Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 01.01.2013 o 22:13, Mange napisał:

o ex CLG EU streamuje na twitchu :)



dzięki za info, czyli mogę wywalić own3d z zakładek bo nie mam tam już co oglądać praktycznie :p może ewentualnie 4PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2013 o 22:34, masterHADES napisał:

dzięki za info, czyli mogę wywalić own3d z zakładek bo nie mam tam już co oglądać praktycznie
:p może ewentualnie 4PL

z jakiej przeglądarki korzystasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2013 o 22:37, Mange napisał:

> dzięki za info, czyli mogę wywalić own3d z zakładek bo nie mam tam już co oglądać
praktycznie
> :p może ewentualnie 4PL
z jakiej przeglądarki korzystasz ?


firefox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2013 o 23:15, masterHADES napisał:

firefox

Ok, bo jak bys mial chrome to jest fajny dodatek ktory pokazuje wybrane streamy ktore sa online z twitcha own3da i czegos jeszcze. Przydatna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2013 o 23:23, Mange napisał:

> firefox
Ok, bo jak bys mial chrome to jest fajny dodatek ktory pokazuje wybrane streamy ktore
sa online z twitcha own3da i czegos jeszcze. Przydatna rzecz.


Ciekawe, może dla firefox''sa też coś takiego jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Syndra dostanie buffy do mid i late game. Lane phase nie ruszany, bo jest mocny, ale później słabnie. Mam nadzieję, że nie zaczną nią grać ludzie, to jest jeden z tych championów przeciwko którym raczej nie chcesz grać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2013 o 11:16, Ecko09 napisał:

Syndra dostanie buffy do mid i late game. Lane phase nie ruszany, bo jest mocny, ale
później słabnie. Mam nadzieję, że nie zaczną nią grać ludzie, to jest jeden z tych championów
przeciwko którym raczej nie chcesz grać :D


AP Ezem mogę grac na wszystko. Cejdej potwierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2013 o 13:25, sirufok napisał:

> Syndra dostanie buffy do mid i late game. Lane phase nie ruszany, bo jest mocny,
ale
> później słabnie. Mam nadzieję, że nie zaczną nią grać ludzie, to jest jeden z tych
championów
> przeciwko którym raczej nie chcesz grać :D

AP Ezem mogę grac na wszystko. Cejdej potwierdzi.

Masz moje potwierdzenie. I tarczę. Dorana rzecz jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ezreal to w dżungli wymiata, o czym można się przekonać na streamie Saintviciousa. :P Ciekawe, czy zastosuje go podczas jakiegoś turnieju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2013 o 20:38, Dereel napisał:

mnie ad ez na midzie pojechał, w dobrych rękach jest to po prostu maszyna do zabijania,
nie byłem w stanie nic zrobić

Ostatnio tak była topka grała (czyt Regi). Czy nawet dzisiaj to juz było..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2013 o 21:47, Budo napisał:

Revive op xD


Prawdę mówiąc w wysokopoziomowym Dominionie KAŻDY używa revive''a. Bo to jednak w razie czego może ci uratować grę - dostajesz bonusowe hp i ghosta w jednym. No i natychmiastowy respawn. Ma to znaczenie choćby na bocie gdzie toczy się taka wojna na wyniszczenie i twoim celem jest sprawienie by z 1v1 zrobiło się 1v2 bo to automatycznie zapewnia przewagę pozostałym w twoim teamie. Zwłaszcza że z butkami Tier 2 + upgrade lub Eleisa Miracle można tego użyć 2-3x podczas jednego meczu. A to już BARDZO dużo.

Tym co mnie jednak dziwi jest brak choć jednego Fortify. Zasadniczo zmniejsza to dmg danego towera do zera bądź niemalże podwaja ten u twojego. Znowu jest to świetne do obrony bądź przejmowania punktu. Zwyczajowo na poziomie turniejowym z jedna-dwie osoby na team tego używają. Z kolei flashy się nie widuje prawie wcale bo to marnotrawstwo slotu.

Tyle dobrego że najlepsi gracze Dominiona nie streamują (albo raczej - streamują ale mało kto o nich wie) więc nie ma rage''u jak w normalnym 5v5 że "METAGAME JEST TAKI WIĘC NIE WOLNO CI TEGO WZIĄĆ" (choć nawet na niskim poziomie w Draft Mode jest permaban na Kassa xD). Z drugiej strony - w sumie szkoda że są niedoceniani bo taka Elalya to w turnieju 1v1 przegrała dopiero z Voyboyem, większość graczy nie mogła się nawet zbliżyć poziomem do niej... Ale Riot niestety nie zamierza widać robić z tego trybu czegoś bardziej oficjalnego. A mógłby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować