Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 27.03.2013 o 17:08, Krytyczny napisał:

Wg mnie ten Trundle jest 100x lepszy od tego trendowatego... czegoś. No i wygląda jak
groźny, skandynawski troll-łowca czegokolwiek :)

SKANDYNAWSKI? RILI? Pomyliles z reniferem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Czytałem, że klimat trundlowski jest zachowany, zobaczymy jak to będzie. Ja tam wiele nie oczekuję, łazi na trzech łapach, nieokrzesany, kanciasty i garbaty troll z maczugą i jestem zadowolony. Kwestia jest taka, że prawdopodobnie będzie miał nowy głos, bo nowy troll już nie jest chory itd, więc teksty typu:"share the agony", czy inne podobne stracą sens. Zobaczymy jak będzie, a póki co Zac nadchodzi ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2013 o 12:01, Ecko09 napisał:

Niedługo zaczyna się World Elite vs Taipei Assassins w ramach StarsWar League. Oby ni
było nudnego farmienia 20-30 min :D


Trzeba będzie się gdzieś skryć z laptopem w pracy... ;>
A w razie czego jakby ktoś wiedział coś o powtórce z tego meczu to link mile widziany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z faktu, że Sona jest teraz dostępna do grania, próbuję nią grać (najpierw chwilę z botami, teraz normal), żeby po przejściu na rankedy ta rola nie była mi obca. I tu moje pytanie - czy na normalach jest w ogóle sens suportować? Skoro nie ma klasycznego podziału ról? Teraz jak grałam to byliśmy zdecydowanie słabszym teamem, ale miałam całkiem niezłe staty, jak na fakt jak mocno oberwaliśmy (4-6-5). Druga ilość fragów i zdecydowanie najmniej śmierci. Nawet jeden double kill. Buduję ofensywne itemy, żeby mieć jakiś dmg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2013 o 19:09, Latimeria napisał:

Korzystając z faktu, że Sona jest teraz dostępna do grania, próbuję nią grać (najpierw
chwilę z botami, teraz normal), żeby po przejściu na rankedy ta rola nie była mi obca.
I tu moje pytanie - czy na normalach jest w ogóle sens suportować? Skoro nie ma klasycznego
podziału ról? Teraz jak grałam to byliśmy zdecydowanie słabszym teamem, ale miałam całkiem
niezłe staty, jak na fakt jak mocno oberwaliśmy (4-6-5). Druga ilość fragów i zdecydowanie
najmniej śmierci. Nawet jeden double kill. Buduję ofensywne itemy, żeby mieć jakiś dmg.

Proste wyjaśnienie. Ty nie supportowałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2013 o 19:09, Latimeria napisał:

Korzystając z faktu, że Sona jest teraz dostępna do grania, próbuję nią grać (najpierw
chwilę z botami, teraz normal), żeby po przejściu na rankedy ta rola nie była mi obca.
I tu moje pytanie - czy na normalach jest w ogóle sens suportować? Skoro nie ma klasycznego
podziału ról?


Jeśli nie masz prawdziwego adc którego mogła byś supportować to, to nie ma sensu. Aczkolwiek na draft normalach zwykle gra się z klasycznym podziałem na role i tam mogła byś się nauczyć grać supportem:p

PS.
Linki do powtórek WE vs TPA, niestety bez angielskiego komentarza.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2013 o 19:39, hans_olo napisał:

Proste wyjaśnienie. Ty nie supportowałaś.

Chodzi mi o samą grę postacią, która więcej leczy ziomków niż zadaje dmg. Wiadomo, że na normalach, gdzie "każdy gra czym chce i gdzie chce" to nie jest normalny support. A te 4 fragi wzięły się z tego, że moi przeciwnicy na małym hp próbowali mnie zabijać "bo ja przecież nie mam obrażeń" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2013 o 20:10, Latimeria napisał:

> Proste wyjaśnienie. Ty nie supportowałaś.
Chodzi mi o samą grę postacią, która więcej leczy ziomków niż zadaje dmg. Wiadomo, że
na normalach, gdzie "każdy gra czym chce i gdzie chce" to nie jest normalny support.
A te 4 fragi wzięły się z tego, że moi przeciwnicy na małym hp próbowali mnie zabijać
"bo ja przecież nie mam obrażeń" :D

Jasne, grać można, ale chodzi o fakt, że supportowanie to przede wszystkim obrona własnego carry. To jest to co napisał masterHADES, albo ogarnij sobie kogos kto będzie grał z Tobą linie jako ad carry albo graj drafty (o ile masz wystarczajaco duzo championow).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2013 o 20:10, Latimeria napisał:

> Proste wyjaśnienie. Ty nie supportowałaś.
Chodzi mi o samą grę postacią, która więcej leczy ziomków niż zadaje dmg. Wiadomo, że
na normalach, gdzie "każdy gra czym chce i gdzie chce" to nie jest normalny support.
A te 4 fragi wzięły się z tego, że moi przeciwnicy na małym hp próbowali mnie zabijać
"bo ja przecież nie mam obrażeń" :D

Kille mogą się zdarzyć, ale było aż tak źle, że miałaś tylko 5 asyst? Ogólnie to IMO granie bez supportu jest dużo bardziej ryzykowne. Raz nawet spotkałem się z premade teamem, który miał 2 supporty tzn. postacie teoretycznie supportowe, bo jedna była na midzie, ale ten mid był mocno roamujący, praktycznie co chwila szedł razem z junglem na ganka, nazwał bym go takim jungle supportem. Były to Lulu i Nami. Zgadnij kto wygrał? Lulu i Nami sprawiały, że nie mieliśmy nic do powiedzenia. Gank we 4 w 5 minucie tu, w 7 minucie tam i pozamiatane.
Co do samej sony. Warto kupić sobie kielicha dla mniejszych cd i mana regen oraz czachę na AP i cd, wtedy sona spamuje jak szalona i jej haras staje się bardziej odczuwalny. Ale z lulu raczej nie ma szans w linii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Zależy od Twojego elo czy opłaca się brać supporta. Im więcej masz gier, tym bardziej sztywne są drużyny i na pewnym poziomie gra się tylko tym co każe meta. Potem znowu się rozluźnia i każdy łazi czym chce, ale generalnie większość gier ciągle jest w klasycznym układzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2013 o 21:25, hans_olo napisał:

Kille mogą się zdarzyć, ale było aż tak źle, że miałaś tylko 5 asyst?

Raczej bym powiedziała, że dobrze się pilnowałam, skoro zginęłam ledwo 6 razy, a pozostali ok. 11. A co do asyst to niewiele ich mogło być, skoro wszystkich killów u nas było może 20 :P Ale generalnie fajna postać ta Sona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję chętnego/chętnej na pomoc w wybiciu się z bo5 Silver I-->Gold V. Już 3 podejście za mną i za każdym razem 2:3 w/l. Ja nie wiem jak tam gracze są dobierani ale ruletka jest ogromna. Czasem wygrywamy grę w 19 minut, a czasem tak feedują przeciwnika że nie da rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, że na diamencie Akali się banuje -,-'' I to nie pierwszy taki przypadek.

Dobrze, że patcha nie ma jeszcze na east, bo bym kicka dostal za random picka xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować