Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 28.12.2012 o 19:45, Ecko09 napisał:

Eu dywizja CLG wyrzucona? Tak ludzie mówią, sam sprawdzić nie moge, bo strona CLG nie
działa, ludzie się rzucili na te jakieś wielkie ogłoszenie.


W skrócie od Wickeda na twarzoksiążce:

Most important aspects:

-CLG announces Premier Series, a North American tournament

-CLG parts ways with the European roster in 2013.

-CLG acquires Link115 as sub for Season 3

-Aphromoo officially joins CLG in the support role.


Po resztę trza czekać.

EDIT
Mnie już się strona załadowała:
http://clgaming.net/news/420-clg-in-2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2012 o 21:39, luzac napisał:

Oni nie szukają sponsorów. Oni przebierają w ofertach. To oni rozstają się z CLG nie
CLG z nimi.

ta, trochę to źle sformułowałem. Sam jestem świadom, że tak uznana marka jaką są ci gracze dostają oferty od największych. Ciekawe kto ich zgarnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może ktoś wie, jak mogę rozwiązać swój problem - czasami lol odpala mi się tylko w jednej czwartej tego, co powinienem widzieć. W prawym dolnym rogu windowsa odpala mi się lewy górny róg klienta gry, nie mogę tego ruszyć w żaden sposób, tak jakbym grał w oknie i gra została przesunięta poza ekran monitora. Jedynym lekarstwem jakim znalazłem na to jest wyłączenie klienta i reconnect. Wcześniej myślałem ze to specyfika mojego starego laptopa, ale teraz dzieje mi się to sporadycznie na nowym sprzęcie. Ktoś wie jak można temu zaradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2012 o 21:59, Paweuu napisał:

/ciach/

Jak ci coś takiego wyskoczy, to ALT+TAB do pulpitu i z powrotem.

@Mange
Evil Geniuses. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2012 o 22:23, luzac napisał:

@Mange
Evil Geniuses. XD

Nie zdziwiłbym się. Kasy to oni mają. Fajnie by było jak by otworzyli sekcje LoLa :)

sirufok
Jeśli ten film będzie porządnie zrealizowany, nie będzie koloryzowania, sztuczności to fajnie będzie zobaczyć wiele rzeczy od kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2012 o 22:23, luzac napisał:

@Mange
Evil Geniuses. XD


Curse, benching na zupełnie nowym poziomie. ;]
(tak wiem, nie wywalili ich z clg, ale nadal... to byłoby jakieś takie zabawne :p)
Jakieś głosy jeszcze widziałem o azubu, funny.

Btw, no i oficjalnie Aphrolift - myślę, że to im na dobre wyjdzie. No i biorą sobie do domu suba, który gra na midzie - to jakiś prztyk w bigfata, który z nimi nie mieszka? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2012 o 23:54, Outlander-pro napisał:

Ciężko pracuj na podbicie elo o 80 punktów przez cały tydzień.
Strać wszystko w trakcie jednego dnia.
Priceless.
Wracam do normali, bo to bezsens.

Tez stracilem dzisiaj 80 elo. Ale w sumie dlaczego nie instalockowac garena na first picka, zwlaszcza gdy jest sie ruskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2012 o 23:54, Outlander-pro napisał:

Ciężko pracuj na podbicie elo o 80 punktów przez cały tydzień.
Strać wszystko w trakcie jednego dnia.
Priceless.
Wracam do normali, bo to bezsens.


Ciekawa kwestia - jak przegrywasz 3-4 normale pod rząd to się nie przejmujesz ale jak to będą 4 rankedy to zaczyna się od razu płacz na forum o niedziałający matchmaking, trolle,"priceless", bezsens itd. Zwłaszcza że w gruncie rzeczy tracisz tyle samo ELO w obu przypadkach tylko jednego z nich nie widzisz ^_^ Magia cyferek OP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio mam tylko samych miłych ludzi w grze ;P Zaczynam sobie Singedem topa, przychodzi mój Noct i jakoś tak niefortunnie nurkowaliśmy, że double kill dla Vayne xd Z grubsza śmiech i obiecał mieć na mnie oko, late easy win.

Wczoraj napisałem mid i pickowałem Anivię, ale ktoś inny koniecznie chciał mida, spoko support Anivia. Co ciekawe strasznie dobrze to działa, wallem fajnie sobie sprawdzam krzaki przed wardowaniem, stun, slow, dobry dmg, mam deep balls bo mam pasyw ;d Najbardziej się bałem o dmg, ale jest całkiem ok, chociaż budowałem się trochę chamsko względem teamu (pierwsze myślałem o sobie i zbudowałem łzę i roda, później aegis).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2012 o 09:08, Ostrowiak napisał:

napisz o tym artykuł


A kto by to czytał...? Samemu jestem low elo scrubem (choć to już rzecz względna) więc moje opowieści o Elo Hell i o tym jak ludzie reagują na rankedy w stosunku do normali raczej by nikogo nie zainteresowały. Ten temat akurat jest i tak już zresztą już wyczerpany do zera, z 10 już artykułów o ELO Hell było do tej pory na samym RoG-u.
Zwłaszcza że całość mogę podsumować w trzech zdaniach: Jeśli zasługujesz na jakieś ELO to się do niego dostaniesz. A jeśli po drodze nieco zlecisz to i tak się potem odbijesz. A jeśli zaś zlatujesz co i rusz to znaczy tylko tyle że nie grasz na danym poziomie i to team cię carruje. Proste i logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować