Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 06.09.2012 o 10:38, SiDi napisał:

Heh, Riot będzie żądał od drużyn, że jeśli będą chcieli gra w Pro Lidze Riotu to będą
musieli zrezygnować z Doty/Hon. Ładne rzeczy Riot wyprawia.


Poprawka: z tego co mi mówiono to Riot się wycofał z tego, ale miał taki plan mimo wszystko. Szczerze to powinni tak zrobić. Samobójstwo by sobie zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2012 o 10:48, SiDi napisał:

Poprawka: z tego co mi mówiono to Riot się wycofał z tego, ale miał taki plan mimo wszystko.

Planu nigdy nie było. To była plota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2012 o 09:26, mlynar911 napisał:

Aha i takie pytanko czy macie może jakąś strone albo cokolwiek gdzie można poczytać jaki
champ kontruje jakiego?

Ja okazjonalnie korzystam z tego. ;) https://docs.google.com/spreadsheet/lv?hl=en_US]&hl=en_US]&key=0Aq-068L0cPIZdHdZR3JtaXlOdTZWQjJVb3FoUVZLM1E&type=view%20&gid=0&f=true&sortcolid=-1&sortasc=true&rowsperpage=250

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dłuższy czas już nie gram w LoLa, ale coś mi się obiło o uszy, że na PBE była możliwość robienia refundu z poziomu sklepu, bez bawienia się w support itd.
Wprowadzono już to do normalnego klienta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2012 o 14:55, Kopiec napisał:

Dłuższy czas już nie gram w LoLa, ale coś mi się obiło o uszy, że na PBE była możliwość
robienia refundu z poziomu sklepu, bez bawienia się w support itd.
Wprowadzono już to do normalnego klienta?


Nie ma jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2012 o 10:57, luzac napisał:

> Poprawka: z tego co mi mówiono to Riot się wycofał z tego, ale miał taki plan mimo
wszystko.
Planu nigdy nie było. To była plota.


Właśnie, że było. Na początku wyszło że to plota, ale chwilę po tym wszystko wyszło na jaw.

Edit: OK, doczytałem drugi post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2012 o 18:19, Fimbulvinter napisał:

Zagrałem jeszcze raz Vayne i powiem, że to strasznie fajna postać. Przyjemny gameplayt
tylko ten zasięg mi się wydaje mały. Proszę nie zwracać uwagi na mój łamany angielski.
http://i49.tinypic.com/ms0pc9.png


Ta Anivia składała ten void chyba na swojego Mundo i Dariusa xD

edit. nvm, zapomniałem, że nie każdy ma 30lvl i zaliczyłem faila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ghfwww, grałem Morganą na midzie, po 15 minutach miałem 3-0-0. gra w miarę wyrównana. Niestety, zostałem oderwany od komputera, bo rodzina w pewnej sprawie nie mogła sobie beze mnie poradzić, a gdy wróciłem po 5 minutach, moja drużyna zdążyła przegrać. Niefajnie.

Jestem początkującym noobem, gram miesiąc, na razie 19 lvl. Póki co grywam Morde, Dariusem, Riven, Yi, Morganą i Ashe. Mam też Kayle i Ryze, ale pierwszą nawet nie grałem, a drugi mi nie leży. Kogo teraz polecacie kupić jakiegoś tanka, może Galio z obecnej promocji, bo mam 492 RP? Czy czekać na lepszą promocję kogoś innego, bo nie jestem specjalnie do niego przekonany? Na razie wpadł mi w oko Talon, przyjemnie się gra w rotacji.

I czy u was też teraz w każdej grze nierankedowej jest przynajmniej jeden Darius? Epidemia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2012 o 18:43, BlackBomb napisał:

>


Jakiś tam bazowy mr zawsze jest, mogła zamiast tego złożyć haunting guise i by waliła coś jak true dmg xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2012 o 19:07, Asthariel napisał:

Jestem początkującym noobem, gram miesiąc, na razie 19 lvl. Póki co grywam Morde, Dariusem,
Riven, Yi, Morganą i Ashe. Mam też Kayle i Ryze, ale pierwszą nawet nie grałem, a drugi
mi nie leży. Kogo teraz polecacie kupić jakiegoś tanka, może Galio z obecnej promocji,
bo mam 492 RP? Czy czekać na lepszą promocję kogoś innego, bo nie jestem specjalnie do
niego przekonany? Na razie wpadł mi w oko Talon, przyjemnie się gra w rotacji.

IMO jeśli lubisz chodzić na topa, to Yorick będzie świetnym wyborem, ze względu na siłę w laning phase (ktoś próbuje podejść do creepów? Walisz mu ghule na twarz i patrzysz, jak się wkurza).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2012 o 20:52, sirufok napisał:

> Zmiana kontrastu i barw?

No shit, Sherlock!
Mimo wszystko wygląda naprawdę ciekawie.

W sumie dżungla jest ładna ale reszta dla mnie to badziewie. Przekolorowane i niepasujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2012 o 19:13, Ecko09 napisał:

Jakiś tam bazowy mr zawsze jest, mogła zamiast tego złożyć haunting guise i by waliła
coś jak true dmg xD

Void opłaca się jeśli po odliczeniu wszystkim bonusów z flat mpena i obniżania mresa przeciwnik ma ponad 50 mresa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2012 o 21:04, Riddl3r napisał:

W sumie dżungla jest ładna ale reszta dla mnie to badziewie. Przekolorowane i niepasujące.


Bo ktoś to robił wedle własnego "widzi mi się". Gdyby popracować nad kolorystyką i trochę to wszystko stonować, to efekt mógłby być dużo lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować