Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 17.05.2013 o 18:25, akwyx napisał:

Frozen gauntlet wydaje mi się być świetnym uzupełnieniem Frozen Hearta - zwłaszcza na
mordzie.

Nie bardzo. Jedynie Gauntlet jest dobry, bo daje slowa przez co możesz wyspamować więcej skilli nie martwiąc się ciągle o manę, o którą martwiłbyś się poświęcając jakiś manaregen item dla Frozen Hearta.

A teraz pytanie z nagrodą. Czemu Ecko siedzi i trolluje na moim koncie, a nie swoim ukochanym koncie z diamentem?
Nagrodą są wszystkie legendarne skórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2013 o 18:44, Markush napisał:

> Frozen gauntlet wydaje mi się być świetnym uzupełnieniem Frozen Hearta - zwłaszcza
na
> mordzie.
Nie bardzo. Jedynie Gauntlet jest dobry, bo daje slowa przez co możesz wyspamować więcej
skilli nie martwiąc się ciągle o manę, o którą martwiłbyś się poświęcając jakiś manaregen
item dla Frozen Hearta.

A teraz pytanie z nagrodą. Czemu Ecko siedzi i trolluje na moim koncie, a nie swoim ukochanym
koncie z diamentem?
Nagrodą są wszystkie legendarne skórki.

BANNED!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.05.2013 o 18:48, akwyx napisał:

BANNED!

Jak zgadniesz na ile to kupie jeszcze Ezreala i reszte skórek.

A tak w ogóle to ostatnio sobie chciałem przegrać ranka i wziąłem Leonę na mida. Po 10 minutach flejmu rodaków, ich nieginięciu po każdym powrocie na linie i first bloodzie na midzie dla mnie straciłem nadzieje w przegraną, ale nie dawałem za wygraną (a może przegraną?). Dalej wyzywałem swoich timejtsów, żeby przestali creepować i baitowałem ich jak tylko umiałem. Jednak po 3 czy 4 killach pomyślałem, że se to moze wygram. I poznałem moc mojej ukochanej czempionki jako ad carry...DESTROYEEEER. Fajnie się tak przebija przez wszsytkich na E, daje stuna z lichbanem, ulti... i tyle, bo ci, co nie kupują sobie magic resista giną jeszcze przed wybuchem tarczy. Polecam jak ktoś gra w jakichś noobskich ligach typu gold czy platyna, bo wyżej to już nie przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Chodzi o to, że pick order jest ważniejszy od call.

Jesteś first pick, to wybierasz co chcesz. Nieważne, że czwarty pick callował mida, możesz wziąć mida i koleś nie będzie miał za wiele do gadania.
Z kolei jak jesteś ostatni pick, to bierzesz grzecznie co zostanie.

Oczywiście można callować, albo prosić o daną pozycję, ale generalnie to już zależy od wyższych picków, czy pójdą ci na rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2013 o 01:11, Kamil2142 napisał:


> W ogóle ogarnąłem sobie skiny taipei... ależ bieda straszliwa, nic sobą nie prezentują.


Dlatego za 750 będą. ( choć imo 520 powinny )



Szczerze? 520 bym za nie nie dał. Za żaden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2013 o 19:59, Dartitwo napisał:

O, dziekuje za odpowiedz, z drugiej strony chyba zadna nowosc - zawsze tak bylo, ewentualnie
nie dla trolli :D


Nie zawsze tak było, bo dopiero teraz Riot zajął oficjalną pozycję. Wcześniej to była taka trochę szara strefa, bo każdy gadał jak mu było wygodniej akurat i zawsze był flejm i potem ostatni pick brał support twitcha, albo coś w stym stylu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2013 o 22:01, Dartitwo napisał:

Noob Veigar players are coming

Niech nie ruszają V. Jeszcze go Riot zbuffuje, a potem zgnoi do poziomu ziemi :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2013 o 14:18, Ecko09 napisał:

> Cyferki Aatroxa, R.I.P. Malady i sporo innych ciekawostek:
> http://www.reignofgaming.net/news/24288-updated-pbe-aatrox-the-darkin-blade-preview-and


Mam nadzieje, że zmiany jungli skończą wreszcie te 2v1 na turniejach.

To jest taktyka, tak czy inaczej. Ale faktycznie, jesli powroca 2v2 to mozna sie spodziewac zupelnej zmiany w pickach, bo w danym momencie kazde ad carry ma szanse do prostego farmienia wiec pickuja championow ktorzy najchetniej by tylko to robili.

No ale watpie w to zeby nagle przestali swapowac. To jest zbyt komfortowe dla nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W 2v1 chodzi o jak najszybsze zrobienie turreta wroga, po czym lane swap do ''normalnych linii'' żeby ten który sie bronił mógł się dofarmić. (Co ciekawe w takiej Korei to po pierwszym turecie duo lane zamienia się z drugim solo lanem żeby tego turreta też jak najszybciej zrobić.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować