Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 20.04.2013 o 20:17, Akoss-94 napisał:

IMHO karma przed reworkiem była lepsza niz teraz ._.

Hate mode - ON


Oczywiście, że była lepsza. Ten rework Riotowi nie wyszedł. Tak wizualny jak i gameplayowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2013 o 19:29, masterHADES napisał:

Ale co do Poppy nie ma co się oszukiwać i nie ma ona dużych szans z wieloma topami bez
pomocy junglera.

Niby tak, ale z tego co kojarzę jest wielu champów, którzy na linii mają ciężko, a dopiero w tf czy late są bardziej wartościowi. Tylko chodzi mi o to, czy ta postać ma taką specyfikę, czy coś jest z nią definitywnie nie tak. Mnie akurat gra nią się podobała, chociaż grałam nią pierwszego normala, bo zwykle gram Brandem.

@@@korinek2
Czyli jak rozumiem wyjście w trakcie wybierania champów w trakcie bo3 czy bo5 kończy się zaliczeniem danego meczu jako przegrana czy porażka w całej serii (nie zawsze jest to równoznaczne)? Ostatnio chłopak grał trochę o awans i zastanawialiśmy się, czy jak w trakcie wybierania ktoś ujawni się jako troll to czy nie lepiej wyjść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jeszcze tylko dlaczego ją zmieniali. Karma - gdyby nie ten jej ''laser'' - była bardzo fajnie i dobrze zrobioną postacią. Unikatowe ulti, tarcza, heal, dmg... Co powodowało riotem, że zrobili reworka? :| Miałem ją kupić już dawno dawno temu, nim robiłem przerwę od lola. Teraz zagrałem raz i stwierdzam, że to crap na 2 nóżkach i ze śmiesznymi badylami na plecach.

Mieli jeszcze zmieniać bodaj Sejuani da? ._.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Takie 2 pytanka loł elo plejera:
Czy jeśli zginę np. podczas robienia barona w pojedynkę, a przeciwnik nie będzie mnie wogóle widział, to czy przeciwnik dostanie informację że zginąłem?
Czy lepiej jest skupic się na jak największym cs, czy na pokeowaniu przeciwnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Zacznij grać rożnymi champami, a nie tylko Brandem. Bo potem zaczniesz grać rankedy i będziesz jak te kaleki, co potrafią dwa champy tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2013 o 22:46, Budo napisał:

Zacznij grać rożnymi champami, a nie tylko Brandem. Bo potem zaczniesz grać rankedy i
będziesz jak te kaleki, co potrafią dwa champy tylko.

No przecież nie gram nim non stop. Ostatnio próbowałam róznych, a po Branda sięgnęłam w momencie, gdy gra kompletnie mi nie szła z powodu około 3 tygodniowej przerwy.
Zresztą, mid w kontekście ranków mało mnie interesuje. I nie skazuj mnie tak już na kalectwo lolowe nooo.

Tak btw w jednej z dzisiejszych gier koleś napisał, że albo dostanie Teemo, albo wychodzi. Chodziło mu pewno o pokazanie skina ;P I weź tu próbuj champów, którzy są free :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2013 o 22:31, Akoss-94 napisał:

Mieli jeszcze zmieniać bodaj Sejuani da? ._.


Sejuani i Trundel są już na PBE więc może w next patchu będą live.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2013 o 22:46, Szczep_NML napisał:

Witam. Takie 2 pytanka loł elo plejera:
Czy jeśli zginę np. podczas robienia barona w pojedynkę, a przeciwnik nie będzie mnie
wogóle widział, to czy przeciwnik dostanie informację że zginąłem?


Tak.

Dnia 20.04.2013 o 22:46, Szczep_NML napisał:

Czy lepiej jest skupic się na jak największym cs, czy na pokeowaniu przeciwnika?


Najpierw lepiej ćwicz creepowanie, później będziesz skupiał się na obu rzeczach na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głownie chodziło mi o to,czy lepiej uzbroić się w potiony, nie reagować na poke przeciwnika i starać się mieć jak najwięcej cs, czy traktować go dostępnym arsenałem, tracąc nieco creepów, ale nieco zmniejszyć pasek jego HP przed ewentualnym fightem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2013 o 23:09, Szczep_NML napisał:

Głownie chodziło mi o to,czy lepiej uzbroić się w potiony, nie reagować na poke przeciwnika
i starać się mieć jak najwięcej cs, czy traktować go dostępnym arsenałem, tracąc nieco
creepów, ale nieco zmniejszyć pasek jego HP przed ewentualnym fightem.



Wszystko zależy od sytuacji i championa, którym grasz, albo Twój support, jeśli jesteś adc. Niektóre champy tylko farmią i nie nadają się do harassu, a inne są stworzone do zdominowania przeciwnika i wygrania lane''a. To samo na bocie, są zestawy agresywne, którymi trzeba harasować i cisnąć jak się da, a są takie, którymi raczej gra się spokojnie skupiając na farmie. Prosi potrafią robić jedno i drugie, czyli harassować i farmić naraz ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2013 o 22:46, Szczep_NML napisał:

Czy lepiej jest skupic się na jak największym cs, czy na pokeowaniu przeciwnika?

Last hitting zawsze powinien być priorytetem. Tak mówi bob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2013 o 22:31, Latimeria napisał:

> Ale co do Poppy nie ma co się oszukiwać i nie ma ona dużych szans z wieloma topami
bez
> pomocy junglera.
Niby tak, ale z tego co kojarzę jest wielu champów, którzy na linii mają ciężko, a dopiero
w tf czy late są bardziej wartościowi. Tylko chodzi mi o to, czy ta postać ma taką specyfikę,
czy coś jest z nią definitywnie nie tak.


Z nią jest nie tak to, że jest niezbalansowana. Ma za słabe early a za mocne late game. Koszty many na początku są ogromne, nie posiada żadnego self sustain na linie a i dmg początkowo też nie powala. Ale za to jak złapiesz przewagę na początku to możesz snowballować jak szalony, chociażby dive na 6 levelu kiedy to ulti blokuje dmg od wieży. Możesz się zbudować full dmg a i tak nikt nie będzie mógł Cie zatrzymać w team fight przed zabiciem wrogiego carry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde. Po co oni chcą ją zmieniać? D:
Trundle to rozumiem, bo mimo jego OP skilli jest kompletnie useless... Ale sejuani? Bardzo przyjemnie mi się nią grało :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2013 o 23:09, Szczep_NML napisał:

Głownie chodziło mi o to,czy lepiej uzbroić się w potiony, nie reagować na poke przeciwnika
i starać się mieć jak najwięcej cs, czy traktować go dostępnym arsenałem, tracąc nieco
creepów, ale nieco zmniejszyć pasek jego HP przed ewentualnym fightem.


Jeśli potrafisz połkować nie tracąc przy tym rażącej ilości creepów to tak graj, ale jeśli to negatywnie wpływa na twój cs to nastaw się na defensywę i spokojnie nabijaj złocisze.
Jakby nie patrzeć wszystko zależy też od tego kim i przeciw komu grasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2013 o 23:26, Akoss-94 napisał:

Kurde. Po co oni chcą ją zmieniać? D:
Trundle to rozumiem, bo mimo jego OP skilli jest kompletnie useless... Ale sejuani? Bardzo
przyjemnie mi się nią grało :O


Aż tak bardzo to jej nie zmieniają. Na pewno nie tak jak Karmę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2013 o 23:26, Akoss-94 napisał:

Kurde. Po co oni chcą ją zmieniać? D:
Trundle to rozumiem, bo mimo jego OP skilli jest kompletnie useless... Ale sejuani? Bardzo
przyjemnie mi się nią grało :O


Świniak nadal będzie łażącą górą mięcha z tons ofl hp z wbudowaną funkcją slołowania wszystkiego. Lekka zmiana skilli + rework modelu to nie aż tak duża zmiana. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2013 o 00:44, korinek2 napisał:

Możliwe jest awansowanie odrazu o dwie dywizje, kumpel mówi, że tak własnie miał ?

Możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować