Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2012 o 15:29, Ciekawski94 napisał:

I jak ten nowy pajączek op czy raczej słabo?

Na normalach wybrać go się nie da.
Na botach także.
A na customie nie ma jak sprawdzić, chyba że znajdziesz pięć innych osób, które nie chcą grać akurat nią.
Kurczę no. Biorę wolne. Wracam za tydzień, może wtedy nie będzie 0,0001 sekundowego instalocka na nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2012 o 15:29, Ciekawski94 napisał:

I jak ten nowy pajączek op czy raczej słabo?


Ciężko ocenić bo jest trudny i ludzie na razie robią nim fail za failem. Jak na moje oko to mid z niej przeciętny ale może być niezła jako top/jungler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2012 o 02:40, sirufok napisał:



Tak wiem wiem. Staram się często grać i myślę ,że z meczu na mecz lepiej mi wychodzi. Ten filmik był nagrany po długiej przerwie ale już kolejne myślę ,że lepiej wypadły. Postaram się je wrzucać co 2 dni więc zapraszam do subskrybowania i dziękuje za konstruktywną krytykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2012 o 14:13, Ecko09 napisał:

Trundle
Rabid Bite Mana Cost decreased from 40 to 30

IMO on jest broken teraz.


Oh shiieeeeeeeeeeeeeeeet. Fajnie się nim gra teraz, może wróci do łask.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2012 o 16:03, luzac napisał:

No teraz to się meta dopiero będzie kształtowała.


No tak, ale jednak nowe tt powstało na bazie poprzedniego i warto by poczytać o starym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowaliśmy z kumplami wbijać złoto ostatnio i z grubsza najlepiej nam szło jak na topa dawaliśmy rumbla (dobre aoe), a na bocie ad carry+ offtank typu jax/irelia (żeby zabić przeciwnych ad/ap carry i wytrzymać to). Dobrym carry była tristana która miała burst w early, midgame farmiła, a w late wiadomo jak to trista. Jeżeli chodzi o jungle to smite nie sprawdzał się na naszym offtanku (exhaust zdecydowanie lepszy). Biegał po jungle od lvl 2-3, starając się szukać killa na topie, ale głównie pilnował ad carry i reda.

Jak zaczynasz grać na niskim elo to zamiast offtanka super działa full ap teemo, później jak przeciwnicy odkryją że jest w sklepie coś jak oracle to teamowi brakuje tego sustaina.

Jak macie jakieś ciekawe kompozycje drużyny to możesz napisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio grywałem 3v3 spor oz kolegą, który na nim mnóstwo grał, wiec się trochę tego nauczyłem. Po pierwsze, solo linia to bot, na górę wysyłacie 2 osoby z tego samego powodu co na 5v5 się na bota 2 osoby wysyła. Lepsza kontrola smoka. Nie brać junglera, nie warto, ale smite zawsze niech ktoś weźmie, lepiej mieć pewność, że się zabije buffa/smoka. Na solobot najmocniejsi są Rumble, Cho, Singed, Zyra, Gragas. Na topa super się sprawuje linia ADC (Ez i Corki) + support (Nunu najmocniejszy zdecydowanie, jak nie Nunu to jakiś Alistar/Taric/Leona, ma być tanky). Double bruiser top też bardzo dobry. Mój ulubiony taki setup to Xin + Irelia/Jax/Lee. Najpewniej będziecie 1v2 na topie ,więc pushujecie cał czas ile się da i chodzicie do jungli czyścić małe kampy lub gankować bota. Polecam true dmg teamcomp: Olaf, Cho, Darius. Nikt się przed tym nie obroni xD Najbardziej broken champy: Rengar, Darius, Jax, Cho, Singed, Nunu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Hmm... samemu dorzucę coś od siebie:
a) Na początku gry wcale nie trzeba wysyłać 2 osób na top, zwłaszcza w nowym TT. Gwarantuję, Vilemawa nikt nie wysoluje zbyt szybko. Można ich posłać na dół a potem zamienić się po 10-15 minutach. W starym TT zaletą tego rozwiązania było to że miało się lepszą kontrolę nad lizardem który na początku gry był bardziej okupowany.
b) Co do junglerów - nie bez powodu najmocniejsze teamy jednak ich mają. To nie jest tak że to zły metagame tylko że junglowanie w 3v3 było po prostu wymagające - randomowe campy więc nie wiedziałeś co ci się trafi + to że ominął je rework jungli który dotknął Summoner''s Rift już na początku S2 i naprawdę było dość ciężko.
c) No właśnie, metagame. Zasadniczo do tej pory mieliśmy 3-4. Pierwszym stylem było triple bruiser. Proste i skuteczne. Jednak wraz z buffem Eve, popularyzacją support Nunu i pojawieniem się Jayce''a metagame się nieco zmienił i większą uwagę zdobyło farmienie cs-u i liczenie na late game. Drugim jest wykorzystanie junglera i dwa solo lane''y. Trzeci to właśnie solo lane i support + carry. Czwartym i najbardziej przeze mnie znienawidzonym jest turtle meta. Zamurować się w bazie i siedzieć tam przez 2 godziny podczas gdy postacie pokroju Diany/Vayne/Tryndamere itp wbijają powoli 500 cs-a... jako że zabicie 3 osób które mają tuż obok fontannę i tower jest prawie że niewykonalne to zazwyczaj taki build się sprawdzał.

Co do najbardziej broken champów - w sumie się zgadzam, Rengar był w zasadzie nie do zatrzymania. Ilość krzaków w 3v3 sprawiała że miał dosłownie flasha co 5 sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2012 o 17:41, ziptofaf napisał:

/.../


Topowe teamy jakie widziałem na 3v3 używały/używają ap carry, ad carry i supporta. Więc to nie prawda z tymi junglerami. choć to zależy od teamu i jakie teamcompy preferują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2012 o 15:29, Ciekawski94 napisał:

I jak ten nowy pajączek op czy raczej słabo?


Eh, trochę masakra, bo wszyscy robią na nią instalocka, ale udało mi się rozegrać 3 partie nią na midzie. Ogólnie gra się fajnie, skille zadające % obrażenia są OP, można bardzo szybko kogoś wykończyć. Zmiana formy i używania skilli wymagają trochę wprawy - moim zdaniem o wiele trudniej się gra niż Jaycem, u którego zmiana stylów jest prosta i intuicyjna - tu jest trudniej. Ogólnie myślę, że mocny pick, ale trzeba jeszcze potestować, ale sam kit baaaardzo mi się podoba. Eh, tylko ciężko ją wybrać ... spickowałem pierwszy Elise, ktoś mnie tam błaga żebym odstąpił, to ja wała, ja gram - co mam w nagrodę? "OMG FCUK YOU NAB DIE FROM CANECR" po czym typ i jego kumpel lockują dwa supporty i idą trollować grę na bocie i feedują, oczywiście wyklinając wszystkich wokół, a zwłaszcza mnie, bo spikowałem Elise ... co z tego, że jako jedyny fragowałem :/

Chyba potestowałbym ją na topie, jak myślicie, dobry pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2012 o 21:21, kryst90 napisał:

Pierwszy odcinek z serii zagrajmy w league of legends. Nie jestem jakimś wybitnym graczem
ale myślę ,że do najgorszych też nie należę. Mam nadzieje ,że wam się spodoba. Pozdrawiam
!

http://www.youtube.com/watch?v=oEOFBckVlIw


Myślę, że lepiej by było gdybyś tutaj się pochwalił swoim filmem :)

Link: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=8695&u=1186

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja najlepsza gra orianną na rankedzie. Byłem o krok do złota ale w następnej grze pojawiłą się elise i zniszczyła grę swoimi absurdalnymi gankami. Dive po wieżę, stun i niezniszczalność ala fizz v2.0 - wtf

20121027105930

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2012 o 10:59, Elkhwind napisał:

Moja najlepsza gra orianną na rankedzie. Byłem o krok do złota ale w następnej grze pojawiłą
się elise i zniszczyła grę swoimi absurdalnymi gankami. Dive po wieżę, stun i niezniszczalność
ala fizz v2.0 - wtf


Widzę Wrigiela na AD Carry. Nie ma się co dziwić że nafeedował ^^ A tak poza tym to ładny cs, od razu widać że to poziom 1500 ELO (poza pro Wrigielem który na lossa zasługiwał) a nie jakichś randomów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować