Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Eh, pobiorę tego LoLa chyba sobie jak tak ostro zachwalacie. A te zmiany (nowe itemy etc.) to na dobre wyszły?
I na jakim serverze polecacie grać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2013 o 13:25, Riddl3r napisał:

A te zmiany (nowe itemy etc.) to na dobre wyszły?

Trochę tak, trochę nie, ludzie narzekają na brak balansu i jednocześnie wymyślają nowe opcje, potem na nie też narzekają, a koniec konców i tak każdy się przyzwyczaja i gra dalej. ;P

Dnia 05.04.2013 o 13:25, Riddl3r napisał:

I na jakim serverze polecacie grać?

Bez większej różnicy, optymalnie tam gdzie będziesz miał z kim grać. Na amerykańskich serwerach może trochę przeszkadzać wyższy ping, na azjatyckich krzaczki zamiast literek. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, wywaliło mi lola zaraz po uruchomieniu się okna ładowania... Próba ponownego zalogowania kończy się 3 min czekaniem w kolejce, a po kliknięciu reconect pojawia się czarny ekran... Szkoda w sumie trochę tego rankeda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwery padły pewnie. Dobrze, że mnie ostry strollował i wyszedłem z kolejki. Miejsce w kolejce: 1. Czas czekania 50 minut. Co tam, mam jeszcze całe 3 IP boosta to nie będę narzekał bo serwery EU są naprawdę dobre.

Jest już lepiej. Calculating, zaraz zagram mecza.

NA free riot points dostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2013 o 16:56, Antek100100 napisał:

Cóż, wywaliło mi lola zaraz po uruchomieniu się okna ładowania... Próba ponownego zalogowania
kończy się 3 min czekaniem w kolejce, a po kliknięciu reconect pojawia się czarny ekran...
Szkoda w sumie trochę tego rankeda..


Miałem tak ostatnio. Po 10min próbowania olałem i poszedłem oglądać coś w telewizji. Następnego dnia patrzę- nie mam leave w match history. W ogóle nie było tej gry.
Widać gra w ogóle się nie uruchomiła, żadnemu z graczy. Po kliknięciu reconnect był tylko czarny ekran, i co jakiś czas gra pytała, czy ponowić próbę dołączenia. Może i u Ciebie tak będzie... Ale nie wiadomo, zdarzało mi się i tak, że LoL po prostu nie chciał zacząć gry i już, nie było szans potem dołączyć, a na koniec leciał leave- bywa i tak, to tylko program, czasami coś może się pochrzanić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2013 o 17:00, Dziam_dziam napisał:

Jest już lepiej. Calculating, zaraz zagram mecza.


Mi wzięło Calculating... z 20 minut wyszły 2 godziny ;D Swoją drogą w mojej krótkiej lolowej karierze pierwszy raz to mi się zdarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też to miałem, wywaliło mnie godzinę temu z 45 minutowej gry, jak odpalam lola wita mnie ''reconnect donikąd, reset lola/routera/laptopa nie pomaga; gry nie ma w statsach. Ktoś wie ile to może trwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj w pierwszej grze miałem ogromne lagi połączone z mini disconnectami ( w sensie że próba odnowienia połączenia się pojawia), no ale jakoś poszło. Zagrałem drugą, lagów jakichś strasznie dużych nie było, ale client mi scrashował. Zanim komp sie ustabilizował to minęło z 5 minut. Nie wiem, to przez te prace co na serwerach teraz trwają? I swoją drogą, w statystykach mam zapisane "zapobiegnięto przegranej" zamiast zwyczajnej "przegranej". Nikomu innemu ponoć nie wywaliło. Więc powiem tylko że ciekawie się dzieje...

Btw, kiedy wychodzą reworki świni i trolla? I do kiedy trzeba ich zakupić żeby sie jeszcze na skiny załapać? bo nie wiem jak intensywnie mam odkładać ipeki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super. Człowiek chciałby sobie zagrać 1 mecz na tydzień i oczywiście po kilku minutach wywaliło mnie i nie mogę się połączyć. Normalnie świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2013 o 18:21, jarekao napisał:

Super. Człowiek chciałby sobie zagrać 1 mecz na tydzień i oczywiście po kilku minutach
wywaliło mnie i nie mogę się połączyć. Normalnie świetnie.

"We are doing a quick maintenance. This will cause a lot of players to disconnect from the game. Loss forgiven is already on. We have to do this as quick way to fix the problem". 8 minut się taki post pojawił, więc zapewne dlatego Cię rozłączyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2013 o 18:24, Antek100100 napisał:

Pewnie za tydzień albo 2, ewentualnie 3. Trzeba kupić ich przed wyjściem patcha, jeśli
chcesz dostać skina.


Tyle sie domyślam, ale miałem nadzieje że ktoś wie dokładniej która z tych opcji jest prawdziwa. I rozumiem że oboje naraz mają wyjść? coś czuję że nie uzbieram jeszcze 6k żeby zakupić ich oboje... no nic, chyba będę musiał wybrać któreś z nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2013 o 11:15, Budo napisał:

Po raz pierwszy od nie wiadomo kiedy spadły mi ipeki poniżej 30 000 :/
Kupiłem Zaca, let''s bounce! :)


Ja niestety poniżej 45k zejść nie mogę :/
Ostatnio nawet kupiłem następny zestaw run 2 za 1 i też nie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2013 o 11:42, sirufok napisał:

Ja niestety poniżej 45k zejść nie mogę :/

Jak to się robi :/ Mi ip stoją na poziomie ~8k i do góry nie idą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować