Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 26.12.2012 o 17:33, Lisun napisał:

Szybka piłka - Iceborn Gauntlet na Cho dobry wybór czy zmarnowany slot?


Jak dla mnie zmarnowany slot- cho ma dobre cc i aoe slowa na krótki cooldownie, więc trochę się nie opłaca. Lepiej iść w inne itemy, które dają cdr, jak frozen heart. FH poza tym daje Ci więcej armora, więcej cdr, ap nie potrzebujesz, a do tego daje pasywnego aoe debuffa dla przeciwników, no i jest tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo sezon trzeci będzie skupiony na organizowanych przez Riot eventach, które mają dorównać poziomem do tego co dostajemy w Korei. Z tego co pamiętam zawodnicy z drużyn którym uda się zakwalifikować do S3 będą otrzymywać pensje od Riotu. I tu jest pies pogrzebany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2012 o 23:18, luzac napisał:

Nie "GZ Riot", tylko GZ prawo pracy w USA...

Blizzard-USA
2012 GLS Bilizzard Cup wygrał 15 latek
2012 StarCraft II World Championship Series ( Battlenet WC)- brało udział wielu graczy którzy według prawa pracy w USA powinni być zdyskwalifikowani
A Riot w swoich rozgrywkach sezonu trzeciego nie może pozwolić graczowi który zapowiada się bardzo obiecująco przystąpić do gry? Czyli Blizz może a Riot nie ?
Mam nadzieję, że gość wykorzysta ten czas dobrze i będzie dla niego miejsce w fnatic albo innej drużynie gdy już będzie mógł grać.
BTW, co liczy się do rozgrywek 3. sezonu? Tylko main events, czy Go4lol i SoloMid cup oraz inne podobne również?

EDIT.
>I tu jest pies pogrzebany.
Przecież mogli by mu tej pensji nie wypłacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2012 o 23:41, Mange napisał:

Przecież mogli by mu tej pensji nie wypłacać.

Właśnie zdaje się że to nie jest takie proste. Nie można komuś pozwolić "pracować" bez płacenia pensji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2012 o 23:41, Mange napisał:

> Nie "GZ Riot", tylko GZ prawo pracy w USA...
Blizzard-USA
2012 GLS Bilizzard Cup wygrał 15 latek
2012 StarCraft II World Championship Series ( Battlenet WC)- brało udział wielu graczy
którzy według prawa pracy w USA powinni być zdyskwalifikowani
A Riot w swoich rozgrywkach sezonu trzeciego nie może pozwolić graczowi który zapowiada
się bardzo obiecująco przystąpić do gry? Czyli Blizz może a Riot nie ?


Jeden problem. Blizzard nie daje pensji, a nagrody pieniężne i one prawdopodobnie nie mają ograniczenia wiekowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2012 o 10:06, Przedlack napisał:

O, a tak swoją drogą. Dawno nie grałem, a był to mój ulubiony suppordle. Lulu jest jeszcze
viable, w tej erze hard-tanky supportów? Wiem jak z nią jest na normalach, ale ciekawi
mnie jak stoi sprawa z rankedami, czy ma w ogóle jakieś szanse tam przetrwać więcej niż
minutę.


Oczywiście że tak. Ostatnio jak mi się po wrogiej stronie trafiło combo Talon, Kha''zix, Vayne, Nunu to Lulu wydała mi się jedyną sensowną opcją bo mi carry ukatrupią w sekundę. Wezmę Sonę to będę musiał liczyć na cud pt. idealnie trafię stunem w Khaza i Talona. Leona? I tak mi zabiją carry, kilku osób naraz nie zastunuję a przynajmniej nie na tak długo. A tak to miałem porządny knock up i polimorpha. Lulu ogólnie jest jednym z najlepszych supportów w teamfightach - 80% slow, polimorph/przyspieszenie, tarcza i BOSKI ult tak w inicjacji jak i bronieniu carry. Jej słabym punktem jest stosunkowo słaby lanephase. Zresztą, w tej erze hard-tanky supportów - a który support NIE ma obecnie hp? Bo przecież i na Lulu typowym buildem jest Ruby Sightstone, Runic Bulwark lub Shurelia, Randuins, Twin Shadows itp. Chyba już każdy item pod supporta daje hp/resisty :D
Zresztą z Lulu nie jest tak źle w tym aspekcie - możesz się przyspieszyć, masz shielda, bonusowe 600 hp jeśli trzeba, jeszcze 80% slow. Jej zabicie jest trudniejsze niż się wydaje :D

@ masterHADES
Nikt nie gra Talonem? Chyba na EU XD Ostatnio to głównie przez nich przegrywam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2012 o 08:12, hammerfall87 napisał:

> > Ogarnia Ktos z was dobrze kassadina ?
> A to zależy czego potrzebujesz.

jak nim grac zeby bylo efektywnie ,build, walka 1 na 1


Zbuduj Maramuna, GG. Stackuje się z twoim W i masz autoataki za 500+. Co do efektywnego grania - dużo roamowania, nie wybieranie go na ślepo bo trafi ci się jakiś Gragas czy Diana (jak już ją odnerfią czyt. w najbliższym patchu), przed 6 grasz defensywnie a potem możesz zacząć zabijać. Ogólnie musisz mieć sporo many i ogarniać ksowanie, Kassadin nieumiejący ksować nie nadaje się do tej gry. Niezłymi itemami są też Deathfire Grasp, Abyssal Scepter, Void Staff, Rod of Ages, Athene''s Unholy Grail. Pamiętaj też o możliwości stackowania R, zwłaszcza podczas obrony bazy (z 3x użyć R na fontannie i dopiero potem na wrogim teamie... zeżre ci połowę many w sekundę ale damage będzie tego wart).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2012 o 23:41, Mange napisał:

EDIT.
>I tu jest pies pogrzebany.
Przecież mogli by mu tej pensji nie wypłacać.


What? A kto by chcial swoj caly wolny czas poswiecac na gre (czesto zaniedbujac inne sprawy), zeby nie dostac za to pieniedzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2012 o 10:08, Yawei napisał:

What? A kto by chcial swoj caly wolny czas poswiecac na gre (czesto zaniedbujac inne
sprawy), zeby nie dostac za to pieniedzy?

Pieniadze od riot beda tylko dodatkiem dla graczy. Przeciez wychodzi na to ze prawo tylko tego zbarania. Zostaly by mu pieniadze ze streamu, kontraktu z fnatic i nagrod. Czyli to co do tej pory mial kazdy pro. No, ale nikt do konca nie wie jak to jest i mozemy gdybac. Choc mysle ze jesli riot by chcial to problemow z zalatwieniem mu pozwolenia by nie bylo. Bo przeciez pelno jest nieletnich gwiazd ktore kase dostaja, ale do uzyskania pelnoletnosci, to rodzice sie nia zajmuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować