Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Chodzi właśnie o to, że ludzie nie przepadają za pasywnym early, które jakby nie patrzeć, Soraka oznacza niemal w każdym przypadku. Mówią, że woleliby jednak nastukać trochę killi na linii.
Chociaż ja od zawsze uważałam, że linia z Soraką jest tak pasywna, jak ją czyni ad carry. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2012 o 21:43, Arande napisał:

Chodzi właśnie o to, że ludzie nie przepadają za pasywnym early, które jakby nie patrzeć,
Soraka oznacza niemal w każdym przypadku. Mówią, że woleliby jednak nastukać trochę killi
na linii.
Chociaż ja od zawsze uważałam, że linia z Soraką jest tak pasywna, jak ją czyni ad carry.
;)


Ofensywnie nastawiona soraka potrafi lepsze cuda niż blitz. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2012 o 21:42, Dartitwo napisał:

Oplaca sie kupic Dariusa? A moze pieniazki przeznaczyc na cos innego, lepszego?


Nie mam dużego doświadczenia, ale moim zdaniem warto - mało kto może się z nim mierzyć w walce 1 na 1, a Ulti mu się odnawia po każdym udanym zabójstwie za jego pomocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Druga gra Syndrą. Tarick padał specjalno bo cytuję: "nie mamy w dróżynie feedera to ja nim będę". Coś w tym stylu, pisła po angielsku, ale to nasz rodak (oczywiśćie).

20120926222322

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2012 o 21:42, Dartitwo napisał:

Oplaca sie kupic Dariusa? A moze pieniazki przeznaczyc na cos innego, lepszego?

Jeśli grasz dla przyjemności: kwestia opłacalności nie ma znaczenia, bo grasz dla zabawy.
Jeśli grasz na poważnie i pytasz o takie rzeczy... to nie grasz na poważnie ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2012 o 00:25, Ecko09 napisał:

Elo jeszcze przez tydzień można wbijać? Do tych mistrzostw?


Nie rozumiem jak można codziennie siedzieć na lolu, czytać zapewne wszystkie newsy + reddt i ciągle pytać o pierdoły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2012 o 22:24, Fimbulvinter napisał:

Druga gra Syndrą.

Jak wygrasz nią mecz to daj znać, na razie ma najniższe win ratio w historii League of Legends (coś koło 25% XD). Riotowi naprawdę wyszło tym razem ^^

@ Arande

Dnia 26.09.2012 o 22:24, Fimbulvinter napisał:

Chociaż ja od zawsze uważałam, że linia z Soraką jest tak pasywna, jak ją czyni ad carry. ;)

A bo to prawda. Mój znajomy mainuje Sorakę wbijając nią 1800 ELO i twierdzi że to jest równie agresywne jak Taric bo można baitować ludzi absurdalną porcją heala i armor buffa ^^ Ale osobiście samemu tak nie potrafię nią grać, większość osób też o niej w ten sposób nie myśli. Stąd bierze się jej pasywność w sumie. A taka pasywność sama w sobie zła nie jest, Caitlyn, Ashe czy Varus nie potrzebują supportów które mają same wszystko mordować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2012 o 00:43, sirufok napisał:

> Elo jeszcze przez tydzień można wbijać? Do tych mistrzostw?

Nie rozumiem jak można codziennie siedzieć na lolu, czytać zapewne wszystkie newsy +
reddt i ciągle pytać o pierdoły?


Nie czytam wszystkiego.
A Syndra dziś dostaje buffa, zobaczymy jak dużo zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2012 o 21:42, Dartitwo napisał:

Oplaca sie kupic Dariusa? A moze pieniazki przeznaczyc na cos innego, lepszego?

warto jeden z najlepszych na 1 vs 1 i mozna nim spokojnie pocisnac renktona oraz irelie hheheheeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2012 o 21:43, Arande napisał:

Chociaż ja od zawsze uważałam, że linia z Soraką jest tak pasywna, jak ją czyni ad carry.
;)


Niby tak, ale Soraka i tak jest jednym z bardziej pasywnych supportów. Grając blitzem, czy alim przeciwnik cały czas musi uważać na naszą inicjację, a Soraka może co najwyżej podejść i rzucić bananem, albo zbaitować kogoś jak przyjdzie jungler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2012 o 00:45, ziptofaf napisał:

Jak wygrasz nią mecz to daj znać,

Hue, hue hue. Pierwszy mecz Syndrą niszczyłem mida. Co prawda zawsze jak gram czymś nowym (znaczy się nowym dla mnie) to w pierwszym meczy jestem terminatorem a w nastepnych różnie z przewagą "dostaję ostre baty".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2012 o 21:51, IlMOD napisał:

Ofensywnie nastawiona soraka potrafi lepsze cuda niż blitz. ;p

Bzdura, Soraka nie jest championem do ofensywnego grania, nawet to co mowi phreak w spotlighcie jest idiotyczne.
Kazdy ogarniety gracz, ktory widzi, ze soraka zaczyna grac ofensywnie, focusuje ją a gdy sie uleczy, zmienia target na AD carry ktore nie moze dostac juz zadnej pomocy.

Darius jest mocny, snowballujacy. Warto kupic, bo jest tez banalnie prosty

Syndra jest mocnym championem, po prostu jest to jedna z niewielu postaci ktora czegos wymaga od gracza. Jest jednym z najlepszych magow do siegowania w grze, ale nikt nie lubi tego playstylu, tylko trzeba divowac zabijac i teamfightowac co zupelnie sie przy niej nie sprawdza. Zdecydowanie jest mocniejsza od Rengara na ktorego wszyscy placza, ale nie polecam jej nikomu kto nie ma bardzo dobrych mechanik, bo po prostu nigdy nie wykorzysta jej potencjalu.
Po buffie powinna byc "hidden OP"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować