Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2013 o 00:55, Buhahahahaha napisał:

> Jade wszystkich! xD Ashe to zajebista postać :D

Poczekaj, az trafisz na ogarnietego Dravena, butthurt inc


gram od kilku dni dopiero, daj się nacieszyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2013 o 02:55, kulfonito napisał:

gram od kilku dni dopiero, daj się nacieszyć :D

Przykro mi ale w tej grze nie ma czegoś takiego jak litość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytania może głupie ale co mi tam.
1. W zeszłym tygodniu miałem dostępną postać Ashe. W tym tygodniu już jej nie mam. Dowiedziałem się że jest jakaś cotygodniowa rotacja. Czy oznacza to, że dostępna teraz postać Sivir nie będzie dla mnie dostępna za tydzień?
2. Wczoraj rozegrałem swoje 2 pierwsze gry (obydwie przegrane ale co tam) i zastanawia mnie jedna rzecz. Czy mogę sobie z góry zarezerwować daną postać. W jednym meczu udało mi się wybrać Sivir, w drugim nie miałem takiej możliwości.
3. Jaką postać walczącą z dystansu polecalibyście dla początkującego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2013 o 10:04, Marcin08 napisał:

Pytania może głupie ale co mi tam.
1. W zeszłym tygodniu miałem dostępną postać Ashe. W tym tygodniu już jej nie mam. Dowiedziałem
się że jest jakaś cotygodniowa rotacja. Czy oznacza to, że dostępna teraz postać Sivir
nie będzie dla mnie dostępna za tydzień?


Tak, darmowa rotacja to kilku championów zmieniających się co tydzień. Jeśli jakiś champion Ci się spodoba, możesz go odblokować na stałe, Ashe i Sivir są akurat bardzo tanie.

Dnia 31.01.2013 o 10:04, Marcin08 napisał:

2. Wczoraj rozegrałem swoje 2 pierwsze gry (obydwie przegrane ale co tam) i zastanawia
mnie jedna rzecz. Czy mogę sobie z góry zarezerwować daną postać. W jednym meczu udało
mi się wybrać Sivir, w drugim nie miałem takiej możliwości.


Nie za bardzo. Kolejność lockowania championów, jak masz szybkie palce i dobrego kompa, to lockujesz pierwszy, jak nie, to wybierasz coś innego :)
Jak wyjdzie nowy champion to przeważnie jest wojna ko go bierze i trzeba szybko klikać ^^

Dnia 31.01.2013 o 10:04, Marcin08 napisał:

3. Jaką postać walczącą z dystansu polecalibyście dla początkującego?


Dwie dobre już wymieniłeś, możesz się na nich uczyć. Generalnie nie skupiaj się za bardzo na kupowaniu championów, wybierz kilku którymi grasz i zbieraj ip potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2013 o 10:04, Marcin08 napisał:

ciach


1. Tak,
2. Niestety nie,
3. Myślę, że Ashe, ale musiałbym dłużej pomyśleć, bo żadna postać nie przychodzi mi zbytnio do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Vi dostała ostatnio jakiegoś buffa? Kupiłem ją zaraz jak wyszła i krótko mówiąc była mocno przeciętna, teraz jak gram jungle, top, czy nawet mid to dosłownie niszczę wszystko co się rusza. Na E z blue mam 1s cd a robi to na pół buildzie 600dmg. Q jest świetne do ucieczki. Dzięki W jungla jest super łatwa i smoka robię sam około 6-7lvl. Ult nie można zatrzymać, więc przeciwny carry nie ma wyboru jak mnie spotkać xD srsly OP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2013 o 10:38, jarekao napisał:

O wielkie dzięki, masz u mnie browara :)

jastawiam.pl :)

@Marcin08
Ja zaczynałem od Ashki i nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2013 o 10:42, BlackBomb napisał:

Czy Vi dostała ostatnio jakiegoś buffa? Kupiłem ją zaraz jak wyszła i krótko mówiąc była
mocno przeciętna, teraz jak gram jungle, top, czy nawet mid to dosłownie niszczę wszystko
co się rusza. Na E z blue mam 1s cd a robi to na pół buildzie 600dmg. Q jest świetne
do ucieczki. Dzięki W jungla jest super łatwa i smoka robię sam około 6-7lvl. Ult nie
można zatrzymać, więc przeciwny carry nie ma wyboru jak mnie spotkać xD srsly OP!

Z tego co wiem dostała fixy a nie buffa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2013 o 10:43, Traitor napisał:

> O wielkie dzięki, masz u mnie browara :)
jastawiam.pl :)



Napisz maila na jakie ma pójść browar i wybierz które chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graczy na eune jest mniej, więc i wymagania niższe. Chociaż teraz to i tak nic nie znaczy, skoro wkrótce Riot wprowadzi dywizje a elo schowa głeboko pod poduszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2013 o 10:04, Marcin08 napisał:

Pytania może głupie ale co mi tam.

>[...]

Dnia 31.01.2013 o 10:04, Marcin08 napisał:

3. Jaką postać walczącą z dystansu polecalibyście dla początkującego?


Taka mała uwaga ... całkiem fajną postacią dystansową jest Tristana, którą można odblokować za darmo wystarczy "polubić" Lol na FB. Wszystko na ten temat masz na głównej stronie RIOT`u ( http://eune.leagueoflegends.com/pl) na dole po prawej w zakładce "śledz nas na Facebooku" , poza tym za subskrybcje na Youtube (baner niżej) masz gratisowego Alistara ale to jest postać albo do jungle`i albo na support`a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować