Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Ale fajnie się to ogląda. :D Widziałem jeszcze ostatnie dwie minuty meczu Curse - Orbit i tam Curse grało double AD (jeden na midzie był), także też pewnie ciekawie było. :)

No cóż, dość rzadko widuje się grubo ponad 100 killi w turniejowym meczu (i to nawet w finale) League of Legends. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2012 o 21:11, windows00 napisał:

To chyba mecz o pietruszkę. Jak dobrze słyszałem to tylko dignitas może chyba coś zyskać
na wygranej (a i to tylko lepsze miejsce w fazie grupowej w eliminacjach do finału sezonu)
[Citation needed]
.

Nie wiem czy o pietruszkę, bo za pierwsze miejsce jest 25000$, a za drugie bodajże 12000$ ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2012 o 22:12, filip29 napisał:

Nie wiem czy o pietruszkę, bo za pierwsze miejsce jest 25000$, a za drugie bodajże 12000$
;p

Po moim poście dopiero to powiedzieli (a przynajmniej wtedy pierwszy raz to usłyszałem) - 20k za wygraną, 12k za drugie miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2012 o 04:41, ziptofaf napisał:

/ciach/
A bo gankować też trzeba umieć z głową. A nie wybierać losowe lane''y i w nie wbiegać.
W zasadzie ZAWSZE znajdzie się jakieś miejsce gdzie można zgankować w danym momencie,
kwestia bycia tam gdzie jest się potrzebnym w danej chwili.


Z randomami słowo ''zawsze'' mi tu jednak dalej nie pasuje.:P Dzisiaj udało się zagrać kilka spotkań(we wszystkich ofc jako support), gdzie był komplet/4 graczy z dobrą komunikacją i efekty jak na obrazku.xD
Pewnie, że większość normale, ale i tak brak ranodomów wyraźnie widoczny, nawet pomimo tego że niektórzy z grających to mądrością nie grzeszą czasami(jak ja).xD

Hmm, co do kultury graczy na EUW to jest różnie, jak zawsze chyba. Są dni, że trafia się na graczy którzy widząc że nam nie idzie sami przyjdą i pomogą, do tego rzucają cały czas ''relax'' czy ''chill'', sami napiszą głupie ty jak im się pomoże. A trafić można też na dzieciaki i frustratów, którzy już w wyborze champa krzyczą. Także różnie bywa.

20120826230056

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2012 o 20:10, ziptofaf napisał:

ciachu

Ja rezyduję na EUNE, także w ogóle jestem poza wszystkimi schematami. ^^
Najczęściej zdarza nam się grać z kompletnymi... wieśniokomi, ale zdarzają się momenty naprawdę miłe. Kilka meczy wcześniej na przykład wrogi team widząc, że idzie im bardzo, BARDZO źle, zaczął z nami rozmawiać. Żadnego pyskowania, ot rozmówki na temat gry. Wroga Lux się dowiedziała co to jest ELO, jak się go zdobywa, jak to działa etc. Była bardzo zadowolona że ktoś jej w końcu udzielił takiej informacji. No po prostu sielanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to chyba mam pecha.
Ja rozumiem, że można mieć gorszy dzień. Że raz na jakiś czas trolle będą właśnie w moim teamie, a nie u przeciwników. Raz na jakiś czas. Ale CAŁY tydzień?! To już przesada.
Przez jakiś miesiąc miałem stabilne 20 winów na plusie, atakowałem 30+ ... a teraz w tydzień spadłem na dwa winy na plusie. Nie rozumiem czemu co mecz, muszę trafiać na ludzi, którzy feedują inne linie na 15 śmierci w 10 minut, a jedyną osobą która nie pada i fraguje, to ja. Ba, dochodzi do takich karykaturalnych sytuacji jak przed chwilą, że team trolluje i zmusza mnie (Eza AD) do pójścia na solotopa, bo w końcu Nunu support woli pójść z jakimś kumplem premade na bota, mimo iż go zaklepałem jeszcze w champ select i tam pofeedować 0/10. A co najlepsze ja wygrywam tego solotopa i robię 5/0 w 10 minut. Zatem staty meczu są 5/20. Kewl.

Ciekawe co się będzie działo jak na rankedy pójdę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 00:25, hammerfall87 napisał:

Mam pytanie czy to jest normalne moje konto ma prawie 2 lata a na skiny wydałem około
1000 zł ..........Jako ,że pracowałem......to chyba nie jest normalne co nie ?


1000 zł mówisz? Obawiam się że to nie jest takie nienormalne xD Samemu mam z 40 skinów + całkiem sporo champów/runepagów kupionych za RP więc obawiam się że mogłem na to też wydać z 600-700 zł na przestrzeni 2 lat... w sumie i tak mniej niż za WoW-a XD

@ Outlander-pro

Dlatego właśnie się gra premade'y XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.08.2012 o 00:35, ziptofaf napisał:

Dlatego właśnie się gra premade''y XD


Taaak, wtedy gram sobie duo ad carry + kumpel support i co się dzieje? Wygrywamy lane''a szybcikiem, ale reszta teamu już zdążyła nafeedować Dianę przeciwnika na 8/0 i gg ^^
Niestety nieczęsto mam okazję pograć full premade, ale ostatnio poznałem sporą grupę Finów i czasem z nimi się coś pogra i jest lepiej, bo przynajmniej ogarniają w miarę i jak przegrywamy, to wtedy wina wszystkich. Meh ogólnie :P Jak mam zdobywać IP, przegrywając idzie to taaaak wolno ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Curse i Diginitas zostały zdyskwalifikowane z wczorajszego turnieju za oszukiwanie.

http://www.majorleaguegaming.com/news/an-important-message-regarding-mlg-summer-championship-league-of-legends/

Nie chodzi tu o ARAM (który moim zdaniem był najlepszym policzkiem w stronę MLG), a o podejrzenie, iż drużyny postanowiły się podzielić pieniędzmi jak i ustawić pozycje w turnieju który odbędzie się za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 09:04, luzac napisał:

Curse i Diginitas zostały zdyskwalifikowane z wczorajszego turnieju za oszukiwanie.

http://www.majorleaguegaming.com/news/an-important-message-regarding-mlg-summer-championship-league-of-legends/

Nie chodzi tu o ARAM (który moim zdaniem był najlepszym policzkiem w stronę MLG), a o
podejrzenie, iż drużyny postanowiły się podzielić pieniędzmi jak i ustawić pozycje w
turnieju który odbędzie się za tydzień.


Mnie najbardziej rozwaliła (jeśli dobrze zrozumiałam) decyzja o nie płaceniu za 1 i 2 miejsce nawet teamom które były następne w kolejce. Szukanie oszczędności? Mogli by przecież zorganizować dla nich spotkanie, aby ustalić kto którą nagrodę by odebrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozostałe drużyny dostaną pieniądze zgodnie z tym co osiągnęły na turnieju. Dodatkowo, 32 tysiące, które miały otrzymać Curse i Dig zostaną rozdysponowane po równo pomiędzy pozostałe drużyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 09:04, luzac napisał:

Curse i Diginitas zostały zdyskwalifikowane z wczorajszego turnieju za oszukiwanie.

http://www.majorleaguegaming.com/news/an-important-message-regarding-mlg-summer-championship-league-of-legends/

Nie chodzi tu o ARAM (który moim zdaniem był najlepszym policzkiem w stronę MLG), a o
podejrzenie, iż drużyny postanowiły się podzielić pieniędzmi jak i ustawić pozycje w
turnieju który odbędzie się za tydzień.


Ja osobiście nie do końca się z zgadam z tą decyzją, przynajmniej jeśli chodzi o podział kasy po meczu. W tej drugiej sprawie, że mieli ustawić pozycje w następnym turnieju to już jest zwyczajne oszustwo ale jeśli nie mają dowodów to nie mają prawa ich karać za samo podejrzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 09:04, luzac napisał:



Huh, nie spodziewałbym się.
Anyways, dostał ktoś bana za to?

Internal audits by staff members of Riot have revealed consistent abuse of the “Report A Player” feature by your account within League of Legends.

Falsely reporting players over a large span of time dilutes the significance of your reports and causes unnecessary distress to the players being reported. Reporting players is a tool used to help improve the community rather than a tool used to threaten or bully other players.

Due to this toxic behavior, your account has been temporarily suspended.


Troszkę śmiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nie "troszkę śmiech" skoro pojawia się ziomek, który na 2000 gier wypluwa z siebie 2200 reportów, grozi reportami podczas gry, bądź kłamie przeciwnej drużynie, by ta zreportowała niewinnego.

Gratulacje, jesteś w 0,02% społeczności League of Legends której narzędzie do reportowania nie powinno wpaść w ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 10:46, luzac napisał:

Nie nie "troszkę śmiech" skoro pojawia się ziomek, który na 2000 gier wypluwa z siebie
2200 reportów, grozi reportami podczas gry, bądź kłamie przeciwnej drużynie, by ta zreportowała
niewinnego.

Gratulacje, jesteś w 0,02% społeczności League of Legends której narzędzie do reportowania
nie powinno wpaść w ręce.

Dlatego się dopisuje komentarze do raportu - trybunał nie wszystko wychwyci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Śmiech jest właśnie w tym, że zawsze pisałem w reportach o co chodzi opisując sytuację, ( po prostu nie wiedziałem, że można pusty nawet posłać, póki na trybunał nie poszedłem ) nigdy nikomu nie groziłem, że go zreportuję bo mi wziął wraithy czy w/e bo uważam taki "blackmail" za żenujący. Reporty mają chyba pomagać czyścić lola ze śmieci, którzy często niekiedy zdarzają się w kilku dniach pod rząd i co, mam to zostawić bez słowa, bo strach że znowu im coś nie spasuje? To po co ta opcja. Społeczność jest ogromna. Zresztą tłumaczenie jest bezcelowe, stało się ;p
Widocznie jednego dnia przekroczyłem linię będąc na rejdżu, możliwe.
btw. chill, zbeształeś mnie jak psa. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 11:20, mateusz111 napisał:

> btw. chill, zbeształeś mnie jak psa. ;p
gdzie? tylko wytknal ci prawde ;(


Wiem, przeczytałem potem jeszcze raz i rzeczywiście. Musiałem wyczuć jakieś złe fluidy jak za pierwszym razem czytałem i się tego trzymałem. :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować