Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 25.03.2013 o 23:15, sirufok napisał:

OMG, grałem w grę przeciw haj elo strimerowi i wygrałem. 1111łanłan!! wielbcie mnie.

Gimperr:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 23:52, sirufok napisał:

Nope, zagramaniczny.


Ile jeszcze postów musimy naspamować, żeby się dowiedzieć przeciwko komu? xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam. mam problem dotyczący między innymi LoL, ale nie tylko, również starcraft 2, ghost recon i podejrzewam, że wszystkich gier online. nie wiem już gdzie szukać pomocy więc zwracam się do was. podczas logowania od jakiś 5 dni jest napisane, że nie moge połączyć się z serwerami LoL. starcrafta wogóle nie mogę odpalić, gry single player bez problemu odpalam. proszę was o pomoc w rozwiązaniu problemu, support riota radzi mi wyłączyć firewalle, ale nie skutkuje. stało się to po włączeniu i wyłączeniu routera (choć nie jestem pewny bo stało się to +/- w tym okresie kiedy to zrobiłem). spotkał się ktoś może z podobnym problemem lub może wiedzieć co może być przyczyną? byłbym bardzo wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 00:14, BlackBomb napisał:

Ile jeszcze postów musimy naspamować, żeby się dowiedzieć przeciwko komu? xd


Niech to pozostanie mojom (i majnego primejda) tajemnicom. Wiele osób ukrywa tu poważniejsze występki i też nic od nich nie wyciągniesz ;> Gdyby LoLReplay nie powodował problemów to bym wam wrzucił meczyk, a tak to nic nie poradzę ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WildTurtle oficialnie jest już stałym graczem TSM. Ciekaw jestem gdzie się podzieje Chaox. Najchętniej widziałbym go w Curse co by pozamiatali całą hamerykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A mianowicie Riot nas troluje i 1 kwietnia powie, że nie

Dnia 25.03.2013 o 21:39, sirufok napisał:

będzie ani reworku Karmy, ani VU Trolla, ani Seju bez bikini.


Co do Trundla jest to conajmniej prawdopodobne, sztuka trollowania w koncu, jednakze nad Karma jednak za bardzo sie napracowali zeby to bym zarty prima aprilisowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 00:43, Dartitwo napisał:

Co do Trundla jest to conajmniej prawdopodobne, sztuka trollowania w koncu, jednakze
nad Karma jednak za bardzo sie napracowali zeby to bym zarty prima aprilisowy :D


Drugiej takiej sztuczki jak z Li Singerem zrobić już nie mogą więc wszystkie reworki raczej nie będą odwoływane.
Choć Riot mógłby się postarać i coś wymyślić na 1 kwietnia, bo w zeszłym roku zawiedli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie wiem kiedy zacznie się jakiś wyższy poziom na rankach, platyna i dalej tyle słabych ludzi... Jeden jungler z górnych granich platyny któremu ukradłem 2 barony i smoki, następne gry easy eve carry z penta killem. Czasem myśle, że masa ludzi kupiła elo boosty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 14:35, Ecko09 napisał:

A jednak udało się ^^



Bardzo honorowy z ciebie gracz musi być - 0 friendly, 0 helpful, 2 teamwork, 0 honorable opponent... Jak na 4000 gier to niezły wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 14:44, ziptofaf napisał:

Bardzo honorowy z ciebie gracz musi być - 0 friendly, 0 helpful, 2 teamwork, 0 honorable
opponent... Jak na 4000 gier to niezły wynik.


Od momentu pojawienia się honorów możliwe było w ogóle rozegranie 4k gier?:P

Zresztą, rzadko kiedy w to w ogóle ktoś z drużyny kliknie w to po meczu. Nie tak dawno(kiedy grałem jeszcze co nieco) często rozdawałem po dobrej grze wszystkim po punkcie, samemu nie otrzymując przeważnie nic.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 14:44, ziptofaf napisał:

Bardzo honorowy z ciebie gracz musi być - 0 friendly, 0 helpful, 2 teamwork, 0 honorable
opponent...


Jak się zacząłem śmiać do komputera to w pracy zaczęli się pytać czy ze mną wszystko w porządku ;>

Dnia 26.03.2013 o 14:44, ziptofaf napisał:

Jak na 4000 gier to niezły wynik.


4000 to było dawno temu w sezonie numer 2 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale bije od Ciebie zazdrość :D. Cały honor kasuje się jak tylko dostanie się chociażby warna od tribunala, pewnie niedawno dostał i dlatego ma tylko tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 16:36, Kryhuu napisał:

Ale bije od Ciebie zazdrość :D.

Zastanawiam się właśnie czy mam powody by zazdrościć... hmmmm... nie, nie mam. Z całą pewnością jestem mechanicznie gorszym graczem, nad każdym w końcu jest ktoś wyżej. Dlaczego więc miałbym być zazdrosny o to że ktoś jest ode mnie lepszy w LoL-u?

Dnia 26.03.2013 o 16:36, Kryhuu napisał:

Cały honor kasuje się jak tylko dostanie się chociażby warna od tribunala, pewnie niedawno dostał i dlatego ma
tylko tyle.

W sumie to nie wiedziałem, nigdy nie dostałem warna (fakt że mam tylko ok. 3 tysięcy rozegranych gier). Zresztą żeby się dostać do Tribunalu to chyba trzeba się nieźle starać biorąc pod uwagę że mi się zdarza robić "random weeks" gdzie po prostu biorę losową postać i lock-in.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować