Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Lissandra faktycznie jest op, ale nietykalnosc na ulti moglaby miec opcje wczesniejszego wylaczenia, zeby mozma puckowe ucieczki tworzyc. Funfunfun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni są chorzy psychicznie.
Po zmianach Rengara teraz każdy przeciwnik przy Rengarze będzie wiedział, że Rengar użył ulti, choćby Rengar był sobie w krzakach, fog of war i w ogóle poza widokiem. To jest kurna idiotyczne... nerfią najlepszy element w Rengarze, czyli niespodziankę. Właśnie to skakanie znikąd na wrogów to było jedyne co dawało mu dobre szanse na kille... bez mocnego cc przeciwnicy sobie po prostu odejdą i nie będzie się można wystrzelić z z armaty jak Nocturne to robi... Niby mają dodać "a lot more power" do ulti... +10 dmg pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2013 o 08:59, Budo napisał:

Oni są chorzy psychicznie.
Po zmianach Rengara teraz każdy przeciwnik przy Rengarze będzie wiedział, że Rengar
użył ulti, choćby Rengar był sobie w krzakach, fog of war i w ogóle poza widokiem. To
jest kurna idiotyczne... nerfią najlepszy element w Rengarze, czyli niespodziankę. Właśnie
to skakanie znikąd na wrogów to było jedyne co dawało mu dobre szanse na kille... bez
mocnego cc przeciwnicy sobie po prostu odejdą i nie będzie się można wystrzelić z z armaty
jak Nocturne to robi... Niby mają dodać "a lot more power" do ulti... +10 dmg pewnie.

Wat. Nawet jak nie wiedzieli, ze skoczysz to po tym jak skoczyles juz o tym wiedzieli i wg twojej cudownej logiki TEZ mogli sobie odejsc.
A lot more power do ulti = dluzszy stealth i wiekszy movement speed bonus. Calkiem przydatne imo.. Co z tego, ze przeciwnik wie, ze jestes w okolicy jak go odpalisz. Przeciez nie odpalasz go randomowo liczac na to, ze ktos bedzie w poblizu tylko tak czy inaczej robisz to albo zeby uciec ( i wtedy przeciwnik tak czy inaczej wie, ze jestes w poblizu) albo zeby zainicjowac, a ta wiedza nic im nie da bo nie wiedza z ktorej strony nadchodzisz dopoki nie skoczysz...

Ulti nocturna tez w pewien sposob cie ostrzega o tym, ze moze skoczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.05.2013 o 10:09, Yawei napisał:

Ulti nocturna tez w pewien sposob cie ostrzega o tym, ze moze skoczyc...


A do tego bohater do którego Nocturne skacze też zostaje oznaczony więc wiesz, że to ty jesteś celem:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2013 o 10:09, Yawei napisał:

Wat. Nawet jak nie wiedzieli, ze skoczysz to po tym jak skoczyles juz o tym wiedzieli
i wg twojej cudownej logiki TEZ mogli sobie odejsc.


No nie do końca, bo leciały bola z bonusem, albo q z bonusem (i potem normalne q), czyli bardzo dobry spike i gość zanim się ogarnął to miał połowę paska w plecy. Teraz będzie wiedział jeszcze zanim skoczę, a wtedy nie było żadnego ostrzeżenia.

Dnia 04.05.2013 o 10:09, Yawei napisał:

A lot more power do ulti = dluzszy stealth i wiekszy movement speed bonus. Calkiem przydatne
imo.. Co z tego, ze przeciwnik wie, ze jestes w okolicy jak go odpalisz. Przeciez nie
odpalasz go randomowo liczac na to, ze ktos bedzie w poblizu tylko tak czy inaczej robisz
to albo zeby uciec ( i wtedy przeciwnik tak czy inaczej wie, ze jestes w poblizu) albo
zeby zainicjowac, a ta wiedza nic im nie da bo nie wiedza z ktorej strony nadchodzisz
dopoki nie skoczysz...


Ulti Rengara do uciekania się kiepsko nadaje przez delay... próbowałem wiele razy i doszedłem do wniosku, że generalnie nie opłaca się, i tak najczęściej giniesz.
No jak gankujesz bot na pewno nie wiedzą skąd idziesz. Jest tyle opcji! Oo

Dnia 04.05.2013 o 10:09, Yawei napisał:

Ulti nocturna tez w pewien sposob cie ostrzega o tym, ze moze skoczyc...


Ale potem lecisz jak rakieta i wrzucasz fear, zasięg jest spory. Rengar tego nie ma... mam nadzieję, że te buffy będą konkretne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza całkowicie czarna postać, wyglądająca jak ten niechętny do Żejka Suliego Na''Vi z Awatara. Nice!
PS
Jak w komentarzach tam zauważyli, mógłby się nazywać podobnie do Alucarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2013 o 11:16, Krytyczny napisał:

Pierwsza całkowicie czarna postać


Nocturne był pierwszy, albo Brand.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2013 o 10:57, Budo napisał:

No nie do końca, bo leciały bola z bonusem, albo q z bonusem (i potem normalne q), czyli
bardzo dobry spike i gość zanim się ogarnął to miał połowę paska w plecy. Teraz będzie
wiedział jeszcze zanim skoczę, a wtedy nie było żadnego ostrzeżenia.

Que? A teraz to uwazasz, ze nie mozesz rzucic boli lub Q? Przeciez nie zabieraja mu gapclose. To, ze ktos wie, ze rengar jest w poblizu nie daje mu duzych mozliwosci ucieczki przed front burstem po 700 range gapclose+speed booscie... Dla dobrych graczy brak wizji rengara byl wystarczajacym sygnalem na to, ze moze zaraz na ciebie regnar skoczyc, wiec reakcje duzo bardziej sie nie poprawia...

Dnia 04.05.2013 o 10:57, Budo napisał:

Ulti Rengara do uciekania się kiepsko nadaje przez delay... próbowałem wiele razy i doszedłem
do wniosku, że generalnie nie opłaca się, i tak najczęściej giniesz.
No jak gankujesz bot na pewno nie wiedzą skąd idziesz. Jest tyle opcji! Oo

What, ulti rengara jest bardzo dobre do uciekania. Musiales zle nim grac skoro speed boost+stealth nie sa wystarczajace zeby uciec...
No masz opcje ze jest to lane gank, river gank lub gank od tylu zupelnie od wiezy. W ktora strone uciekniesz skoro moze nadchodzic ze wszystkich 3 drog?
To ze ty uzywasz 1 drogi ganku za kazdym razem to nie znaczy ze kazdy tak robi.

Dnia 04.05.2013 o 10:57, Budo napisał:

Ale potem lecisz jak rakieta i wrzucasz fear, zasięg jest spory. Rengar tego nie ma...
mam nadzieję, że te buffy będą konkretne.

Tez skaczesz bardzo szybko+nie mozesz stracic wizji. Fear jest porownywalny do boli, a teoretycznie nawet gorszy jesli chodzi o upfront dmg i cc, bo z feara mozna flashnac, a root w boli jest instant...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2013 o 11:29, Yawei napisał:

What, ulti rengara jest bardzo dobre do uciekania. Musiales zle nim grac skoro speed
boost+stealth nie sa wystarczajace zeby uciec...
No masz opcje ze jest to lane gank, river gank lub gank od tylu zupelnie od wiezy. W
ktora strone uciekniesz skoro moze nadchodzic ze wszystkich 3 drog?
To ze ty uzywasz 1 drogi ganku za kazdym razem to nie znaczy ze kazdy tak robi.


W we wszystkich 3 przypadkach wystarczy cofnąć się pod wieże i Rengar jest w pewnym sensie udupiony. Pytanie czy dodatkowy speed wynagrodzi mu to, że przeciwnicy będą mieli czas na reakcję po użyciu ulti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.05.2013 o 11:47, Laston napisał:

W we wszystkich 3 przypadkach wystarczy cofnąć się pod wieże i Rengar jest w pewnym sensie
udupiony. Pytanie czy dodatkowy speed wynagrodzi mu to, że przeciwnicy będą mieli czas
na reakcję po użyciu ulti.

Przeciez w 1 przypadku cofanie sie w strone wiezy idzie sie prosto na rengara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2013 o 12:33, Yawei napisał:

Przeciez w 1 przypadku cofanie sie w strone wiezy idzie sie prosto na rengara...

Wydaje mi się, że lepiej walczyć z samym Rengarem pod własną wieżą niż z rengarem i przeciwnym adc na środku linii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2013 o 11:29, Yawei napisał:

What, ulti rengara jest bardzo dobre do uciekania.

Niby tak ale zanim stealth się odpali to mija od sekundy do trzech więc albo się ginie albo ucieka na 10%hp w teamfighcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.05.2013 o 14:11, Laston napisał:

Wydaje mi się, że lepiej walczyć z samym Rengarem pod własną wieżą niż z rengarem i przeciwnym
adc na środku linii.

Ale jak z samym rengarem.. przy takim ganku oczekuje sie na follow up + wykonuje sie go tylko majac pewnosc ze mozna potankowac pare atakow od wiezy.

>Niby tak ale zanim stealth się odpali to mija od sekundy do trzech więc albo się ginie albo ucieka na 10%hp w >teamfighcie.
W teamfighcie to ty nim nie uciekasz zazwyczaj. Mowie o sytuacji kiedy faktycznie powinno sie go uzywac do ucieczki, czyli bedac gdzies na linii splitpushujac.

>Dobra, Ty po prostu nie umiesz czytać, także kończę rozmowę :)
Albo zabraklo ci sensownych argumentow?
Powiedz mi czego nie potrafilem przeczytac.

Ta zmiana ulta wcale nie jest straszna i nie przeszkadza w wiekszosci przypadkow.

I nie myslcie, ze uwazam, ze rengar jest dobrym championem. Nie jest, dyskutuje tylko zmiane na jego ulcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2013 o 15:23, Yawei napisał:

>Dobra, Ty po prostu nie umiesz czytać, także kończę rozmowę :)
Albo zabraklo ci sensownych argumentow?
Powiedz mi czego nie potrafilem przeczytac.


Moich postów, oczywiście O_O
Argumenty są, nie wiem czy Ty w ogóle grasz Rengarem, ale wygląda, że nie i nie wiesz o czym piszesz. W każdym razie nie ma to sensu, także eot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.05.2013 o 15:50, Budo napisał:

Moich postów, oczywiście O_O

Tego to sie domyslilem akurat. Tylko, ze ty nie napisales NIC sensownego przy czym moglbym przyznac ci racje.

Dnia 04.05.2013 o 15:50, Budo napisał:

Argumenty są,

IMO, nie ma. Ale skoro uwazasz, ze rozmawiasz z idiota to poprosze ladne proste zestawienie twoich argumentow, tak zeby idiota mogl to zrozumiec.

Dnia 04.05.2013 o 15:50, Budo napisał:

nie wiem czy Ty w ogóle grasz Rengarem

Nie gram, bo ta postac tak czy inaczej ssie.
>ale wygląda, że nie i nie wiesz

Dnia 04.05.2013 o 15:50, Budo napisał:

o czym piszesz.

Tez mam o tobie takie wrazenie. Udowodnij mi, ze nie powinienem

Dnia 04.05.2013 o 15:50, Budo napisał:

W każdym razie nie ma to sensu, także eot.

Ma sens. To jest forum DYSKUSYJNE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki to ma sens... >.< :( Za każdym razem gdy gram promotion do Golda IV, w przeciwnym teamie grają 3-4 platyny i rozjeżdżają każdą linię na której mnie nie ma, że aż miło ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2013 o 22:19, cubbek napisał:

Nie wiem jaki to ma sens... >.< :( Za każdym razem gdy gram promotion do Golda
IV, w przeciwnym teamie grają 3-4 platyny i rozjeżdżają każdą linię na której mnie nie
ma, że aż miło ;p


Ja im niżej spadam w goldzie to trafiam na lepszych przeciwników. Rozjeżdzam djamęty, a przegrywam wyżej ze srebrnymi tardami.
Hmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować