Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2012 o 17:59, Sareth14 napisał:

Poradzi ktoś czy kupić rengara? Słyszałem że jest Under Power i zupełnie do bani, wartto
kupić?

Hm... jeśli zerknie się na umiejki i wszystko policzy to wydaje się dobrym single elimination champem i chyba tym właśnie jest. I tym miał być. Jeśli coś takiego Cię kręci to bierz.
Ja tam wolę junglować czymś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój poprzedni czas rankedowy elo hell pobity, z 20 minut 18 sekund na 19 minut 5 sekund,:D

No cóż, szit happens, następny obrazek dodaję w następnym poście bo to już 3 próba, jak wgrywam drugi to się okno wyłącza.

20120828201326

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 20:14, zerohunter napisał:

Mój poprzedni czas rankedowy elo hell pobity, z 20 minut 18 sekund na 19 minut 5 sekund,:D

No cóż, szit happens, następny obrazek dodaję w następnym poście bo to już 3 próba, jak
wgrywam drugi to się okno wyłącza.



dobra macie tu bo nie chce się wgrać w ogóle ;x

http://imageshack.us/photo/my-images/705/dfsafq.png/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 20:14, zerohunter napisał:

Mój poprzedni czas rankedowy elo hell pobity, z 20 minut 18 sekund na 19 minut 5 sekund,:D


Kennen ad z wrigglem, to wszystko tłumaczy.:P

Ja z kolei trafiłem na pozytywnie nastawioną drużynę w nocy.xD Od razu to widać, bo w jungli to ja za dobry nie jestem, a wynik całkiem niezły.xD

20120828203317

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 20:34, Nephren-Ka napisał:

> Mój poprzedni czas rankedowy elo hell pobity, z 20 minut 18 sekund na 19 minut 5
sekund,:D

Kennen ad z wrigglem, to wszystko tłumaczy.:P

>

Śmiem sądzić, że na bocie, więc to się nie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 20:35, Ecko09 napisał:

Śmiem sądzić, że na bocie, więc to się nie liczy.


Drugi screen pokazywał, że GP właśnie Kennena morduje, więc wydedukowałem że to jednak na topie(zakładając ryzyko, że to ulti GP działa właśnie na bocie).:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 20:17, zerohunter napisał:

> Mój poprzedni czas rankedowy elo hell pobity, z 20 minut 18 sekund na 19 minut 5
sekund,:D
>
> No cóż, szit happens, następny obrazek dodaję w następnym poście bo to już 3 próba,
jak
> wgrywam drugi to się okno wyłącza.


dobra macie tu bo nie chce się wgrać w ogóle ;x

http://imageshack.us/photo/my-images/705/dfsafq.png/


zamiast gadac o elo hell popracowalbys nad csowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem Dariusa, zagrałem pierwszy raz z botami. Wiem, że to o niczym nie świadczy, ale zazwyczaj mam na nich statsy ok. 11/6/7, bo inni gracze mnie przyćmiewaja. Teraz miałem 38/4/11. Łał, już lubię postać. Oczywiście jutro zostanę zmiażdżony na PvP, ale na razie mi sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Team Elohell chyba jednak się nie rozpadł, bo biorą dziś udział w kwalifikacjach do IEM Guangzhou i idzie im całkiem nieźle, bo są w finale. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 23:07, matiz123 napisał:

Team Elohell chyba jednak się nie rozpadł, bo biorą dziś udział w kwalifikacjach do IEM
Guangzhou i idzie im całkiem nieźle, bo są w finale. :P

Shushei odszedł i ma teraz team z Hosanem ( I wana cookie o ile mnie pamiec nie myli), a EloHell cos tam sobie znalazło na zastępstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 01:27, Elkhwind napisał:

Mnie zaś udało się 3v5 wygrać w 20 minut.


Bo Diana działa za czterech. Narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

edit mi uciekł ;/

Jakiego offtanka byście bardziej polecali obecnie: Jaxa czy Xin Zhao? Potrzebowałbym w końcu jakiegoś, bo z OT mam tylko Olafa. Pograłem przedwczoraj w ostatniej godzinie rotacji Xin Zhao z podstawowymi botami 1v5 i wyrobiłem staty 25/0 (po czym wyłączyłem grę, bo to sensu nie miało), stwierdzam że jest potężny i cholernie łatwy w "obsłudze" (wciśnij E, kliknij na przeciwnika, wciśnij naraz Q i W, kliknij na przeciwnika, jeśli to przeżyje to dołóż mu R), Jaxa zaś nie testowałem. Podpowie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Ci polecał Jax''sa głównie dlatego, że to już sprawdzony pick na topa który radzi sobie spokojnie z większością picków na tą linie. Ma świetny escape mechanizm, dobry aoe stun no i chory dmg po 6 lvl. Mało kto ma z nim szanse 1 vs 1.
A Xinem mało grałem więc się nie wypowiem na jego temat, ale widzę go w grach nieporównywalnie rzadziej niż Jax''sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jax jest mocniejszy i bardziej uniwersalny, ale trochę cięższy do gry. Xin to tak naprawdę assassin, najlepiej sprawdza się w dżungli. Łatwo jest nim zebrać wczesne kille i potem stanowić duże zagrożenie dla przeciwników, ale bez tych wczesnych killi już nie jest tak różowo. Ja lubię Xina, ale jak się nie nafeedujesz w early-mid, to będzie ciężko w late.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować