mega laga i zwiechę na lolu? Czekałem z kumplem
ze 2 minuty ale nici z automatycznego reconnectu. Wychodzę z gry a tam nie ma śladu po
aktualnej rozgrywce. Jakiś tajny chwyt Riotu.

spisek. zeby tak sie nie dzialo musisz kupic wiecej rp

@UP
bo to streamer, normalnie stawki sa mniejsze albo podobne, nie powiem ze 200 zl za pare gierek ktore sa tak czy inaczej dla mnie przyjemnoscia to malo ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2012 o 00:26, sirufok napisał:

Czy ktoś z grających miał może właśnie mega laga i zwiechę na lolu? Czekałem z kumplem
ze 2 minuty ale nici z automatycznego reconnectu. Wychodzę z gry a tam nie ma śladu po
aktualnej rozgrywce. Jakiś tajny chwyt Riotu.

Miałem tak kilka dni temu. Gralismy z kumplami, wszystkich nas wywaliło i po kilkukrotnym resecie klienta okazało się, że nawet gry nie zaczęliśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2012 o 00:26, sirufok napisał:

Czy ktoś z grających miał może właśnie mega laga i zwiechę na lolu? Czekałem z kumplem
ze 2 minuty ale nici z automatycznego reconnectu. Wychodzę z gry a tam nie ma śladu po
aktualnej rozgrywce. Jakiś tajny chwyt Riotu.


Ostatnio mi sie zdarzyło tak że wywalilo mnie ni z gruchy czy pietruchy z klienta bez jakiego komunikatu i połączyć nie chciało z powrotem po paru próbach resetu klienta się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@all
Tylko, że w moim przypadku nie było żadnych resetów. Dostaliśmy dc w grze, wyszliśmy i nie było mozliwości powrotu do rozgrywki tylko normalnie mogliśmy zacząć nową grę czy cokolwiek robić w kliencie. W statystykach też nic nie było na temat tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2012 o 00:31, hammerfall87 napisał:

no nie wiem,ogladam streamy to np polski streamer za 120 elo bierze 120 zl czy jakos
tak


A bo to jeszcze zależy komu płacisz. Znam ludzi którzy ci z 1200 do 1700 dobiją za 2 stówki, znam też takich co za 100 ELO chcą 40-50$. Zależy kogo zapytasz. Ci mający po 2200+ ELO i doświadczenie z turniejów biorą więcej bo masz "gwarancję jakości". Zwłaszcza że oni też częściej w duo ze swoimi znajomymi pracują więc jest tak z 90% win ratio.

@ sirufok
Zdarzyło mi się kiedyś to samo. Freeze gry, wszystkich wywaliło. Włączamy ponownie klienta, mecz zniknął ^^ Bardzo rzadkie ale się zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2012 o 16:50, ziptofaf napisał:

/ciach/


Miałem już dość długiego posta przygotowanego, ale doszedłem do wniosku, że ''ja to nic nie wiem'' o tej grze.xD

Btw, ale co do tego, że zawsze się jest winnym swojej śmierci, to zdania są chyba różne. Mecz przed chwilą, Panthem w jungli. Robię blue, idę na topa - Darius dostaje stuna, dwie włócznie i dmg od cho - ma hp do połowy. Cofam się na 2-3s, wracam i znowu ta sama kombinacja, przy czym Darius atakuje i obija nas tak, że to teraz my musimy przed nim uciekać.xD Idę po wilki i wraithy, mida nie ma(dc po obu stronach xD), biorę reda i idę gankować bot, ale nie ma czego, bo nie żyją(tak sobie zaatakowali przeciwników, bez ganku przeciwnego junglera, i polegli). Wieża na topie pada w 4 minucie(podobnie jak Cho, ofc z nowym skinem za 3k rp). Kończę sobie z 2-2-2, Draven 3-9-2 i Lux 2-11-3 to mój bot lane. Jak ja mam to wygrać niby. I pewnie, że panth noob(akurat w tym meczu tego nie było xD), bo nic nie robi(a ciężko coś zrobić, jak linia sama pushuje jak głupia, a w następnej chwili jest martwa).xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2012 o 01:15, Nephren-Ka napisał:

Miałem już dość długiego posta przygotowanego, ale doszedłem do wniosku, że ''ja to nic
nie wiem'' o tej grze.xD

Monopolu na to że zawsze miałbym rację niestety nie posiadam. Jestem niezłym graczem ale też czasem plotę nieludzkie głupoty xD

Dnia 26.08.2012 o 01:15, Nephren-Ka napisał:

Btw, ale co do tego, że zawsze się jest winnym swojej śmierci, to zdania są chyba różne.
I pewnie, że panth noob(akurat w tym meczu tego nie było xD), bo nic nie robi(a ciężko coś zrobić, jak linia
sama pushuje jak głupia, a w następnej chwili jest martwa).xD



No i widzisz, rodzi się pytanie - "co mogłem zrobić żeby wygrać?" Faktem jest że damage Pantheona nie powala i że wiedziałeś że ten sam problem ma Cho''gath przed 6 levelem (zwłaszcza że na niższym poziomie gier ludzie nim Q maxują zamiast W) więc potencjalne ganki na top lane mogą się nie udać. Innymi słowy, straciłeś tam tylko, lekko licząc, z 2-3 minuty czasu. Ba, skoro to ty z Cho''gathem musieliście ostatecznie uciekać i pewnie się recallować to pośrednio przegrałeś top lane - to będzie te 10 cs-a różnicy i może nawet cały level. Jeśli jeszcze Cho musiał zużyć swoje summoner spelle a Darius wciąż je miał... no właśnie.

Idziemy dalej i omówimy syndrom beznadziejnego bot lane''a. Już od początku gry widać że synergię to Draven i Lux nawet jako same champy mają... no, nieszczególną. I że w starciu z jakąś rozsądniejszą kombinacją prawdopodobnie będzie zdychać. Pierwszą okazję na gank gdy lane''y były jeszcze w miarę wyrównane zmarnowałeś idąc na topa i nie osiągając tam żadnego widocznego efektu poza traceniem kilku minut czasu. W tym czasie wrogi jungler pewnie już dawno miał 4 level gdy ty dopiero dobijałeś 3 co NIE jest rzeczą dobrą gdy to twoje lane''y przegrywają.

W twoim przypadku problemem na pewno było w ogóle wybranie Pantheona który niestety nie ma jakiegoś kosmicznego dmg-u a jego ganki wcale nie powalają (zwłaszcza że zacząłeś od blue zamiast reda). Do tego w zasadzie nie skaluje się w late game w porównaniu do innych postaci, taka gorsza wersja Riven moim zdaniem. Carrowanie tego typu lane''ów o których mówisz to raczej wymagałoby Lee Sina, Nocturne''a i podobnych im postaci.

Zresztą jak chcesz to ja ci mogę dać przykłady gdy WSZYSTKIE lane''y przegrywają a jungler to wygrywa. Mam u siebie taki replay gdzie wrogi Alistar odwalał naprawdę nieprawdopodobne akcje i gankował dosłownie wszystkie lane''y co 25 sekund. Mając gdzieś towery itp, po prostu wpadał od tyłu, ult, knock back, knock up. I tak w kółko, na maxa wykorzystywał swoje skille i Boots of Mobility. Rzadko kiedy mogę uczciwie powiedzieć że zostałem po prostu wgnieciony w ziemię a tej krówce się to udało xD

Bo właśnie największą różnicą między graczami z high elo a low elo jest to jak dużo czasu marnują. Czy to last hitowanie, roamowanie, orb-walking, harass itp... im wyższy poziom reprezentujesz tym więcej razy wykorzystujesz na to okazje optymalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować