Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 17.04.2013 o 09:45, Budo napisał:

"I only have one question... when will we have the next Ultimate Skin release... next
week, month, decade?"

"Month"


Dobrze rozumiem? W ciągu miesiąca będzie następny skin za 3k rp, ale istnieje szansa że na starcie będzie kosztował 50% (gdzieś tak czytałem)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2013 o 12:08, BlackBomb napisał:

> "I only have one question... when will we have the next Ultimate Skin release...
next
> week, month, decade?"
>
> "Month"

Dobrze rozumiem? W ciągu miesiąca będzie następny skin za 3k rp, ale istnieje szansa
że na starcie będzie kosztował 50% (gdzieś tak czytałem)?


Raczej dobrze rozumiesz, cholera ciekawe dla kogo będzie ten skin. Może dla Teemo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2013 o 12:29, BlackBomb napisał:

Bardzo chciałbym żeby to był Singed :) Ewentualne Kennen.


Obstawiam Udyra, ostatnio sporo zmian i podobno jakiś legendarny skin do niego robią już od dłuższego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Udyr to dość logiczna opcja biorąc pod uwagę jego niedawne zmiany (a nie był wcześniej ruszany chyba przez rok nie licząc niewielkich zmian pasywa). Stawiam 3 talary na kolejnego transformera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2013 o 14:45, masterHADES napisał:

Wiem, że w lol''u to niemożliwe bo przecież tutaj to zawsze się gra 1 vs 9 i te sprawy,
ale czasami mam wrażenie, że to team mnie carruje...

Ja u siebie zauważyłem syndrom "Gram like a boss-team ciągnie mnie w dół i przegrywamy, gram jak noob- team mnie carruje i wygrywamy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2013 o 14:20, Budo napisał:

Stawiam 3 talary na kolejnego transformera :P


Ja słyszałem coś o "Spirit Summoner Udyr" i to na niego stawiam moje 2 talarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2013 o 17:32, dizzy1942 napisał:

Ooo otworzyli ruskie getto. Jak miło, może chociaż 1/4 tam przejdzie. ; p

To jest dziwne, bo ostatnio nie widziałem Rosjan na tardicu, a przynajmniej takich idiotów jak z Grecji czy Rumunii (zwanych przeze mnie "respect mah country polack racist b***")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2013 o 18:20, Hydro2 napisał:

> Ooo otworzyli ruskie getto. Jak miło, może chociaż 1/4 tam przejdzie. ; p
To jest dziwne, bo ostatnio nie widziałem Rosjan na tardicu, a przynajmniej takich idiotów
jak z Grecji czy Rumunii (zwanych przeze mnie "respect mah country polack racist b***")


Ja mam tego pecha, że często mi się na tardicu trafiają. Co do mojego ''rasizmu'' to szybko im tłumaczę, że to nie rasizm, a jedynie ''nienawiść'' do tego jednego wadliwego egzemplarza (ew. egzemplarzy jeśli to akurat premade). ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2013 o 19:29, sirufok napisał:

Dziwne, że nie zrobili żadnego skina z tej okazji.


Dają im za free Caitlyn z czapką, i Volibera z czapką jak się przeniosą. Polaczkom nic nie dawali. Wypieprzyli i tyle, zablokowali możliwośc płacenia w PLN na weście. Bez żadnych skinów... :<<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam taki problem otóż LoL mi nie działa, a wchodząc w szczegóły - na Nordicu East nie włącza mi sie czat, a WEST wogóle mi sie nie uruchamia, connection failure.. Szczerze to niemożliwe jest aby coś się stało w komputerze, bo od razu po zainstalowaniu systemu i sterowników zainstałowałem LoLa, niestety nie działa, takie cos działo sie przed przeinstalowaniem systemu. Odlbokowywałem firewall, ale nic to nie daje.. Jakieś rady? :) Z góry będę wdzięczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2013 o 19:38, Dziam_dziam napisał:

Dają im za free Caitlyn z czapką, i Volibera z czapką jak się przeniosą. Polaczkom nic
nie dawali. Wypieprzyli i tyle, zablokowali możliwośc płacenia w PLN na weście. Bez
żadnych skinów... :<<


Skin do Xina byl, no ale niestety, nie za darmo :c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że miałem konto na East z takim samym nickiem jak na NA, to przeniosłem sobie to konto za darmo do Turcji, aby się go pozbyć z easta. Transfer się powiódł. Wie ktoś może ile czasu minie kiedy ten nick znów będzie do użycia? Bo myślałem, że odrazu po transferze, ale jak się chcę przenieść z NA na East to wyświetla się, że nick już istnieje.:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2013 o 21:55, lRayl napisał:

Jako, że miałem konto na East z takim samym nickiem jak na NA, to przeniosłem sobie to
konto za darmo do Turcji, aby się go pozbyć z easta. Transfer się powiódł. Wie ktoś może
ile czasu minie kiedy ten nick znów będzie do użycia? Bo myślałem, że odrazu po transferze,
ale jak się chcę przenieść z NA na East to wyświetla się, że nick już istnieje.:|


Riot czyści nieaktywne konta raz na kilka miesięcy podając o tym informację. konto musi być nieaktywne od dłuższego czasu więc nie ma tak łatwo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2013 o 21:55, lRayl napisał:

Jako, że miałem konto na East z takim samym nickiem jak na NA, to przeniosłem sobie to
konto za darmo do Turcji, aby się go pozbyć z easta. Transfer się powiódł. Wie ktoś może
ile czasu minie kiedy ten nick znów będzie do użycia? Bo myślałem, że odrazu po transferze,
ale jak się chcę przenieść z NA na East to wyświetla się, że nick już istnieje.:|


Napisz z tym do suportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2013 o 22:35, Ecko09 napisał:

ciacho


Napisz z tym do suportu.



No napisałem. Ciekawe ile to potrwa, zanim odpiszą i czy wyczyszczą te informacje dla mnie. Mam nadzieję, że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować