Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 27.12.2012 o 11:45, Mange napisał:

> What? A kto by chcial swoj caly wolny czas poswiecac na gre (czesto zaniedbujac
inne
> sprawy), zeby nie dostac za to pieniedzy?
Pieniadze od riot beda tylko dodatkiem dla graczy. Przeciez wychodzi na to ze prawo tylko
tego zbarania. Zostaly by mu pieniadze ze streamu, kontraktu z fnatic i nagrod. Czyli
to co do tej pory mial kazdy pro. No, ale nikt do konca nie wie jak to jest i mozemy
gdybac. Choc mysle ze jesli riot by chcial to problemow z zalatwieniem mu pozwolenia
by nie bylo. Bo przeciez pelno jest nieletnich gwiazd ktore kase dostaja, ale do uzyskania
pelnoletnosci, to rodzice sie nia zajmuja.



Pokaż mi którąkolwiek firmę która robi eventy esportowe tego typu i płaci pensje. Hmmm. Nie znalazłeś nikogo ? No właśnie. Każda firma wypłaca kasę poprzez nagrody, a nie pensje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2012 o 12:22, lychee napisał:

Pokaż mi którąkolwiek firmę która robi eventy esportowe tego typu i płaci pensje. Hmmm.
Nie znalazłeś nikogo ? No właśnie. Każda firma wypłaca kasę poprzez nagrody, a nie pensje.

No i? Bo nie wiem czy chodzi ci o Riot, czy o pensje od fnatic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2012 o 12:33, Mange napisał:

> Pokaż mi którąkolwiek firmę która robi eventy esportowe tego typu i płaci pensje.
Hmmm.
> Nie znalazłeś nikogo ? No właśnie. Każda firma wypłaca kasę poprzez nagrody, a nie
pensje.
No i? Bo nie wiem czy chodzi ci o Riot, czy o pensje od fnatic.


No chyba kurna oczywiste, ze o Riot chodzi......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2012 o 12:38, Ecko09 napisał:

No chyba kurna oczywiste, ze o Riot chodzi......

I co to zmienia. Przecież napisał to co ja wiedziałem od początku. Więc co za problem dla nich załatwić mu pozwolenie, a jeśli nie chce im się w to bawić to po prostu nie wypłacać pensji i nie traktować jako "pracownika". No chyba, że wobec prawa, nie może również podjąć się pracy która nie przyniesie mu wynagrodzenia.
O kasę jak już wcześniej wspomniałem nie musiał by się martwić, bo zarabiał by tyle ile teraz zarabiają gracze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo, ale jesteś głupi czy tylko udajesz ? Prawo w Ameryce zabrania, zatrudnienia osoby poniżej 17 roku życia i nie można tego obejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2012 o 12:59, lychee napisał:

Przepraszam bardzo, ale jesteś głupi czy tylko udajesz ? Prawo w Ameryce zabrania, zatrudnienia
osoby poniżej 17 roku życia i nie można tego obejść.

Myślałem, że skoro choćby nieletni aktorzy mogą pracować i dostawać wynagrodzenie to jest sposób by to załatwić. Widać oni też rozwiązują to inaczej, albo nie są zatrudniani i chłopak sobie do 17 nie pogra. Więc koniec tematu z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że Riot gdyby chciał to mógłby to obejść ale nie chce robić żadnych wyjątków żeby potem nie było problemów i to mi się podoba w ich postawie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2012 o 15:26, necron1501 napisał:

I love Garen <3 Faceroll and don''t give a damn fuck xD


Nie mów nikomu, bo się kapną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś z was ogląda 4PL ale MYM ( polska drużyna jak by ktoś nie wiedział ) właśnie zniszczyła M5 2:0. W dwóch meczach stracili raptem jedną wieże, przy czym w drugiej grze zniszczyli inhibitor jakoś w 17 minucie więc to był totalny stomp na rosjanach.
Ciekawe jak im pójdzie w finale ale ja liczę na gładkie zwycięstwo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba pierwszy raz chcę końca czasu wolnego. Dziś jakiś noobek wyzywał mnie od feederów, mimo że miałem najmniej deadów z drużyny... Po prostu czasem mózg wysiada od głupoty innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2012 o 00:45, Szczep_NML napisał:

Chyba pierwszy raz chcę końca czasu wolnego. Dziś jakiś noobek wyzywał mnie od feederów,
mimo że miałem najmniej deadów z drużyny... Po prostu czasem mózg wysiada od głupoty
innych...


Od tego masz w meczu możliwość zignorowania takiego delikwenta, i wtedy mózg nie będzie wysiadał, bo oczy nie przekażą mu tekstu.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze z tego wszystkiego jest to że w każdym meczu znajdzie się taki jeden lub kilka takich delikwentów którzy rzucają się na Xina (bo jest w rotacji) i od razu go lockuje, nie komunikując się z resztą teamu. Inne przypadki to wyzywanie od feederów (najczęściej taki typek sam feeduje)... Miałem jeszcze wymieniać, ale już mnie głowa rozbolała od wspominania tych jakże "epickich" rozgrywek. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2012 o 21:21, masterHADES napisał:

Nie wiem czy ktoś z was ogląda 4PL ale MYM ( polska drużyna jak by ktoś nie wiedział
) właśnie zniszczyła M5 2:0. W dwóch meczach stracili raptem jedną wieże, przy czym w
drugiej grze zniszczyli inhibitor jakoś w 17 minucie więc to był totalny stomp na rosjanach.

Ciekawe jak im pójdzie w finale ale ja liczę na gładkie zwycięstwo;)

Oglądałem do miejsca, które opisałeś. MYM ostatnio pokazuje klasę. Zerkałem na tabelki 4PL ale nie jestem pewien czy dobrze odczytałem, MYM przegrało w finale z Millennium 2:1?
Tak czy siak w finale bardzo polsko. 6 rodaków naszysch (Creaton, ad carry M też od nas jest).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.12.2012 o 03:51, akwyx napisał:

Oglądałem do miejsca, które opisałeś. MYM ostatnio pokazuje klasę. Zerkałem na tabelki
4PL ale nie jestem pewien czy dobrze odczytałem, MYM przegrało w finale z Millennium
2:1?
Tak czy siak w finale bardzo polsko. 6 rodaków naszysch (Creaton, ad carry M też od nas
jest).


Właściwie to chyba przegrali 2:0, ale jak to już powiedziałeś w Milienium też gra polak więc nie jest to jakaś tragedia;)

w ogóle ciekawe rzeczy się ostatnio widuje na turniejach, Wukong czy Jayce na midzie a Kayle w jungli, mam nadzieje, że zbyt dużo ludzi tego nie oglądało bo to będzie koszmar na solo q xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2012 o 11:22, lychee napisał:

Akurat Creaton wczoraj nie grał tylko zastąpił go Hadopi. Ogólnie dostali nieźle w finale
od Milenium. :/


Rzeczywiście, zapomniałem o tym xd no w drugim meczu to stomp był ale pierwszy był dosyć wyrównany;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak odblokować na facebooku Tristanę i jej skina Riot Girl? Próbowałem na 100 sposobów, ciągle wyskakuje mi na stronce wiadomość "You are currently not our fan on facebook". Polubiłem właściwą stronę na fejsie, zalogowałem się na odpowiednim serwerze, próbowałem jeszcze raz po uprzednim odinstalowaniu aplikacji LoL z fejsa i dalej nic. Ktoś zna rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eu dywizja CLG wyrzucona? Tak ludzie mówią, sam sprawdzić nie moge, bo strona CLG nie działa, ludzie się rzucili na te jakieś wielkie ogłoszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować