Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 02.05.2013 o 12:02, Dotson napisał:

Samozwańczym na pewno nie. Jakiś czas temu był najlepszym graczem na serwerze.
Ogólnie to koleś jest po prostu dobrym graczem (przynajmniej w WoW''a), poważnym i inteligentnym,
a to co robi w internecie to tylko wizerunek który sobie stworzył.

A nie był też przypadkiem graczem, który jako pierwszy wbił 80 czy tam 85 lvl w WoW''ie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2013 o 12:09, Dotson napisał:

Zgadza się. Jako pierwszy wbił level 80 a potem, też jako pierwszy, 85.

On się właśnie nagrywaniem tego typu osiągnięć zajmował przede wszystkim. Tak samo jak w Diablo III, zabił Diablo mając jedynie broń (bez wszelkich armorów) również jako pierwszy, etc. etc.
Ogółem dawno temu go śledziłem, wydawał się całkiem w porządku człowiekiem i jakby atakowanie go za to, że gra tak czy siak a mimo to ma tylu widziów wydaje się... hm, być wpływem zazdrości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Athene wbil jako pierwszy lvl 80, bo mial do tego w cholere ludzi ktorzy mu w tym pomogli, a nie dlatego bo byl dobrym graczem.

Wlasciwie wszystko co osiaga to zasluga innych ludzi ktorzy mu to "podkladaja pod nos"

Nie, ze hejt, ale to zwykly populista, a nie jakis dobry gracz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecał Udyr/Nasus i Jarvan (wyjdzie taniej niż Hecarim/Sejuani) i bardziej do mety pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2013 o 12:17, akwyx napisał:

/ciach/

Athene to buc, krętacz i attention whore. Dalej zastanawiam się dlaczego Riot tak łagodnie się z nim obchodzi. Bo to nie tak, że jego machlojek w solo que nie dało się nie oglądać na żywo... i jeszcze taki fajny Chalice of Discord musiał zostać przemianowany na Athene''s Unholy Grail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Athene sam się przyznał do kantowania z referallami, żeby dostać item w grze. Tak samo jak do wielu innych ściem typu elo boosting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2013 o 13:05, luzac napisał:

Athene to [...] attention whore. Dalej zastanawiam się dlaczego Riot tak łagodnie
się z nim obchodzi.


Odpowiedź zawarta w twoim poście - bo zwraca uwagę na grę. Darmowa reklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadna reklama, bardziej zniechęcenie ludzi grających w tą grę, bo Riot pozwala takiemu indywiduum na dalsze działania. I tak jak Budo wspomniał, jedyne co Athene sprowadził do LoLa to tysiące kont referencyjnych, każde z "ForAthene" w nicku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, pytanie brzmi, czy więcej będzie tych, których zniechęcił do gry, czy jednak tych, którzy przyjdą bo zobaczą, że ich "idol" gra. Ja jednak obstawiałbym to drugie - fanów ma pewnie dziesiątki tysięcy, a takich jak wy, którym przeszkadzają jakieś przekręty (w czym oczywiście macie sluszność) pewnie stosunkowo niewielu. A jeszcze mniej takich, którzy by od tego rzeczywiście zrezygnowali z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On nie ma dziesiątek tysięcy fanów, uwierz mi. Dwa, trzy tysiące góra. Wielkich wyników na Twitchu nie wyciąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej, jest powszechnie wiadome, że aby zyskać odpuszczenie wszystkich grzechów i przekrętów wystarczy nakarmić dzieci w Afryce. :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2013 o 11:32, Hydro2 napisał:

To jest zdaje się jakaś streamerka, która siedzi na gold V w cosplayu akali. Nic ciekawego
jeśli chodzi o grę, ale ludzie się jarają


Nie to nie jest kobieta. To jest gość, na twich tytuł zawsze ten sam - BEST (wstaw coś w stylu AP TRYNDAMERE) IN THE WORLD. Gość tam niby ma diamond czy challengera, ale gra jak taki strasznie porządny gold (nigdy nie nafeeduje, nigdy nie zdominuje).

Coś znalazłem niedawnego o nim http://na.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=3229981 Z grubsza chodzi o to, że ma dziwne buildy. Sam oglądałem jak grał Fiddlesticks zbudowanym na crit, ale kiepsko mu szło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2013 o 15:54, BlackBomb napisał:

Nie to nie jest kobieta. To jest gość, na twich tytuł zawsze ten sam - BEST (wstaw coś
w stylu AP TRYNDAMERE) IN THE WORLD. Gość tam niby ma diamond czy challengera, ale gra
jak taki strasznie porządny gold (nigdy nie nafeeduje, nigdy nie zdominuje).

Coś znalazłem niedawnego o nim http://na.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=3229981
Z grubsza chodzi o to, że ma dziwne buildy. Sam oglądałem jak grał Fiddlesticks zbudowanym
na crit, ale kiepsko mu szło.

No właśnie nie, pamiętam jak na elohell wrzucali przez pewien czas zdjęcia z jej streama, gdzie głównie gra hecarimem na jungle. Raz nawet na tym streamie byłem i to zdecydowanie nie ta osoba

Czy wątpisz w moje umiejętności rozróżniania płci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2013 o 16:16, Hydro2 napisał:

Czy wątpisz w moje umiejętności rozróżniania płci?


Tak. Dwa dni temu gość streamował z kamerką, to jest facet. Ewentualnie mówimy o różnych osobach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2013 o 17:03, BlackBomb napisał:

> Czy wątpisz w moje umiejętności rozróżniania płci?

Tak. Dwa dni temu gość streamował z kamerką, to jest facet. Ewentualnie mówimy o różnych
osobach.

Zdecydowanie mówimy o dwóch różnych osobach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować