Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Nie ma to jak 3 inhi rozwalone przed 20 min na turnieju xD O i nexus poszedł, win w 19:55 xD

@ up ja na Gold I też dostawałem + 4 LP, ale za przegraną również tyle straciłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2013 o 00:09, Elkhwind napisał:

+4 lp, rly... Teraz boję się przegrać, bo znając złośliwość systemu otrzymam -30 za porażkę.


Nie, dostaniesz tak circa -8. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BotrK teraz będzie wszędzie :D Zwłaszcza na ADC, gdzie po prostu jest najlepszym itemem jako 1 zakup. BotrK + IE, to będzie masakra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2013 o 00:09, Elkhwind napisał:

+4 lp, rly... Teraz boję się przegrać, bo znając złośliwość systemu otrzymam -30 za porażkę.


Mam to samo w Gold I, z tą różnica, że dostałem +2 LP za ostatni mecz :/ bezsens totalny. A gościu z którym byłem w drużynie dostał +1 LP więc może być jeszcze gorzej. Miałem 91 LP i w swej naiwności myślałem, że jeden wygrany mecz i w końcu dostanę swoją szanse żeby dostać się do platynki bo od kiedy wprowadzili dywizje to wacham się w tym Gold I od 0 do 80 LP. Ale nie, oczywiście wygrałem dwie gry za które łącznie dostałem 6 LP i dalej nie jestem kwalifikowany:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

System jest tragicznie zrobiony. Próg minimalnego LP powinnien być 10 LP. Bo męczyc się pięć meczy zeby ugrać 10 punktów o jest tragedia. To już bym wolał grać normale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiodcznie nie łapiecie, o co chodzi z przejściem silver->gold etc. Było już tłumaczone, że przepaść mmr w takim przejściu jest większa niż przy np Gold III -> Gold II, więc system musi nabić kilka gier więcej, żebyście dogonili z mmr tych z plat V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2013 o 14:54, Buhahahahaha napisał:

Wiodcznie nie łapiecie, o co chodzi z przejściem silver->gold etc. Było już tłumaczone,
że przepaść mmr w takim przejściu jest większa niż przy np Gold III -> Gold II, więc
system musi nabić kilka gier więcej, żebyście dogonili z mmr tych z plat V


Bardziej chodzi o to, ze system się upewnia, że zasługujesz na wyższą ligę, bo spaść się z niej już nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2013 o 15:51, Ecko09 napisał:

Gift od Riotu
http://imgur.com/a/JmHkW
Ciekawy czy każdy będzie to samo dostawał czy to będą zróżnicowane upominki.

A co robisz, jeżeli można wiedzieć, że dostajesz takie fajne granty od Riot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2013 o 15:55, trenth napisał:

> Gift od Riotu
> http://imgur.com/a/JmHkW
> Ciekawy czy każdy będzie to samo dostawał czy to będą zróżnicowane upominki.
A co robisz, jeżeli można wiedzieć, że dostajesz takie fajne granty od Riot?


Z tego co pamiętam to było kilka opcji. Grać długo (na prawdę długo, a nie, że rok jakiś :D), robić coś dla społeczności(jakieś filmiki na youtubie czy coś, być popularnym, lubianym w ten sposób), popularni streamerzy też dostali coś pewnie (nie będący pro graczami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2013 o 15:55, trenth napisał:

A co robisz, jeżeli można wiedzieć, że dostajesz takie fajne granty od Riot?


Wśród osób z Reign of Gaming DiffTheEnder i VVinrar je dostali z powodu prowadzenia blogu zajmującego się analizą wielu aspektów LoL-a. Pozostali redaktorzy już nie ;-;

Tyle dobrego że dostaje się tylko plakat i figurkę Teemo bo bym był zazdrosny jak diabli... kogo ja oszukuję, i tak jestem zazdrosny jak diabli... xD

Ogólnie osoby wyróżniające się wśród społeczności w jakiś sposób (permabany się nie liczą ^^) dostali kilka dni temu takie śliczne maile od Riotu z zapytaniem o adres zamieszkania. Czasem dobry streamerzy, czasem osoby regularnie dostające się do Summoner Showcase itp.

A Ecko przecież tego nie dostał, po prostu zlinkował obrazek znaleziony na reddicie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale gdzieś jednak musiałeś podać swoje dane adresowe. Czy napisali do Ciebie po prostu przed wysłaniem paczki? :)

//

Edit: Aaa, Ziptofaf uprzedził odpowiedź. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować