Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 04.01.2013 o 00:26, Outlander-pro napisał:


> Prawdę mówiąc w wysokopoziomowym Dominionie KAŻDY używa revive''a.
Że co? :DDD Przecież w to nikt nie gra xD


Zdziwiłbyś się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurna no kiedy dadzą Tyrant Swaina do wyprzedaży =/ Ale za to ten osom skin Kassadina jest, kolejny champ, do którego będę miał 2 skiny D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2013 o 00:26, Outlander-pro napisał:

Że co? :DDD Przecież w to nikt nie gra xD


A to ci nowina. Turnieje ESL "Battle for Crystal Scar" mi się najwyraźniej przywidziały? :D Niedawno w okolicach świąt też się jakieś odbywały zresztą. Riot rzeczywiście ma ten tryb gdzieś i uważa że lepiej w Featured Streamers wrzucać jakieś HotshotyGG a jedynym słusznym trybem rozgrywki jest 5v5 więc faktycznie, dużo osób nawet NIE WIE kto jest w tym naprawdę dobry ale nie zmienia to faktu że samemu znam ludzi którzy mają po +200-300 winów na plusie w Dominionie i często urządzają Arranged Premade''y i grają w Draft Mode...

Prawdę mówiąc obecna sytuacja Dominiona przypomina mi tą jeszcze z Season 1 gdy można było w rankedy grać na 20 levelu. Gdyby Riot nieco się przyłożył i dodał tryb ranked (o którym krążą niby plotki że ma być wraz z oficjalnym nadejściem S3 ale ciężko mi je potwierdzić bo gracze z topki mają odgórny całkowity zakaz mówienia o tego typu sprawach) to mogłoby być ciekawie. A na razie metagame dopiero się tworzy i mało kto wie co robi bo nie ma 9239874 streamerów z High Elo których trzeba naśladować.

Ale nie znaczy to że nikt w to nie gra. Jak najbardziej są grupki graczy które potrafią zjechać 90% innych drużyn w poniżej 10 minut i trzymać twój team na spawnie tak że nawet nie wyjdziecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2013 o 08:22, Ecko09 napisał:

Kurna no kiedy dadzą Tyrant Swaina do wyprzedaży =/ Ale za to ten osom skin Kassadina
jest, kolejny champ, do którego będę miał 2 skiny D:


Mi do Poppy i Veigara brakuje już rąk, żeby zliczyć te skiny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://binarybeast.com/xLoL1301025#brackets - S3 European online qualifier się właśnie zaczął, w linku macie drabinkę. 8 najlepszych zespołów wchodzi do Offline Qualifiera. Nawet jeden stream znalazłem - http://www.solomid.net/livestream.php?s=5935 - Shlaya w 7 minut 5 killi zrobił. :D

http://binarybeast.com/xLoL13010311#brackets - a tutaj drabinka dla turnieju na serwerze NA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, uruchamiam grę, wybieramy postanie, ekran ładowania, mam 100%, nagle gra się wyłącza, loguję się, trzeba czekać 5 minut, gg son.Teraz pytanie, kiedy uruchomi mi się gra, napiszę że gra mi się wyłączyła, a oni mnie zreportują to to jest banowalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2013 o 16:39, BlackBomb napisał:

Nie no, uruchamiam grę, wybieramy postanie, ekran ładowania, mam 100%, nagle gra się
wyłącza, loguję się, trzeba czekać 5 minut, gg son.Teraz pytanie, kiedy uruchomi mi się
gra, napiszę że gra mi się wyłączyła, a oni mnie zreportują to to jest banowalne?

Nie martw się ,każdy tak ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie rzadko widuje Syndre i Elise, a chce sobie kupić jedną z nich. Tą drugą to nawet nigdy na midzie nie widziałem, kilka razy na solo top i zawsze w bardzo dobrym wykonaniu. Dlaczego są tak rzadko wybierane? Którą lepiej kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedzialem ze to moze byc eg. Nic tylko pogratulowac jesli sie okaze prawda. Teraz dobrzy znajomi beda w jednej organizacji (Stephano i Snoopeh)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2013 o 23:45, Nightdew napisał:

Strasznie rzadko widuje Syndre i Elise, a chce sobie kupić jedną z nich. Tą drugą to
nawet nigdy na midzie nie widziałem, kilka razy na solo top i zawsze w bardzo dobrym
wykonaniu. Dlaczego są tak rzadko wybierane? Którą lepiej kupić?


A ja ostatnio Syndrę widuję coraz częściej, za to Elise prawie w ogóle.
Syndra to taka tykająca bomba. Early i mid game ma mocny, niskie colldowny i całkiem niezły dmg pozwalają na wypracowanie sobie przewagi.
Co do Elise to znalazłem przydatną wypowiedź i komentarze na jej temat:
http://www.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/15ypez/elises_ridiculous_ap_ratios_math/

Obie postacie mają potencjał, ale osobiście wybrałbym najpierw Syndrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować