Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 02.04.2013 o 23:19, sirufok napisał:

I właśnie po to Riot to wprowadził. Jak widać działa.

Ja miałem dwie z rzędu gry, gdzie koleś nic nie pisał na chacie, wybrało mu randomowego champa na koniec odliczania i nie wywaliło gry ;) Przez całą grę oczywiście się nie pojawił i od początku było 4v5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Już bym wolał jak by zreworkowali świnie a nie gorącą

Dnia 02.04.2013 o 23:37, sirufok napisał:

babkę z północy.


W jakim sensie, bo nie rozumiem. W ogóle Bristle dostał wiadro koksu w międzyczasie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2013 o 23:46, Budo napisał:

W jakim sensie, bo nie rozumiem. W ogóle Bristle dostał wiadro koksu w międzyczasie ;]


Świnia wciąż nie wygląda jak świnia tylko jak jakiś knur ze wsi. A jak rework tej co na nniej siedzi polega na zamianie cepa w cukierek to gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie oba reworki na duży plus.Lekkie zmiany u Trundla w skillsecie,a Sejuani poważniejsze zmiany.Fajny knockup na Q,taka mini wersje ulti Vi.
Apropo. działa wam forum lola? bo u mnie jakiś błąd wywala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2013 o 00:21, sirufok napisał:

Świnia wciąż nie wygląda jak świnia tylko jak jakiś knur ze wsi. A jak rework tej co
na nniej siedzi polega na zamianie cepa w cukierek to gg.


No ze screenów wygląda lepiej. Stara świnia jest taka kwadratowa i wygląda trochę jak chomik, a nowa ma już jakiś groźny kszałt. Musiałbym zobaczyć animacje i w ogóle, ale generalnie to imo zapowiada się dobrze. Generalnie rzecz biorąc zawsze przy reworkach jest płacz, a potem się okazuje, że jednak spoko.

Memorr---> mi działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem filmik z nią i zmieniam zdanie. Wygląda jak tolkienowski warg z rogami i krowim ogonem. Jest masywniejsza, ale mogli się zdecydować zrobić z niej coś groźniejszego lub po prostu potulnego prosiaczka.
Wciąż jednak kobita bije się cukierkiem :/

Co do Trundla to mam podzielone zdanie. Z jednej strony jest ciekawy, ale jakoś wygląd poprzedniego bardziej do mnie przemawiał. Wolałbym gdyby starego po prostu unowocześnili niż oklejali go lodem. Ten Pillar to już nie ten sam Pillar :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2013 o 08:01, luzac napisał:

To może zgłoś buga na forach Riotu zamiast jęczeć tutaj? :?


Po co. Lepiej pojęczęć tak jak o noobach z loł elo, w którym się samemu jest. To im pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem tutaj jedyna osoba ktora nie wie po co robia rework modelu Sejuani skoro obecnie wyglada dobrze? Splasha tez daja nowego jakby niewiadomo jak brzydki byl stary, a ja caly czas musze ogladac kwadratowego Blitzcranka w oknie ladowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2013 o 08:01, luzac napisał:

To może zgłoś buga na forach Riotu zamiast jęczeć tutaj? :?

Lepiej jojczeć jaki to Rajot jest zły i ble, niech sami swoich bugów szukają, a już najlepiej niech wejdą do nas i poczytają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.04.2013 o 08:28, sirufok napisał:

Po co. Lepiej pojęczęć tak jak o noobach z loł elo, w którym się samemu jest. To im pomaga.


Myślę, że lepiej powrzucać parę linków z reddita i się tym cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2013 o 11:29, luzac napisał:

No pewnie. Przynajmniej zawierają coś takiego jak "wiedza".


Czyli wiedza na temat niedoskonałości nowinek wprowadzanych przez Riot wiedzą nie jest i należy to olać. Ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co my z nią zrobimy? Nie jestem pracownikiem Riotu, więc nie będę w stanie nic zrobić z tym błędem.

Natomiast wrzucając info chociażby o reworku Seju czy Trolla jestem w stanie doinformować tych, co zwykle nie śledzą reddita czy głównej LoLa, że jak mieli w planach zakup któregoś z nich to albo lepiej się z tym pośpieszyć jak zależy im na "tradycyjnych" skinach albo olać, bo zmiany w tych postaciach mogą im nie podpasować.

Nie wspominając o tym, że gdyby Yawei o tym nie wspominał to żadna owca nie narzekałaby na wrzucanie wieści z Reddita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2013 o 11:37, luzac napisał:

A co my z nią zrobimy? Nie jestem pracownikiem Riotu, więc nie będę w stanie nic zrobić
z tym błędem.


To jest temat o grze i zwracanie uwagi na bugi zawarte w tej grze jest NORMALNE? Serio to coś nowego? Zacząłeś korzystać z forum wczoraj, czy co?

I tak, wrzucajcie linki do każdego AMA rezerwowego gracza 3 ligi Zimbabwe, to dużo mi daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować