Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 09.02.2013 o 20:20, Ecko09 napisał:


Rzuć okiem na poprzednią stronę, wrzuciłem info z forum Gareny. Na dodatek wrzuciłeś coś gdzie od razu skasowali zawartość.
paczajcie co kto wrzuca a nie w kółko dublujecie posty, jak np Budo dzisiaj news sprzed pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było już pewnie dużo razy, ale jak to jest w przypadku leave w ranked? W przypadku win 2 of 3 przy leave jest zaliczane jako przegrana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EUNE Chce ktoś dokonać wymiany (jako gift) RP(20zł) jak i skina(975) by zdobyć ikonki?

Z góry zaznaczam, że giftuję jako drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Real naprawdę riot?...Podobno grając win 2 z 3 i 3 z 5 trafia się na ludzi z podobną sytuacją. Przed chwilą first time ranked olaf idący afk na 10 lev. Co z tego, że carruje khartusem jak ich shen z topa z 250 cs i grac 4 vs 5....

Edit: Ktoś kiedyś gdzieś pisał i w sumie pomału się z tym zgadzam, ze w eliminacyjnych grach trafia się na sam syf. Wczoraj miałem gościa który stwierdził, że musi porozmawiać pzrez telefon i poszedł afk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cze.
Grając pierwszy raz w LoL zauważyłem, że wokół postaci mam jakieś ślady kreski czy jakby to wam opisać. Mam problem z grafiką czy to jest normalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2013 o 22:20, Smileyer napisał:

Cze.
Grając pierwszy raz w LoL zauważyłem, że wokół postaci mam jakieś ślady kreski czy jakby
to wam opisać. Mam problem z grafiką czy to jest normalne ?


Możesz screena dać, ciężko powiedzieć co to... może efekt jakiegoś spella lub przedmiotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2013 o 22:32, sirufok napisał:

Nowy splash dla Sony (real????????????? tyle postaci ze starej gwardii, a tu przerabiają
Sonie...)


Tez gdzies mowilem o tym, ale to na innym forum, oczywiscie potwierdzam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez Prnt Scrn nie zrobię ;/
Czy Ja wiem ? Zacząłem grać dopiero od dziś.
Mam jeszcze jeden problem, w sklepie po wejściu w kategorie "runy" nic mi się nie wyświetla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2013 o 13:30, Budo napisał:

Dopiero zacząłem grać jako first pick, zawsze byłem gdzieś dalej, bo grałem z duo znajomym,
a teraz cisnę yolo placement games. Zobaczymy gdzie wyląduję, póki co strach i trwoga,
ale udaje mi się garenem carrować ^^


Zagrałem dzisiaj jeszcze po naszej grze (wywaliło mi klienta po sry) 2x garenem i rzeczywiście lepiej się sprawuje niż ktokolwiek. Na mid zawsze carruje gry ale tutaj jednak troche muszę być uzależniony od jakiejś lini a garen poprostu się wbija w 5 i na spokojnie tankuje co poniżej platyny jest super sprawą dla randomów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2013 o 01:52, Nightdew napisał:

Zagrałem dzisiaj jeszcze po naszej grze (wywaliło mi klienta po sry) 2x garenem i rzeczywiście
lepiej się sprawuje niż ktokolwiek. Na mid zawsze carruje gry ale tutaj jednak troche
muszę być uzależniony od jakiejś lini a garen poprostu się wbija w 5 i na spokojnie tankuje
co poniżej platyny jest super sprawą dla randomów.


A jak budujesz garena? na full tanka czy offtanka, z bc, ie, czy jeszcze innymi rzeczami? W sumie grałem obydwoma typami, ale nie mam pewności który się lepiej sprawdza. W obu przypadkach mam zazwyczaj kille i deady w stosunku min 2:1 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2013 o 01:52, Nightdew napisał:

> Dopiero zacząłem grać jako first pick, zawsze byłem gdzieś dalej, bo grałem z duo
znajomym,
> a teraz cisnę yolo placement games. Zobaczymy gdzie wyląduję, póki co strach i trwoga,

> ale udaje mi się garenem carrować ^^

Zagrałem dzisiaj jeszcze po naszej grze (wywaliło mi klienta po sry) 2x garenem i rzeczywiście
lepiej się sprawuje niż ktokolwiek. Na mid zawsze carruje gry ale tutaj jednak troche
muszę być uzależniony od jakiejś lini a garen poprostu się wbija w 5 i na spokojnie tankuje
co poniżej platyny jest super sprawą dla randomów.


To raczej pokazuje ,że przeciwnicy są słabi ... Bo z garenem łatwo wygrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Garen to rzeczywiście obecnie jeden z najmocniejszych picków na topa i naprawdę da się nim carrować gry. Można spokojnie wbić się w cały team przeciwnika, skosić adc i apc na jeden "spin to win" i wygrać.
Ja osobiście zawsze rushuje sunfire cape''a by być naprawdę nieśmiertelnym na lejnie, potem BC (arm pene działa z Garenowym E), a potem jakiś atmog czy jeśli naprawdę dobrze idzie, IE i gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować