Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Witam . Mam problem z grą i nie wiem czy to wina komputera czy gry. Po jakich 10 minutach kazdej rozgrywki , gra zaczyna tracic płynnosc i są paro sekundowe spadki do 3-4 fps po chwili znowu normalnie i tak dalej przez całą gre. Dodam ze wczesniej gra działała normalnie na tym komputerze. Czy to wina ciągłych aktualizacji i poprawek i gra przestała spełniac wymagania sprzętowe ? Czy moze sprzętu. (gra była reinstalowana , dysk był defragmentowany, a system reinstalowany do ustawien filmowych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2013 o 15:43, Dziam_dziam napisał:

Ja cały czas gram na 10 fpsach i nie narzekam, czasem tylko ludzie coś płaczą na początku
gry, coś z drewnem czy z chomikami - nie wiem o co im może chodzić.


to współczuje bo na 20fps ledwo da się grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc Alex, Diamond i spółka to od dzisiaj Gambit Gaming.
Notka od Alexa:
We are glad to tell you the new name of our team: Gambit Gaming. The first tournament we will be part of will take place in Poland 18 - 20 of January. (IEM Katowice). Every day you will get new information about project Gambit Gaming on facebook page:
https://www.facebook.com/GambitEsports

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nasus
Leona
Malphite
Brand
Urgot
Jax
Kog Maw
Fiddlesticks
Ahri
Vi

Nowa rotacja
A nowym ADC Fnatic (FnaAatic?) jest Yellowstar (wszyscy zaskoczeni pewnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2013 o 21:17, Szczep_NML napisał:

Jak łatwo zalatwic Ahri?


Ahri jest ździebko jak Irelia - nie ma na nią jakichś absolutnych kontr, pasyw + Q pozwalają na względnie bezpieczną farmę w niemal każdej sytuacji. Tym niemniej - LeBlanc i ogólnie AD champy na midzie zazwyczaj przerabiają ją na kotlety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeciwko niej strasznie dobry jest Ryze, szczególnie w teamfightach (klatka i zginie zanim zdąży zrobić swój triple flash). Dobrze mi też szło Kennenem, szczególnie że jak zrobicie sobie "farm mode" to w lategame będzie według mnie dużo lepszy (mijam oczywiście skille gracza). Poza tym Kassadin powinien być dobry, ale ja naprawdę nie umiem/nie lubię tym grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2013 o 21:17, Szczep_NML napisał:

Jak łatwo zalatwic Ahri?


Ja tam zazwyczaj rozwalałem Ahri grając Annie, ale nie wiem czy to dlatego bo to dobra kontra czy trafiałem na nieogarniętych przeciwników po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oprócz tego co zostało wyżej wymienione to jeszcze TF ze swoją złotą kartą też sprawia mi sporo kłopotów jak i kassa czy fizz (ale tego ostatniego to niczym nie potrafię kontrować więc to pewnie moja wina ;<)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować