Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Ja ide spać niedługo (a spałem w dzień i tak) i postaram się wstać na tą 2.20-2.30, bo nie wierze, ze zaczną punktualnie i postaram sie dotrwać do rana.

Btw. Good job Mange! Gz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pierwszy mecz-CLG
drugi-m5
trzeci-azubu
dla mnie taki przebieg byłby idealny.
jak ktos wie skąd mozna sciagc mecze w hd to prosze o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2012 o 22:14, Mange napisał:

pierwszy mecz-CLG
drugi-m5
trzeci-azubu
dla mnie taki przebieg byłby idealny.
jak ktos wie skąd mozna sciagc mecze w hd to prosze o odpowiedź


Taka będzie kolejność ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pytał o opis meczy. Jakoże niedługo lece na autobus nie oglądnę sobie drugiego meczu półfinałowego, niestety, ale powiem co zobaczylem dotychczas:
1. CLG vs WE
Po problemach z połączeniem (wg. Ocelota nie mających nic wspólnego ze złą organizacją Riotu), mamy finałowy mecz pomiędzy teamami. CLG pickuje late game champs. WE raczej skłaniają się ku mocnemu early/mid.
Jeśli ktoś lubi LoL-owe szachy to polecam. W innym wypadku (chyba, że ktoś jest fanboyem, lub jest zwyczajnie bardzo zainteresowany meczem) raczej mecz będzie nudnawy (jako fan wszelkich szachów mi się się mecz podobał).
Wynik

Spoiler

2-1 dla CLG



2. M5 vs TPA
Tutaj, nie ukrywam kibicowałem Rosjanom. Pierwsza gra pokazała jak trzeba kontrolować spelle globalne i były one zwyczajnie marnowane poprzez wymuszenia. No i świetny obraz tego jak M5 rozgrywa teamfighty ("piźnij Darien"). Ah, no i pojedynek Vayne vs. Kog Maw na bocie. (M5 w całym turnieju nie picknęło nic z wielkiej trójki AD carry - Graves/Corki/Ez).
Wynik:
Spoiler

1-0 dla M5



3. Druga gra moskiewskiej piątki przeciwko azjatyckim assasynom. Powiem tyle. Popisowa Nidalee na topie. I znowu Vayne vs. Kog. To był stomp.
Wynik:
Spoiler

1-1



4. Finałowy mecz pomiędzy M5 i TPA.
Rozgrywka bardzo zachowawcza, znowy pojawia się Kog Maw (i coś na wzór taktyki Protect Kogi). First blood dopiero po zdobyciu 6 poziomu przez junglera. No i pokazanie ile znaczy dobry early push.
Wynik:
Spoiler

2-1 dla TPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nie... niemożliwe. W końcu. Doczekałem się. Turniejowiej gry. W której... grają Vayne ;_; Jestem wzruszony, lecę oglądać powtórki.

OP dmg champ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie będzie m5 w finale. Mimo, że nigdy im nie kibicowałem, to miałem nadzieję na finał z ich udziałem. No, ale skoro TA okazali się lepsi to będą z taką samą niecierpliwością oczekiwał ich meczu. Teraz idę oglądać powtórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2012 o 15:21, sinir napisał:

Co po kolei polecacie budować na Dżejsie? //nie proszę o linka do solomida


Trinity, GA, BF, LW. Potem może coś do resistów jak randuin, frozen heart czy fon.

@up dat spoiler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2012 o 16:28, filip29 napisał:

2 azjatyckie drużyny w finale?

Skoro okazali się słabsi, to chyba dobrze, że nie będzie trzeba ich oglądać w finale XD Wiadomo trochę szkoda, ale teraz wiedzą, że muszą się ostro wziąć do roboty, bo Azjaci będą rosnąć cały czas w siłę i mogą im za bardzo odjechać.

Dnia 11.10.2012 o 16:28, filip29 napisał:

Teraz to na pewno nie wstanę o 4.

A ja wstanę, otworzę chipsy i piwko i będe się dobrze bawił oglądając 2 najlepsze teamy na świecie xD

Dnia 11.10.2012 o 16:28, filip29 napisał:

Do Dreamhacka 2011 ten turniej się nie umywa.

Pod względem technicznym i całej oprawy towarzyszącej nie tylko meczom to się zgodzę. Lecz gry są na wyższym poziomie imo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować