Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

A czemu nie pickuja np Xeratha, duzy zasieg mocne ulti, stun, kolega na 119 rankedow nim zagranych ma 66.4% win ratio, albo Fizza ktorym sporo lubie grac, Rabadon+Lich Bane = instantkill

Albo Yorick, dopiero po roku swojego istnienia zyskal popularnosc, no coz, niektorych rzeczy wytlumaczyc sie jasno nie da :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2012 o 17:45, sinir napisał:

Gram sobie teraz Kennenem (kupionym na ok. 15 summoner lvl, praktycznie nie eksploatowanym,
bo wcześniej nie umiałem nim grać :)) i nie rozumiem czemu jest tak rzadko pickowany.


Jeśli chodzi o turnieje to bym stawiał, że łatwo go skontrować Janną, Alistarem i każdym innym bohaterem który go wywali z team fight zanim zdąży coś zrobić. A jeśli chodzi o normale czy rankedy to nie wiem, pewnie dlatego, że jest masa innych fajnych championów do grania ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o pickowanie to są postacie, które są zwyczajnie popularne i dlatego pickowane lub mają przegjętą mechanikę lub nadają się do obecnie przyjętego stylu gry danej drużyny. Pozostają jeszcze aktualne "opeki".

Chmiczego ninja czasem pickuje Alex Ich (zwykle na Ahri i zwykle zgarnia na niej killa na 6-tym).

Błędu logowania nie miałem nigdy, ale gdzieś o tym czytałem i widziałem rozwiązanie (o ile pamiętam), więc jeśli potrzebujesz to mogę poszukać.

Btw. CLG.EU czy Azubu Blaze? Chciałbym zobaczyć Froggena i spółkę w finałach, ale nie wiem czy dadzą sobie radę z Azubu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2012 o 18:53, akwyx napisał:

Btw. CLG.EU czy Azubu Blaze? Chciałbym zobaczyć Froggena i spółkę w finałach, ale nie
wiem czy dadzą sobie radę z Azubu...


Chyba już przesądzone. W drugiej grze w 8 minucie, mieli pierwszy rząd wieżyczek zniszczonych, 8:1 w killach i 6k golda przewagi. Teraz w 15 minucie Azubu wbija już do bazy i mają prawie 10k golda przewagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2012 o 22:15, Antek100100 napisał:

Czy ramumusem da się coś jeszcze zdziałać?? Kiedys to był insta ban na rankedach, a
teraz nigdzie go nie widać ;(

Według mnie, przenerfiony. Plus nowa jungla. Obecnie chyba tylko Saint coś nim grywa. Ale morello wspominał, że wróci do łask o ile pamiętam, ale dopiero w sezonie 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2012 o 22:17, akwyx napisał:

Ale morello wspominał, że wróci do łask o ile pamiętam, ale dopiero w sezonie 3.


Mam nadzieję, bo kozacki free Fullmetal Skin się marnuje. :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2012 o 23:15, Ecko09 napisał:

Jest tu ktoś z 1500+ na east?


Daj mi z miesiąc xD
A tak na serio- próbuję golda wbić, ale idzie jak po grudzie z randomami. Nie wiem czy dam radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2012 o 23:40, Budo napisał:

> Jest tu ktoś z 1500+ na east?

Daj mi z miesiąc xD
A tak na serio- próbuję golda wbić, ale idzie jak po grudzie z randomami. Nie wiem czy
dam radę.


Ja potrzebuje 2 osób na jutro, a nie za miesiąc -,-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować