Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

>

Dnia 21.10.2012 o 21:19, ziptofaf napisał:

Ewentualnie możesz jeszcze robić Pro Forneas Troll Strat i kup sobie Fiorę by chodzić
nią na mida (tylko niebieskie runy koniecznie pod mr). Trzeba mute''ować pół teamu ale
zwyczajowo kończysz z legendary. Kontruje sporo OP champów jak choćby Kata czy Eve.


Haha, właśnie, jak ją budować? Pod AD normalnie? Runki do jungli wystarczą? ( armor zolte, mr niebieskie, czerwone ad i quinty ad )
Skille też normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2012 o 21:45, Kamil2142 napisał:

Haha, właśnie, jak ją budować? Pod AD normalnie? Runki do jungli wystarczą? ( armor zolte,
mr niebieskie, czerwone ad i quinty ad )

Żadne tam AD. Full Armor pen (tak żeby z run mieć 25), dodatkowe AD i tak masz z W. Lepiej walić w magów true damage, niech płaczą że zabierasz im 50% hp na combo. Oczywiście niebieskie pod FLAT mr (nie wiem czy per level to taki dobry pomysł, chyba dopiero od 8 levela dają więcej niż flaty a ty masz już mieć 2/0 w tym czasie).

Zresztą tak ogólnie to pod junglerów dużo lepszy jest armor penetration niż AD. Akurat oni last hitować nie muszą a to jedyny powód by brać te runy.

Dnia 21.10.2012 o 21:45, Kamil2142 napisał:

Skille też normalnie?

1 ranga w Q, maxujesz W lub E (zależnie co lubisz, ja preferuję E). 11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.10.2012 o 21:53, ziptofaf napisał:

Zresztą tak ogólnie to pod junglerów dużo lepszy jest armor penetration niż AD. Akurat
oni last hitować nie muszą a to jedyny powód by brać te runy.


Nie myślałem nigdy o tym, wziąłem jak bezmózg z jakiegoś guide''a wieki temu i gram tak. ;D
Quinty pod armorpen i red to bedzie z 25, a co z zoltymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2012 o 22:08, Kamil2142 napisał:

Nie myślałem nigdy o tym, wziąłem jak bezmózg z jakiegoś guide''a wieki temu i gram tak.
;D

Spoko, znam takich co składają po 50 flat AP i zero mpen, ci to dopiero muszą mieć ciekawe podejście do tej gry, specjalnie wywalać duże ilości IP w błoto.

Dnia 21.10.2012 o 22:08, Kamil2142 napisał:

Quinty pod armorpen i red to bedzie z 25, a co z zoltymi?


Armor jeśli mają junglera opartego na AD (typu Lee Singer), jeśli to jakieś AP to można wpakować jeszcze więcej magic resista (wtedy ma się 50 na pierwszym levelu bodajże).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.10.2012 o 22:59, ziptofaf napisał:

Armor jeśli mają junglera opartego na AD (typu Lee Singer), jeśli to jakieś AP to można
wpakować jeszcze więcej magic resista (wtedy ma się 50 na pierwszym levelu bodajże).


Makes sense. :D
7/1, z czego 1 dead przez greedness. Srsly się sprawdza. ( choć muszę jeszcze kilka razy pograć bo jakieś warzywa miałem )
Build robiłem buty+3poty -> 2x doran -> bt -> lw ( nudziło mi się później ), ale jakoś tego nie widzę w reszcie meczy. ( tam gdzie muszę się jakoś bardziej starać )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2012 o 23:27, Kamil2142 napisał:

7/1, z czego 1 dead przez greedness. Srsly się sprawdza. ( choć muszę jeszcze kilka razy


Greed jeśli już. Nie kalecz języka na siłę ><

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.10.2012 o 00:40, Budo napisał:

Greed jeśli już. Nie kalecz języka na siłę ><


Greediness znaczy się miało być, ( powiedziałem raz, napisałem inaczej ;D ) greed nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2012 o 00:42, Kamil2142 napisał:


> Greed jeśli już. Nie kalecz języka na siłę ><

Greediness znaczy się miało być, ( powiedziałem raz, napisałem inaczej ;D ) greed nie
pasuje.

ale nie ma takiego slowa jak "greediness"
rzeczownik "chciwosc" to greed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2012 o 00:42, Kamil2142 napisał:

Greediness znaczy się miało być, ( powiedziałem raz, napisałem inaczej ;D ) greed nie
pasuje.

Kup wriggla to będziesz wiedział jak pisać 'greed'.

ale na topa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Greed to jako taka forma podstawowa, coś na wzór bezokolicznika czasowników, nie ma idealnego polskiego odpowiednika. Greediness to rzeczownik, samo greed może być używane w formie rzeczownika w zależności od tego jak konstruujemy zdanie. Greedily chciwie, greedy chciwy.

Jak chcecie kogoś poprawiać to dobrze by było mieć do tego kompetencje. Mam nadzieję że rozwiałem wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2012 o 17:54, Grodhar napisał:

Greed to jako taka forma podstawowa, coś na wzór bezokolicznika czasowników, nie ma idealnego
polskiego odpowiednika. Greediness to rzeczownik, samo greed może być używane w formie
rzeczownika w zależności od tego jak konstruujemy zdanie. Greedily chciwie, greedy chciwy.

Jak chcecie kogoś poprawiać to dobrze by było mieć do tego kompetencje. Mam nadzieję
że rozwiałem wątpliwości.

Jest to forma ktora nie jest uzywana, podobnie jak inne "grzechy ludzkosci".
Mimo poprawnosci, brzmi po prostu dziwnie i lepiej nie ryzykowac jej uzywania jezeli chce sie byc dobrze zrozumianym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2012 o 19:41, Dartitwo napisał:

Mozna jeszcze robic teamy by wbic elo i dostac za to nagrody?


Tak, mamy jeszcze 12 dni bodajże, nieco przedłużono sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2012 o 20:19, Host_Samurai napisał:

Co jest takiego fajnego w Sivir, że na większości meczy na mistrzostwach zbierała bany?


Oglądaliśmy inne mistrzostwa najwyraźniej...

http://leaguepedia.com/wiki/Season_2_World_Championship/Picks_and_Bans/Bracket_Stage

Może coś pominąłem ale chyba nie zbanowano jej ani razu. Ani też nikt jej nie pickował. No chyba że popełniłeś 6 błędów w słowie Ezreal i wyszła ci Sivir, to wtedy fakt, ten to był brany BARDZO często xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2012 o 20:51, Host_Samurai napisał:

> Oglądaliśmy inne mistrzostwa najwyraźniej...

Nie widzę fazy grupowej, w której była zbanowana przynajmniej raz.

Z fazie grupowej została zbanowana 3 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2012 o 16:41, Yawei napisał:

ale nie ma takiego slowa jak "greediness"
rzeczownik "chciwosc" to greed


Emm, nie wrzucaj mi w usta słów, których nie chciałem użyć. wtf.
http://www.thefreedictionary.com/greediness
@Dziam_dziam
Same. + naucz się ciąć cytaty. ;p

edit:
@Grodhar
O, dzięki, nie zauważyłem odpowiedzi. Znudziłem się tym słowem a chciałem czegoś nowego, lubię tak robić, to mi wciskają tego grida. ;-;
@Yawei
Rozumiem, sorz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować