Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 04.03.2013 o 17:00, necron1501 napisał:

Mechanikę ? W sensie ssie?


Nie. Jest po prostu dobrym graczem, wie co ma zrobić żeby wygrać, ale czasami po prostu mu nie wyjdzie, bo źle zrobi combo czy kiepsko użyje flasha czy coś innego, aczkolwiek na kilku streamach słyszałem słowa "wings sucks", na pewno raz od saintviciousa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 16:04, windows00 napisał:

> Gdzie polecacie śledzić i oglądać streamy? Tak dawno już tego nie robiłem, że nie
wiem
> gdzie teraz szukać ;d
Jeśli używasz Chrome to jest świetny dodatek - LoL Stream Browser. A co do platform,
to teraz liczy się tylko twitch.tv.


Niedługo powinno wystartować Azubu TV (a zdaje się, ze już wystartowało, MYM, SK i CLG bodajże streamują na platformie Azubu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 17:06, BlackBomb napisał:

> Mechanikę ? W sensie ssie?

Nie. Jest po prostu dobrym graczem, wie co ma zrobić żeby wygrać, ale czasami po prostu
mu nie wyjdzie, bo źle zrobi combo czy kiepsko użyje flasha czy coś innego, aczkolwiek
na kilku streamach słyszałem słowa "wings sucks", na pewno raz od saintviciousa.


Cóż, co by nie mówić, saint, voyboy, RainMan to goście grający już od bety/sezon 1. A ten wing to jakiś świeżak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 15:30, necron1501 napisał:

/ciach/


Wings gada jak potłuczony, wyjaśni każdy najmniejszy szczegół, a to jest dużo bardziej istotne niż to czy ma cztery ręce. Szkoda, że Scarra nie streamuje już za często, jego każda gra to jak wykład z lolologii.

A do Boba nie chodzi się po to, żeby się uczyć, tylko odprężyć, bo muzykę ma najzacniejszą ze wszystkich streamerów. Podobnie Zekent.

P.S. Wings nie jest świeżakiem. Też już gra w tą grę trzy lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 17:55, luzac napisał:

A do Boba nie chodzi się po to, żeby się uczyć, tylko odprężyć, bo muzykę ma najzacniejszą
ze wszystkich streamerów. Podobnie Zekent.

Co do muzyki - zgoda, co do walorów edukacyjnych, to nie mogę się zgodzić. Kilka ciekawych rzeczy o grze się tam dowiedziałem. Bob ma niezłe spojrzenie na sposób i kolejność budowania przedmiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 15:30, necron1501 napisał:

Gdzie polecacie śledzić i oglądać streamy? Tak dawno już tego nie robiłem, że nie wiem
gdzie teraz szukać ;d


OddOne jest dobry i dość zabawny do oglądania. Dan Dinh to imo najlepszy streamer i dobry gracz też, fajnie się go ogląda, ciekawie mówi i ma niezłą muzykę. Guardsman Bob ma najlepszą muzę chyba, w dodatku gra wszystkim i wszędzie, więc nie jest nudno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 20:30, Budo napisał:

>

OddOne jest dobry i dość zabawny do oglądania. Dan Dinh to imo najlepszy streamer i dobry
gracz też, fajnie się go ogląda, ciekawie mówi i ma niezłą muzykę. Guardsman Bob ma najlepszą
muzę chyba, w dodatku gra wszystkim i wszędzie, więc nie jest nudno :)


Ostatnio to ja go widze tylko na ADC grającego. Chyba, że w ostatnim tyg. znowu zaczął wszystkim grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na koncie profanboi na youtube są gry ze streamów ponazywane w stylu Wingsofdeath plays Akali vs Rumble top lane, łatwo można spobie znaleźć co się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Best promotion win ever xD Gościa wywaliło w champ select, ale ofc gry nie wywaliło, sobie wystartowała. Gościu miał random Teemo ze smitem z przewidzianą rolą supporta, szkoda, że go wywalało co minute i miał z 5 lvl do tyłu. Ja grałem random pickiem na topie, fuksem mi Jaxa wylosowało co nie zmienia faktu, że top to moja najgorsza pozycja xD Ale win jest, więc git. Jeszcze 2 wygrane i diament^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I oto po 200 wygranych na Normalach zdecydowałem się rozpocząć Rankedy. Za pierwszym razem ktoś zrezygnował w poczekalnii. Za drugim razem ja uciekłem, bo jakiś Polak umiał grać TYLKO Katariną, i nie chciał zająć żadnej innej pozycji, choć wszyscy mu mówili, żeby był junglerem. Ok, do trzech razy sztuka. Udało mi się zagrać Riven na topie.

Niestety, nasz jungler Warwick najwyraźniej pierwszy raz junglował, bo nic mu nie wychodziło, i nie przeprowadził ŻADNEGO udanego ganku. Po 10 minutach statystyki drużyny były 1-8, z czego 3 zgony moje. Na szczęście, na midzie była bardzo dobra Lux, oraz ogarnięty bot, więc teamfighty zaczęły iść lepiej, i wreszcie złapałem kille, i zacząłem budować Riven na tanka. Koniec końców, dzięki serii wygranych potyczek wygraliśmy, i miałem statystyki 8/9/15. Początek niezły z rankedami, więc zapewne teraz będzie tylko gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 21:41, Ecko09 napisał:

Best promotion win ever xD Gościa wywaliło w champ select, ale ofc gry nie wywaliło,
sobie wystartowała. Gościu miał random Teemo ze smitem z przewidzianą rolą supporta,
szkoda, że go wywalało co minute i miał z 5 lvl do tyłu. Ja grałem random pickiem na
topie, fuksem mi Jaxa wylosowało co nie zmienia faktu, że top to moja najgorsza pozycja
xD Ale win jest, więc git. Jeszcze 2 wygrane i diament^^


Nie ma to jak randomowe dobijanie do diamenta. Takie rzeczy tylko na wschodzie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poczekał, z tymi rankedami do jakiś 400 winów na normalach, żeby osiągnąć przynajmniej win/lose z 40+. Bo sam zacząłem grać rankedy za wcześnie troche i teraz się wykopuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 22:18, akwyx napisał:

Ja bym poczekał, z tymi rankedami do jakiś 400 winów na normalach, żeby osiągnąć przynajmniej
win/lose z 40+. Bo sam zacząłem grać rankedy za wcześnie troche i teraz się wykopuję.


Ludzie, nie bójcie się grać rankedów. Boicie się tego, ze komuś zepsujecie grę? Ale tego nie zrobicie. Ci lepsi i tak się wybiją, a ci słabsi zawsze będą narzekać, że się nie mogą wykopać z tych legionów noobów, które sami tworzą. Boicie się, ze przez to spadniecie tak nisko, że się nie wybijecie? Trudno. Bo i tak nawet po tych 400 winach spadniecie i będziecie narzekać na noobów.

@ten pan tam wyżej

Dnia 04.03.2013 o 22:18, akwyx napisał:

nie przeprowadził ŻADNEGO udanego ganku

Kiedy się nauczycie, że jungler nie ejst od tego, zeby się wami opiekował, bo o linie się dba samemu. A już na pewno jungler nie jest po to, żeby gankować. Mówi wam to człowiek, który carry''uje pewną osobę (którego imienia nie wspomnę) zwaną Eckiem do challengera. Czy moje danie się liczy? A czy jestem MLG pr0? A czy oce kiedyś wygra turniej?

Dnia 04.03.2013 o 22:18, akwyx napisał:

z czego 3 zgony moje

Niech zgadnę, wina junglera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 22:40, JaN-J napisał:

Moglibyście mi powiedzieć kto ma stream z rengarem albo janną?


Janna - może Nhat Nguyen czasem. Czasem Zékent ale obawiam się że powielanie jego gameplayu skończy się ragem teammatów bo on chodzi np. Threshem czy Lulu na topa. Teraz np. ma Sorakę i gra lane 1v2. Poza tym może jeszcze Krepo ale on to raczej Leona/Thresh i inne bardzo ofensywnie postacie.

Ogólnie Janny to ty nie uświadczysz na razie bo jest po prostu za słaba.

Rengar - Best Rengar NA ( http://www.solomid.net/livestream.php?s=7024. Ale znowu, chwilowo niepopularna postać. A i tak praktycznie i tak nie ma graczy którzy mają rozsądną ilość wyświetleń i graliby tylko 1-2 champami bo to przecież nuuudne... i zdecydowanie zbyt łatwe do skontrowania.

A co do rankedów - nigdy nie rozumiem płaczu na forach. Nikt wam nie powie że to nie wasza wina. Przegrywacie i wam się to nie podoba? To skończcie granie. Po co się użalać że junglerzy/supporty/trolle i wszystko inne przegrywa wam gry na forach? Jak szukacie kogoś żeby was boostnął wyżej bo samemu za trudno to radzę szukać na Allegro a nie tutaj ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 17:55, luzac napisał:

> /ciach/

Wings gada jak potłuczony, wyjaśni każdy najmniejszy szczegół, a to jest dużo bardziej
istotne niż to czy ma cztery ręce. Szkoda, że Scarra nie streamuje już za często, jego
każda gra to jak wykład z lolologii.


Jak na razie Wingsa nie ma w tym dodatku do Chrome''a więc nie wrzucę go na podgląd ;D

Cóż za Scarra?

Dnia 04.03.2013 o 17:55, luzac napisał:

A do Boba nie chodzi się po to, żeby się uczyć, tylko odprężyć, bo muzykę ma najzacniejszą
ze wszystkich streamerów. Podobnie Zekent.


Zekenta też ogarnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować