Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 21.04.2013 o 01:36, korinek2 napisał:

> Możliwe.

A wiadomym jest, od jakich czynników jest to zależne :) ?


Tak. Jeżeli za wina dostajesz 30 LP a za loss tracisz 13-14 to przeskoczysz od razu o 2 dywizje. Zdarza się jeśli wyciskasz średnią na poziomie 70% win ratio i MMR ci skacze w górę jak szalone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2013 o 09:37, matiz123 napisał:

http://www.reignofgaming.net/blogs/tuck-esports-inquirer/24008-elementz-to-become-free-agent-rhux-in-as-support
- Elementzowi najwyraźniej znudziło się to, że wszyscy go benchowali, więc postanowił
sam opuścić Curse.


Naprawdę wierzysz w to co piszesz? Nie postanowił sam opuścić Curse a został najzwyczajniej w świecie wykopany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu miałem nadzieję, że mój post zostanie w jakiś sposób uznany za chociaż odrobinę zabawny. :(

A tak na serio, to za bardzo całej sprawy nie śledziłem - wiem tylko, że chyba tydzień temu pojawiły się vlogi Elementza i Sainta, w których wyjaśniali, na czym polega nieporozumienie i w sumie już wtedy można było przewidzieć, że tak to się skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2013 o 21:42, Ecko09 napisał:

Nie ma to jak znajomy, który przerzuci twoje konto na ruski serwer xD


Nie ma to jak zdania, których nikt nie rozumie xD
Weno tak na polski, plis ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2013 o 21:54, sirufok napisał:

> Nie ma to jak znajomy, który przerzuci twoje konto na ruski serwer xD

Nie ma to jak zdania, których nikt nie rozumie xD
Weno tak na polski, plis ;>


Ja chyba rozumiem. Nightdew nie czytaj, bo żart będzie.
Wydaje mi się, że koleś, który boostował konto Ecko09 na zakończenie współpracy zrobił mu transfer z Brazylii do Rosji. A może Ecko mu nie zapłacił i to była zemsta?
xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2013 o 22:02, Budo napisał:

> > Nie ma to jak znajomy, który przerzuci twoje konto na ruski serwer xD
>
> Nie ma to jak zdania, których nikt nie rozumie xD
> Weno tak na polski, plis ;>

Ja chyba rozumiem. Nightdew nie czytaj, bo żart będzie.
Wydaje mi się, że koleś, który boostował konto Ecko09 na zakończenie współpracy zrobił
mu transfer z Brazylii do Rosji. A może Ecko mu nie zapłacił i to była zemsta?
xD


Nigdzie nie było żadnego boostowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2013 o 22:02, Budo napisał:

Wydaje mi się, że koleś, który boostował konto Ecko09 na zakończenie współpracy zrobił
mu transfer z Brazylii do Rosji.


Dziś zasnę z bananem na twarzy ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parę dni temu po długich wahaniach, obejrzeniu parunastu gameplay''ów i przeczytaniu paru poradników kupiłam Sejuani. Fajnie się nią gra, masa CC, mordercze ganki, że nawet jeśli kill nie wejdzie to przeciwnik ma tyle hp, że musi opuścić linię. Może nie jest najtwardsza w early i nie poraża dmg''em, a każde napotkanie wrogiego junglera w naszej dżungli kończy się szybkim ''hyc'' przez najbliższą ścianę, ale miło się mi nią gra. Widok spieprzającego wrogiego teamu na widok rozpędzonego warchlaka z prawie 5k hp mogącego przetrzymać wybuch głowicy atomowej w late game jest naprawdę przeuroczy. ^^

Pytanie brzmi następująco. Co z nią nie tak, że ludzie tak rzadko ją pickują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2013 o 15:21, dizzy1942 napisał:



Amumu robi to samo co ona tylko, ze lepiej. Zresztą moda teraz jest na Jarvana, Nasusa i Volibeara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ecko myślał, że na raty będzie dało się rozbić, a tu go mafia już ściga pewnie, dlatego znajomy go chce ukryć na innych serwerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wybierają tylko to co pr0si, a oni jej nie wybierają bo jak sama napisałaś " nie jest najtwardsza w early i nie poraża dmg''em". To już nie czasy CLG.eu że można bez problemu przejść do lategame. Zresztą who cares, ja w soloq gram wszystkim bo już mnie nudzi ta gra. Ostatnio jaram się Karthus jungle jak i Annie jungle. (pewnie z tego powodu nie mogę wyjść z gold iv xd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2013 o 15:39, BlackBomb napisał:

Ludzie wybierają tylko to co pr0si, a oni jej nie wybierają bo jak sama napisałaś " nie
jest najtwardsza w early i nie poraża dmg''em". To już nie czasy CLG.eu że można bez
problemu przejść do lategame. Zresztą who cares, ja w soloq gram wszystkim bo już mnie
nudzi ta gra. Ostatnio jaram się Karthus jungle jak i Annie jungle. (pewnie z tego powodu
nie mogę wyjść z gold iv xd)


Ja tam mam to swoje silver II i się cieszę. Gram for fun, czym mi się podoba i potrafię (co nie znaczy, że biorę jakieś dziwne picki, nie lubię flejmu), bo nie jestem żadnym pro, który ogarnia każdego z 100+ czempów. Świniak mi przypadł do gustu i szczerze? Drugi po Kaziku czemp, którym potrafię jako tako grać w dżungli (w miarę udane ganki), której nienawidzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w S2 tak samo jak Ty nienawidziłem jungle. Jak mnie zmusili to brałem Nunu, ponieważ posiada dość dobry healing. Teraz jest zupełnie inaczej, można grać wszystkim ^^ I nie przesadzaj flejmem, ostatnio mało kto to robi w champ select, jedynie jak feedujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2013 o 17:46, BlackBomb napisał:

Jeszcze w S2 tak samo jak Ty nienawidziłem jungle. Jak mnie zmusili to brałem Nunu, ponieważ
posiada dość dobry healing. Teraz jest zupełnie inaczej, można grać wszystkim ^^ I nie
przesadzaj flejmem, ostatnio mało kto to robi w champ select, jedynie jak feedujesz.


Serio? Przed chwilą w champ sellect jak powiedziałam, że na dżunglę idę prosiakiem to od razu: WTF?! change that!, seju is weak! etc. Już w samej grze tak kolo 15 minuty flame ucichł, ale widać jak ktoś sobie nie walnie odpowiedniej wiązanki to chory chodzi.. ^^''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować