Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Ja mam konto tylko na East xD Gram przeważnie drafty i nie pamiętam kiedy ostatnio trafiłem na jakiegokolwiek trolla , więc jest mi tu dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem na stream OGN CLG vs Azubu i widzę, że korea bardzo ładnie sobie radzi :)

Czemu eza ma każdy z teamów? Jakiś inny format rozgrywek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koreańczycy dostawali 2:0 po tyłku i każdy myślał, że CLG ich zjedzie w trzeciej grze. Stało się inaczej, Azubu złapało oddech i wygrało dwie kolejne gry. Tiebreaker w finale OGN jest natomiast rozgrywany poprzez Blind Pick, stąd dwa Ezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem noobem, i nie rozumiem jeszcze pewnych rzeczy i tajników gry, więc... czemu Kassadin jest uważany za takiego pro uber wymiatacza? Zagrałem nim tylko 2 razy podczas rotacji, i pewnie nie umiałem dostrzec jego potencjału, ale np. jego ulti nie wydaje mi się zbyt przydatne, jako że między kolejnymi użyciami trzeba odczekać kilka sekund, a w tym czasie jesteś w środku wrogiej drużyny. Aż takie obrażenia zadają te blinknięcia przy odpowiednim buildzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu chodzi przede wszystkimo jego silence, możliwość ucieczki, o fakt, że Rift Walk się stackuje i do tego Kassa bardzo fajnie gankuje.
Ale jest bardzo latwo kontrowany (AP SION AP SION AP SION!) no i w teamfightach to juz nie jest to. Oczywiście może wpaść i zabić przeciwnego Ad carry, ale tak jak mówisz, jest wtedy w środku wrogiego teamu wiec jeżeli takowy dobrze go wyczuje to stun i bye bye.
Jedyne co, to wkurza mnie kiedy jungluje i chce go zgankować po 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano gram na tym EUNE. Jakoś tak męczy mnie wszystko napisane po angielsku. Zrozumieć skille czy przedmioty nieje st problemem, ale jednak mnie to męczy. I rozegrałem sobie taki meczyk jeden. Alistar z naszej drużyny wyzywał wszystkich od idiotów i chciał reportować za, prawdopodobnie, brak umiejętności. Na pierwszym poziomie.

http://i49.tinypic.com/120leev.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2012 o 16:17, Asthariel napisał:

Jestem noobem, i nie rozumiem jeszcze pewnych rzeczy i tajników gry, więc... czemu Kassadin
jest uważany za takiego pro uber wymiatacza? Zagrałem nim tylko 2 razy podczas rotacji,
i pewnie nie umiałem dostrzec jego potencjału, ale np. jego ulti nie wydaje mi się zbyt
przydatne, jako że między kolejnymi użyciami trzeba odczekać kilka sekund, a w tym czasie
jesteś w środku wrogiej drużyny. Aż takie obrażenia zadają te blinknięcia przy odpowiednim
buildzie?


Na normalach jest nim nieźle, bo prawie zawsze na midzie casterzy (jako że nie widzą kto jest po drugiej stronie), na których Kass jest kontrą, gorzej jeśli caster zmieni się z AD Carry, wtedy jesteś non-stop dominowany. Do szóstego zawsze, późnej zależy.

Właśnie jego ulti robi z niego tak dobrą postać, zgankować Cię nie idzie, masz roaming jak cholera, możesz bezproblemowo gankować nawet jak jest zawardowane... do tego silence i slow + dobijanie z autoataku wspomaganego W. W teamfightach nie jest najgorzej, biorąc pod uwagę że jego E (mejn dmg sors) i R jest obszarowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2012 o 17:11, Fimbulvinter napisał:

Ano gram na tym EUNE. Jakoś tak męczy mnie wszystko napisane po angielsku. Zrozumieć
skille czy przedmioty nieje st problemem, ale jednak mnie to męczy. I rozegrałem sobie
taki meczyk jeden. Alistar z naszej drużyny wyzywał wszystkich od idiotów i chciał reportować
za, prawdopodobnie, brak umiejętności. Na pierwszym poziomie.

http://i49.tinypic.com/120leev.png


Pewnie jakiś nadpobudliwy smerf, który nabijał sobie referale. Rzecz normalna na low lvlach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2012 o 17:11, Fimbulvinter napisał:

Ano gram na tym EUNE. Jakoś tak męczy mnie wszystko napisane po angielsku. Zrozumieć
skille czy przedmioty nieje st problemem, ale jednak mnie to męczy.

Można zmienić na polski.
Przed logowaniem, na ekranie startowym kliknij "Change Region" i w "Select Language" wybierasz "Polski".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2012 o 19:01, windows00 napisał:

Przed logowaniem, na ekranie startowym kliknij "Change Region" i w "Select Language"
wybierasz "Polski".

Ano wiem, ale jak robie coś takiego na weście to nie ma tam wyboru jezyka na polski. Ale jak się da to super, bo west się taki bardziej ogarnięty wydaje. Choć i tak bym grał na innem koncie na West bo na starym (nic nie osiągnąłem, nie żałuję zmiany) mam nick, który mi się nie podoba a dałem taki, żeby jak najszybciej grę/serwer przetestować :D. Ja mi moje niezdecydowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2012 o 19:25, luzac napisał:

Ale da się to obejść, zmieniając ścieżki językowe w pewnym pliku z enGB na plPL...


Mówię tylko o normalnym, bez grzebania w plikach. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie będę kombinował (nie wyświetlają się newsy po przerobieniu pliku), nic się nie statnie jak z angielskim powalczę, a może nawet pomoże. Przynajmniej nick zmieniłem. Muszę walczyć z moją niemożliwością zdecydowania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się w to wierzyć. Zabiliśmy barona, a przeciwnicy atakowali naszą ostatnią wieżę na midzie. Mieliśmy czystą pozycje by wjechadz na nich od tyłu. Co zrrobili ludzie z drużny? Tak, wrócili do "miasta" teleportem. Wytłukli nas jak kaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować